Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 10:05:36
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: LCD LG TV problem!  (Pročitano 9583 puta)
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1046
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Jao samo to mi nemoj reci:(
Tako sam pokvario jednu nwidia 8600gt(mislim radi ona i sada ali osiromasena je).
To mora mnogo pazljivo da  se radi.Mislim nisam softverski je izhebo,nego hardverski,gurao kabal ko vo:( Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 9046
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
mob
Alcatel One Touch
KO zna sta i gde si( sa oprostenjem)gurao... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1046
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Ma mislio sam da moze taj kabal koji je ulazio u stariju graficku da udje i u ovu,ali tesko Smile
Doduse cekic je pomogao Smile
Da li znate koliko odprilike kosta taj program. dalj?Ja spremio 1000 din,nadam se da ce biti dosta!I onda krekujemo tv Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Chrome 8.0.552.215
mob
HTC One
Moras da narihtas settings graficke... Smile

Ne mora da znaci. Ja sam samo povezao laptop i tv, prebacio tv na HDMI i sve je samo sljakalo.  Smile

Moze moj da se otkljuca, imam i univerzalni daljinski, e sad samo treba provaliti proceduru posto svaki univerzalni ima drugaciji nacin rada.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1046
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Ljudi moji u Kragujevcu je nemoguce naci taj daljinski.Mislim nije centar sveta,ali bi trebalo da ima.Nude mi neke kineske ja ne znam da li da kupim...uglavnom ostalo mi da pogledam u jos 2 prod.sutra pa ako nadjem nadjem ako ne moram da trazim taj hdmi adapter(tek to necu naci Smile) Smile


E jos jedno pitanje:jel bese kod plazmi vek trajanja ogranicen(na primer:2000 sati?)?
« Poslednja izmena: 13. Dec 2010, 21:17:57 od 888nik »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 9046
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
mob
Alcatel One Touch
Moras da narihtas settings graficke... Smile

Ne mora da znaci. Ja sam samo povezao laptop i tv, prebacio tv na HDMI i sve je samo sljakaloSmile

Moze moj da se otkljuca, imam i univerzalni daljinski, e sad samo treba provaliti proceduru posto svaki univerzalni ima drugaciji nacin rada.  Smile
   Aaaa,recimo,imaš neku solidnu Nvidiju Smile,monitor rezolucuje 1440x900 i full HDtv?I sad,ako ti je podešeno na clone,koja ti je rezolucija na tv-u? Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Chrome 8.0.552.215
mob
HTC One
Jok bre, imam Intel Graphics Media integrisanu, ali imam HDTV monitor tv... LG monitor/tv Flatron M227WDP... uvek mi sam prilagodi rezoluciju na full screen i full HD, osim kada rade paralelno monitor laptopa i tv-a... onda je na lapu suzena slika, ali sa dva klika se i to sredi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Ушло у крв и довиђења.... ФКЦЗ <3

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 13239
Zastava Београд
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Alcatel One Touch Idol X
Ја имам нвидију 8800 гт, повезао сам је са тв-ом путем хдми кабла, само наместио у подешавањима виндоуса још један "монитор" (односно тв) и то је то... Ништа нисам дирао у подешавањима графе...
IP sačuvana
social share
 
Edit by chelavi1: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!                                   �
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Chrome 8.0.552.215
mob
HTC One
Pa to, samo ides na CP, Display, Adjust resolution i tamo nastelujes sta hoces... Duplicate these displays, Show desktop only on 1, Show desktop only on 2.

A sve to moze i kombinacijom fn+F4.
« Poslednja izmena: 13. Dec 2010, 23:18:50 od Coolrunner »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 985
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
ja imam graficku gigabite hd5450 i prikljucio sam bez problema hdmi kabal na lcd televizor ali me je zajebao dok sam instalirao xp treba da se iskljuci nisam znao rekao mi drugar pa eto ako neko bude instalirao operativni sistem neka islkljuci hdmi kabal
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 10:05:36
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.