Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Larry O'Bannon: "Beograd je mali New York"  (Pročitano 1091 puta)
20. Sep 2005, 10:26:47
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 890
Zastava Beograd

Larry O'BannonLarry O'Bannon, novi kosarkas Crvene zvezde, jos nije ubacio nijedan kos za novi klub, a vec je postao svojevrsna zvezda kod nas. Kada je protekle nedelje ekspedicija Zvezde posetila Arandjelovac, O' Benon je bio u centru paznje najmladjih fanova "crveno-belih". Ipak, u intervjuu za BASKET-PLUS istice da ga osim kosarke zanimaju i neke druge stvari.

 

-U slobodno vreme volim da igram sah, play-station ili sam na kompjuteru. Takodje volim da citam knjige i da razmisljam o misterioznim stvarima u prirodi.

 

Zavrsili ste univerzitet Luisvil i to fakulet za ekonomiju.

 

O'Bannon deli autograme-Da, diplomirao sam na smeru racunovodstvo ili kako bi se to popularno reklo biznis. Mozda cu se time baviti kada zavrsim karijeru, ali sada sam potpuno koncentrisan samo na kosarku.

 

Da li ste znali nesto o Srbiji pre nego sto ste odlucili da dodjete u Crvenu zvezdu?

 

-Stvarno nisam imao pojma o Srbiji, ni gde se nalazi, kao ni kakva se kosarka igra ovde. Kada sam stigao, sve je postalo jedno veliko i potpuno novo iskustvo za mene.

 

Ovde je u poslednje vreme igralo dosta igraca iz Amerike. Da li znate nekog?

 

-Ne, na zalost ne poznajem nijednog igraca, niti sam sreo nekog ko je igrao u Srbiji. Ali, slucajno sam cuo za momka po imenu Blake Stepp. Nisam ga upoznao, vec sam ga kontaktirao telefonom nekoliko puta kada sam saznao da je igrao ovde. Rekao mi je mnogo lepih stvari o Srbiji, da su utakmice veliki spektakli, da su navijaci fenomenalni i da vrlo vatreno bodre svoj klub. On je igrao za Partizan za koji mi je rekao da je najveci rival Crvenoj zvezdi.

 

O'Bannon okruzen obazavateljkamaSamo ste nekoliko dana u Beogradu, da li ste uspeli da steknete neki utisak o gradu?

 

-Da, svidja mi se grad. Slican je New Yorku, samo mnogo manji, on je kao neka minijaturna verzija "Velike jabuke". Ima dosta skverova i stvarno sam impresioniran izgledom i arhitekturom.

 

Da li ste culi da u Srbiji ima mnogo lepih devojaka koje vole da gledaju kosarku i da se druze sa kosarkasima?

 

-Nisam cuo nista o tome, ali ionako imam devojku u Americi i trebalo bi uskoro da dodje ovde. Ona nije samo moja devojka, ona je moj najbolji prijatelj.

 

Kako vam se cini ova ekipa Crvene zvezde?

 

O'Bannon pazljivo slusa-Dobri su momci, vole da se takmice i da igraju kosarku. Lepo su me prihvatili i ocekujem da cemo se dobro uklopiti i napraviti tim koji ce pobedjivati u svakoj utakmici. Ako ne to, onda bar ocekujem da se trudimo da ostvarimo pobedu na svaakom mecu jer samo time cu biti zadovoljan. Ceka nas dosta takmicenja i moramo biti spremni da iz dana u dan igramo dobro kako bi ostvarili dobar rezultat.

 

Dosta je dileme u nasim medijima oko toga na kojoj poziciji zvanicno igrate.

 

-Mogu da igram na obe pozicije jedan i dva, ali vise sam plejmejker jer volim da organizujemn igru. Medjutim, isto tako mogu dobro i da poentiram. U dogovoru sa trenerom videcemo koja ce pozicija biti najbolja za tim - kaze O'Bannon.

 

O'Bannon tokom posete "Knjaz Milosu"Pre dolaska u Srbiju Larry O'Bannon je bio skeptican jer nije znao nista o nasoj zemlji, ali sada je potpuno odusevljen onim sto je video. Tamnoputi Amerikanac bukvalno nije mogao da se odbrani od navijaca "crveno-belih" koji su ga spopadali za autogram ili fotografisanje.

 

-Susret sa decom bio je fenomenalan! Stvarno nisam ocekivao da cu vec sada biti tolika zvezda. Nisam mogao da se odbranim od njih jer su me jurili po celom terenu. Ali nije vazno, bio sam vrlo uzbudjen i stvarno sam se osecao dobro dok sam delio autograme i slike. Dobro je kada deca vole sport i kada vrhunski sportisti mogu da im pomognu i usmere ih na pravi put - na kraju je rekao O'Bannon.
Izvor:basket-plus.com
Pripremio: D.Stojmenovic
 



(02. May 2007, 21:40:50)

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

LarryOBannon_mala.jpg
(5.08 KB, 105x136)
O'Bannon_autogrami.jpg
(17.07 KB, 250x203)
O'Bannon_autogrami_1.jpg
(18.74 KB, 250x206)
O'Bannon_intelektualac.jpg
(11.56 KB, 250x207)
O'Bannon_u_Knjazu.jpg
(13.32 KB, 180x252)
IP sačuvana
social share
Pozdrav, IvanR !!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.178 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.