Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
- Pre postavljanja pitanja, pročitajte "Najčešća pitanja korisnika" i ConQUIZtador Help!
- Prijave nedoličnog ponašanja igrača možete obavljati na način opisan ovde. Samo i jedino tako.
- Pregledajte forum, pročitajte top teme i tek nakon toga, ukoliko ne pronađete traženo - otvorite novu temu.
- Pročitajte pravilnik foruma, jer svaka kuća ima kućni red, a grubi prekršaji se ne tolerišu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Last post, jer zakljucavate teme pre nego se iole rasprave  (Pročitano 1086 puta)
20. Feb 2010, 12:27:07
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 13
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
Tvoj odg.   kada si ujedno i lock temu --->

Pravila chata su jasna i dostupna, i ocekivano je da ih neko postuje.
Ti si banovan zbog zloupotrebe privatnih poruka.
Ova poruka takodje pokazuje da nemamo o cemu da pricamo.  

tvoj drugi odg.  --->

Ne kapiras. . .  nije mi nikakav problem da odgovorim na svako pitanje. . .  ali prosto ne zelim da trosim vreme na ljude koji komuniciraju takvim tonom. . .  Sto preporucujem i drugima. . .

Eventualni nastavak ove agonije rezultovace zabranom pristupa igri i forumu 72h.

Mogli smo o svemu da pricamo, ali ne tim tonom i ne na taj nacin. . .
Sad vise o ovome, ne moyemo ni jednim tonom.

Kako nastavljati lokovane teme sa ljudima koji izbegavaju pm? Jel to ima iole malo logike?
Upravo si se i ti  :-$ preklopio  u svojim postovima, banovaces nekog sa kim nisi hteo od pocetka ista da raspravis na pravi nacin.  Nacin na koji sam se obratio je i vise nego prikladan jer je sve imalo svoju poentu i stavise jako smisleno izreceno, tebi su postavljena pitanja od strane nekog ko misli da mu je nesto nepravedno ucinjeno, dao si los odg.  jer ti je ovaj Belgrade rekao (NE)istinu za moj ban ali generalno mislim da nemaju 2 cuke u poredjenju s'tobom tako da nije problem, izleteli su se   Smile na pitanje upuceno tebi.  
  Pa posto ovde svi glume finocu (a npr.  religija vam stoji ateista, spiritualan a ne pobozan itd.  - jos vasih kontradikcija) nema potrebe da se fino obracam (jer niko ovde nije rodjen na francuskoj kaldrmi, a i bezrazlozan ban je uvreda, tako da even the scales a? ili i dalje stav ,,ja sam dosao da pljujem bez razloga? . .  ima li malo savesti? . .  iko?) mada nisam prekrsio nijedno pravilo u svom obracanju jer psovki nije bilo, indikacije i upitnost nisu nuzno losi kao sto ovde izgleda vecina shvata.
A i dalje nije gospon Belgrade odgovorio za ban Wink . .  jer zna deckic da pogresio Wink nego ce da se izvlaci na laznu finocu Wink . .  ali dobro, valjda se tako u RL ne smes izlanes kao ovde Wink . .
rekao sam svoje, nepristrasni vide istinu . .  zalosno je voditi konverzaciju sa ljudima kojima je duzi nos od pogleda (misleci na ono dvoje/icu koji su se izleteli).
banuj slobodno, ionako je smesno posto lockujete teme pre nego se i rasprave, jer i sami ne odgovarate na postavljena pitanja i tvrdnje . .



IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone 6s
Pravis gresku u startu...

Ono nije pravi nacin da se nesto raspravi...

I lock je tu sa punim pravom.

Kako ces se ponasati u svojoj kuci, na svom sajtu, chatu ili forumu, stvarno me ne zanima, ali ovde sigurno neces dobiti odgovor kakav zelis ako svoje obracanje formulises na taj nacin...

Sve i da je moderator pogresio, a na osnovu onoga sto mogu da vidim reakcija mozda jeste preostra - ovo tvoje ponasanje je opravdava. Da si se javio drugim tonom, dobio bi sve odgovore, i ako je potrebno izasli bi ti u susret, ali ovako ama bas nikakvo pravo na primedbe nemas.

Dakle, kaznu koju si zaradio - odradi.
Ubuduce ako budes imao problema, a zaista si ostecena strana, mozes se ovde obratiti ili na mail, ali pristojnim tonom, bez vredjanja i prozivanja.

Ili ako ti ne odgovara, nemoj dolaziti... Nikakav problem.
Tvoj zivot - tvoje slobodno vreme - tvoja stvar.
Ali ovakvim porukama, dokle god se ja i ljudi koji ovaj forum odrzavaju, nesto pitamo, sigurno neces isterivati pravdu.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.