Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 19:59:03
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 27 28 30
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: "Lake" zene...  (Pročitano 35577 puta)
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.60
Pa tako nesto...

Taj lik valjda pise i na Tarzaniji i ovamo. Uprkos malo "eksplicitnijem" recniku, koliko sam shvatio, dosta je ironican i dosta dobro razmislja o nekim stvarima...
« Poslednja izmena: 11. Jan 2012, 00:36:17 od marko 284 »
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.75
mob
Nokia 
e moje žene  Smile

valjda nam je takav horoskop,pa smo i lake i kučke i glupe i svakave. i još stvorene od rebra jednog muškarca..ma zna se ko je gazda  Smile
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.60
 Smile

Sam tekst je ironija. Bas upravo naginje ka tome da ne treba generalizovati i ici toliko da svaku koja je ikada bilo sta uradila sto nije u skladu sa necim sto se smatra pravilom cednosti naziva "lakom". I ne ide tako, samo generalizovati u odnosu na broj, oblacenje i bilo sta drugo...
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Kada bi samo ljubit znala...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2387
Zastava Italy
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 16.0.912.75
Evo ti lapsuse, malo da ti "osvezim" temu.  Smile

Pušenje i kako prepoznati kurvu

Dragi dnevniče,

danas ću na brzaka sa tobom preleteti dve vrlo aktuelne seksualne teme ovih godina.

Prva tema je “pušenje”.

Budimo iskreni i priznajmo, 95% žena to ne zna da uradi kako treba. Ne, ovo nije stvar obrnute psihologije, i ja ne očekujem da se sada pojavi gomila “priučenih klarinetskinja” koje će da kažu “Kome bre ti kažeš da ne zna da puši, vadi spolovilo na sunce da ti ja pokažem kako se to radi”. Ne, nema svrhe da ližu krastavac ili da sisaju bananu na kursevima da bi savladali tehniku. Jedina tehnika koja tu radi radnju jete da prosto vole svoj posao. Kad kažem posao, ne mislim da vole fakturisanje dvaput lažno carinjene robe za nekog tajkuna, da bi znale kako da “dunu u frulu”. Nego da prosto vole zvuke te frule.

Dakle, krajnje je vreme da žene izbiju iz glave da je pušenje jednostavna stvar. Da se ponašaju u fazonu, “ma to je lako, uzmeš ga malo u usta, balaviš, pustiš da te drži za kosu, tako minut-dva, a onda pustiš da ga mužjak sam dokusuri”. Neka se ostave priručnika i kurseva, krastavca i banane, i nek’ pokušaju osetiti šta muškarac stvarno oseća dok mu balavi po alatki. Svaki muškarac jeste isti, ali svako pušenje je ritual za sebe.

Kako će žena znati da je na pravom putu? Lako.

Dakle, sve dok se muškarac ne podigne na noge kao ošuren posle pušenja sa završnicom, ne lupi ženi šamarčinu, da joj zvoni u glavi tri dana i drekne tako jako da čuje cela ulica: “Kurvo, gde si ovo naučila?!” – kandidatkinja može biti sigurna da nema pojma sa pušenjem. Kad joj se to dogodi, može za sebe reći da je stekla diplomu iz baratanja, takozvanom, kožnom frulom.

Druga tema je “kako prepoznati kurvu”.

Kurve obično imaju veće grudi od muškaraca, nose suknje, duže kose, šminkaju se. Vole modu, šoping, plaču, stalno nešto seru. Ima ih svugde, a one najekstremnije traže ravnopravnost sa muškarcima, naročito u ‘ladovina zanimanjima.

Šalu na stranu, moj dnevniče.

Ovih dana pokušavam da uđem u metodologiju proglašavanja neke žene kurvom. Šta je to sve što igra ulogu. Broj seksualnih partnera, obim grudi, izbor partnera, ogovaračke sposobnosti njenog okruženja, odeća, seksualne veštine…?

