Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: laptopovi, digitalne kamere, i pod, blackberry  (Pročitano 8098 puta)
04. Jun 2009, 00:48:16
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 205
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 8.0
Veliki izbor laptopova, apple i pod, blackberry telefona, digital camere, gps uredjaji i ostala tehnicka roba iz kanade. Vi narucite, mi donesemo. Rok za sledecu porudzbinu je 26.06. 2009

065/8 266 131
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16;
Ako mozes da mi kazes kolika bi bila cena PS3 i xboxa 360 iz Kanade?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 350
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Jel mozes da napises nesto vise? Kolike su razlike u ceni, pretpostavljam da se dosta isplati. Interesuje me telefoni, eventualno Ipod itd...

Daj neki sajt gde ima robe koje mozemo da porucimo, a ti sigurno mozes da doneses?

Pozdrav.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 250
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Ja sam na jesen kupio Ipod 16GB u USA za 230 dolara!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 205
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
sajtovi gde mozete videti robu koju vam ja mogu obezbediti su: www.staples.ca\xA0     www.futureshop.ca\xA0    www.bestbuy.ca.
sto se cena tice, sve cene koje vi vidite na tim sajtovima su bez poreza tako da te cene nisu one po kojima se roba moze kupiti, i naravno tu je i moja zarada...
Do sad sam radio samo sa poznatim kupcima koji znaju koliko stvar koju zele kosta na nasem trzistu i na osnovu te cene u dogovoru sa kupcem formiramo cenu po kojoj ce kupiti robu.


sto se tice ps3 i x boxa 360, bilo bi lepo da me pozoves pa cemo se dogovoriti, jer ne vredi ovde ostavljati cene, jer ima partizana koji su to "jeftinije" platili i sve znaju...

PS: zamolio bih bez SMS-a, ozbiljni kupci neka pozovu na  gore navedeni broj i dobice sve informacije.

Veliki pozdrav svim posetiocima Burek foruma
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 250
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
A jel moze da se naruci iz New egg-a? Oni su bolji i povoljniji od bestbuy-a a kanadska su firma!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 5
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ako mozete da mi posaljete krajnje cene ovih uredjaja (linkovi dole)  na mail (u evrima bi bilo najbolje)  killanoise@gmail.com   hvala  i ako imate neki sajt sa muzickom opremom gde mozete da pazarite molim vas da postavite ,ja bih uzeo jedan ili dva uredjaja ako mi budu odgovarale cene naravno

http://www.futureshop.ca/catalog/proddetail.asp?sku_id=0665000FS10116880&catid=27253&logon=&langid=EN

http://www.futureshop.ca/catalog/proddetail.asp?logon=&langid=EN&sku_id=0665000FS10112349&catid=

http://www.futureshop.ca/catalog/proddetail.asp?logon=&langid=EN&sku_id=0665000FS10115700&catid=
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16;
sajtovi gde mozete videti robu koju vam ja mogu obezbediti su: www.staples.ca\xA0     www.futureshop.ca\xA0    www.bestbuy.ca.
sto se cena tice, sve cene koje vi vidite na tim sajtovima su bez poreza tako da te cene nisu one po kojima se roba moze kupiti, i naravno tu je i moja zarada...
Do sad sam radio samo sa poznatim kupcima koji znaju koliko stvar koju zele kosta na nasem trzistu i na osnovu te cene u dogovoru sa kupcem formiramo cenu po kojoj ce kupiti robu.

posalji mi na mail lestat2@verat.net kolike bi bile cene tih konzola da ih doneses...


sto se tice ps3 i x boxa 360, bilo bi lepo da me pozoves pa cemo se dogovoriti, jer ne vredi ovde ostavljati cene, jer ima partizana koji su to "jeftinije" platili i sve znaju...

PS: zamolio bih bez SMS-a, ozbiljni kupci neka pozovu na  gore navedeni broj i dobice sve informacije.

Veliki pozdrav svim posetiocima Burek foruma
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 205
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Dragi moji,
drago mi je da ova tema ima dosta posetilaca, ali mi se cini da su retki oni koji citaju sta pisem, cast izuzecima...
Da bih vam poslao bilo kakve cene potrebno je da mi kazete koliko zeljena stvar kosta na nasem trzistu, da se ne bismo gadjali cenama, znaci ako vas nesto zanima, vi meni posaljete sta vas interesuje i koliko to kosta kod nas u zvanicnim radnjama, nakon toga cete dobiti od mene cenu po kojoj vam ja to mogu doneti.
Zasto ovako? Zato sto mi je na mail stigla gomila zahteva i da bih svakog ispostovao trebalo bi mi 10 dana dok najdem koliko to kosta kod nas i ostalo, pa bih zamolio sve zainteresovane, koji sigurno znaju koliko kosta kod nas to sto oni zele da mi takvu poruku ostave ovde ili na mail i vrlo brzo ce biti obavesteni.

Sto se tice poreza, na svaki proizvod koji vi vidite na netu se dodaje porez, nebitno je da li kosta 9 ili 900 dolara, i jos jedna stvar, svako ko se bude odlucio da kupi nesto ovim putem, morace da mi da nekakvo osiguranje da se nece predomisliti.

Hvala na razumevanju,

Pozdrav svima!

ps: nadam se da nisam nista izostavio[/b][b]
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


45

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 6631
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Apple 4s
jel mogu mobilni telefoni da se naruce!?!i koliko vi uzimate procenat otprilike i koliki je porez taj!?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.