Nekad mi je neverovatno šta je sve argument za proglašenje neke žene kurvom. “Znaš kako se jebe ta i ta. Znači, kurvetina”. Onaj tip što je ta i ta išla s njim na večeru je radio u nekoj firmi. Znači kurvetina.”. “Ona je starija/mlađa sedam godina od njega”. Znači, kurvetina.”. “Znaš kolike sise ima?! Kurva!”

O onim varijantama jebala se na moru, ima kres kombinaciju, prevarila tipa, poznato je da je bila sa više od pet tipova i slično – neću ni da pišem. Takve kurve se ne daju opisati rečima. A one biseks, pa one što vole trojku, što su bile sa dva tipa, opštile u javnosti, snimile se sa dečkom i slično ne smem čak ni naglas da izgovorim. Sve kurva do kurve.

Čak i ako ne rade tako nešto u praksi sigurno im pada na pamet. Što je dovoljno za najomiljeniju nam žensku etiketu.

Međutim, moj dnevniče, tapkamo u mraku iako je 21. vek. Naime, i dalje ne postoji standard u etiketiranju žena. I kao neko ko uvek nudi kvalitetna rešenja, ja sam posle dosta istraživanja, a uzimajući u obzir sve faktore tradicije, ženske sklonosti ka kurvanju, emancipacije i muške tolerancije odlučio da sam odredim granicu posle koje žena postaje kurva.

Dakle, da bi žena ostala časna i poštena, a ne neka ofucana kurvetina mora da ispuni sledeće uslove:

- da nije stupila u seksualne odnose pre 16 godine;
 - da pre tebe nije imala više od 4 muškarca u seksualnom smislu;
 - da je od kres kombinacija imala najviše jedan pokušaj, ali joj je to odvratno jer ona voli više se emocijama;
 - eksperimetisanje se završilo u srednjoj školi i to najviše poljupcem u usta, sa drugaricom, i tako što je prevarila dečka sa drugim dečkom dok je još bila nevina;
 - nema drugova;
 - drugarice da su sve u dugim vezama i sve su u tetkastom fazonu;
 - suknja ne kraća od 5 cm iznad kolena;
 - dekolte samo kada izlazi sa tobom i to onaj koji joj ti odobriš (ako nije u vezi, dekolte može samo za Novu godinu);
 - ne zna da puši, ne voli oral, anal, BDSM, bisex, water sports, prego i slične stvari.

Ako je neka tvoja dnevničica sve to ispunila, moj dnevniče, onda je časna i poštena – koliko žena to može biti. Ako nije – jasno ti je. Imaš kurvu pored sebe.

P. S.
 Ja sam do skoro mislio da je kurva zanimanje. Ono kada žena pruža seksualne usluge za materijalna dobra (bilo novac, bilo vožnja u džipu), ali, eto, ova emancipacija je sve upropastila moj dnevniče. Sve.

I žene su same krive za to.

Izvor

Ostao sam bez teksta,prosto zanijemih Smiley 1

Ako je to sa nekakve Tarzanije,ocito cu morati malo to pomnije izuciti Smile

Moj pojam zene je malo drugaciji.One su divna stvorenja koja zasluzuju ljubav muskarca,sada ne ulazim u to koliko koja zeli biti voljena ili tek muskarca ili bic.Pojedine su rodjene da budu voljene,a pojedine tek kroz svadju osecaju napaljenost.Rekao bih drcne,zajebane zene kojoj svaki klinac smeta,i kada zelis je poljubiti ona bi nasla nesto da to ne uradis...eto da bude visina.Ako joj kazes "ljubavi 'oces nam skuvati kaficu" ona odgovori "a zasto ti nebi mogao?"..."'ocemo prosetati" odgovor slijedi "mrzi me"...sapnes joj na uvo "volim te" ona odgovori "s' kojom si me sada prevario?"...
Elem sto rece onaj Eso sa hrastovim listom, samo u dva slucaja zena jutrom skakuce kao prepelica.Prvi ako si dobro odradio ponocku ili zornjak,a drugi ako je neko umjesto tebe to odradio sa tvojom zenom Smile
IP sačuvana
social share
"Zasto trazis harizmu u sebi punjena ptico,mogucnost prosvjecenosti u razvratu...miris zemlje,koncentricni krugovi gluposti,ne znanja...ona dalje ne razumiju, izgleda mi da je mrtva straza...
Rekoh sebi moj Boze koliko demagogije...koliko pokradenih misli iza kojih ne stoji nista osim mrznje,sujete,vlasti, i koliko pokvarenosti treba da se izlije pred nase noge, i kakve zone prepoznavanja dovedu nas do istine prevare...
Jer rijeka nije bila rijeka u samom pocetku,i nije nuzno da ne bude ponornica do kraja...
Sta se dogadja kad' mrtvi fazani lete,kad' mrtvi fazani lete al' nijedan ne pada..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.60
Ma bre lapsi, ironija. Malo previse eksplicitnim recnikom ali ipak ironija.  Smile

Citat
One su divna stvorenja koja zasluzuju ljubav muskarca,sada ne ulazim u to koliko koja zeli biti voljena ili tek muskarca ili bic.
Otprilike tako. Neke zasluzuju a neke ne. Cak i ove sto ne zasluzuju je neki put dobiju ali je lako odbace jer im je drazi bic.
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


"During your life never stop dreaming..."

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10233
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
mob
SonyEricsson W800i
e moje žene  Smile

valjda nam je takav horoskop,pa smo i lake i kučke i glupe i svakave. i još stvorene od rebra jednog muškarca..ma zna se ko je gazda  Smile
Smile Smile
Klasicna sprdnja(ironija) sa Tarzanije...
edit: jbt,vec sam komentarisao ovaj tekst...poludi covek u ispitnom roku... Smile
« Poslednja izmena: 12. Jan 2012, 04:10:47 od boki_grobar »
IP sačuvana
social share
O Partizane,o sampione,uz Tebe uvek smo mi,zato pobedi!Pesme se ore,i baklje gore,jer mi smo tvoji GROBARI!
GNP!
2pac R.I.P.
Pile,brate,pocivaj u miru!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.75
mob
Nokia 
kažem uopšteno,nevezano za tekst  Smile
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


"During your life never stop dreaming..."

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10233
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
mob
SonyEricsson W800i
kažem uopšteno,nevezano za tekst  Smile
Ok onda.Mada i dalje stoji ono  Smile Smile  Smile
IP sačuvana
social share
O Partizane,o sampione,uz Tebe uvek smo mi,zato pobedi!Pesme se ore,i baklje gore,jer mi smo tvoji GROBARI!
GNP!
2pac R.I.P.
Pile,brate,pocivaj u miru!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.75
mob
Nokia 
hahaha ok,ok  xDD
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


"It never rains, but it pours."

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 2562
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.61
mob
VIP Xiaomi Note 10 P
Negde sam citao da muskarci ne vole lake zene jer nam ne predstavljaju izazov, nisu nam zanimljive, cim nema one igre osvajanja. Poznajem jednu devojku koja se moze svrstati u lake, ali sa njom ne bih zeleo da imam ista..  Smile Verovatno je put zaljubljivanja poplocan tom igrom zavodjenja, pa logicki, ako toga nema, nece biti ni ljubavi. I ne govorim o sexu uopste.  Smile
IP sačuvana
social share
Who is Kaiser Soze???

Merovingian: You see, there is only one constant, one universal, it is the only real truth: causality. Action, reaction. Cause, effect.
Morpheus: Everything begins with choice.
Merovingian: No. Wrong. Choice is an illusion, created between those with power and those without.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 27 28 30
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 19:59:03
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.095 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.