Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

TotalCar: Pocetna | Vesti | Specijal | Video | Foto | Test | Akcije | Saveti | Moto
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Lada Kalina [stize - 7000 eura]  (Pročitano 11586 puta)
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1467
Zastava sarajevo
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia 5800xpress

svako ima svoje,svoje odluke o kupovini automobila.necemo u to ulaziti,al neko ko ima misljenje da je bolja nova dacia od npr polovnog golfa ili bilo kojeg polovnjaka u toj cijeni misliim da se gadno vara.jest da je novo novo,al ipak limuzina za 8000 e ....

zanima me da li znaš koliki je nascap test za npr. golfa 2    koji se ovde kod nas u Srbiji kuje u nebesa.
poredis 2 automobila razlicitih godista,razlicitog tumacenja trzista,razlicitog shvatanja sigurnosti u saobracaju,ekoloskoj normi i td.
takvo poredjenje je krajnje smjesno.taj golf mk2 tada je kostao oko 16k njemackih maraka i bio je misaona imenica za tadasnju daciu 1300.taj golfa mk2 i dan danas je na nasim ulicama iz razloga kvaliteta i oskudnosti nasih gradjana za necim boljim.
IP sačuvana
social share
kad jedan papak umre,rode se dva!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


You'll never walk alone

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 2606
Zastava Anfield Road
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
mob
LG G2 32GB
kad smo vec kod ovog auta hocu da kazem da moj cale razmislja o kupovini dacie logan ili kaline.  bas me zanima kakve vi automobile vozite kad ovako blatite ta dva automobila.  mozda ste ponosni vlasnic "nabudzenih"i yuga sa boxerskim rukavicama na retrovizoru?

@ hujajupa - brate ti ne znas kakvo je finansijsko stanje u srbiji............a i bas me zanima koji auto vozis
brate,shvatam ja u potpunosti situaciju u srbiji,isto tako je i bih.ljudi zive u besparici.ok,stoji to,dacia je prihvatljiva cijenom!i sta jos?ljudi na balkanu prvo sto pomisle pri kupovini auta je kako ce jeftinije proci!a to glave kosta!pa kako se boga ti doslo sa takvom cijenom dacia-e?nascap test pokazuje jedva 3 zvjezdice za zastitu putnika,1 za pjesake.po meni to nije auto,to je kovceg!ljudi idu tom tematikom da je novo auto dobro auto,tu grijese!za sebe i za svoju porodicu nikad nebih uzeo krs od dacia-e i kaline!imap moje bezbjednost je na prvom mjestu,pa onda bezbjednost ostalih u saobracaju.
p.s nevozim nikakvog nabuljenog yuga,vozim octaviu

sa vecinom se slazem ali sledi pitanje za 3 bambija Smile : sta mislis koliko bi zvezdica(da li bi uopste) automobili "zastava" dobili na bilo kom crash testu? yugo i stojadin su ti ovde kod nas najpopularnija kola uz golf2.  ako je dacia mrtvacki sanduk sta je onda ovo Smile
IP sačuvana
social share

vozio sam motor 300 km/h skoro 4 minuta
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1467
Zastava sarajevo
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia 5800xpress
kad smo vec kod ovog auta hocu da kazem da moj cale razmislja o kupovini dacie logan ili kaline.  bas me zanima kakve vi automobile vozite kad ovako blatite ta dva automobila.  mozda ste ponosni vlasnic "nabudzenih"i yuga sa boxerskim rukavicama na retrovizoru?

@ hujajupa - brate ti ne znas kakvo je finansijsko stanje u srbiji............a i bas me zanima koji auto vozis
brate,shvatam ja u potpunosti situaciju u srbiji,isto tako je i bih.ljudi zive u besparici.ok,stoji to,dacia je prihvatljiva cijenom!i sta jos?ljudi na balkanu prvo sto pomisle pri kupovini auta je kako ce jeftinije proci!a to glave kosta!pa kako se boga ti doslo sa takvom cijenom dacia-e?nascap test pokazuje jedva 3 zvjezdice za zastitu putnika,1 za pjesake.po meni to nije auto,to je kovceg!ljudi idu tom tematikom da je novo auto dobro auto,tu grijese!za sebe i za svoju porodicu nikad nebih uzeo krs od dacia-e i kaline!imap moje bezbjednost je na prvom mjestu,pa onda bezbjednost ostalih u saobracaju.
p.s nevozim nikakvog nabuljenog yuga,vozim octaviu

sa vecinom se slazem ali sledi pitanje za 3 bambija Smile : sta mislis koliko bi zvezdica(da li bi uopste) automobili "zastava" dobili na bilo kom crash testu? yugo i stojadin su ti ovde kod nas najpopularnija kola uz golf2.  ako je dacia mrtvacki sanduk sta je onda ovo Smile
nemaju oni para ni za taj test,a sta vise da im neko plati nebi izasli Smile
IP sačuvana
social share
kad jedan papak umre,rode se dva!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Say hello to my "little" friend!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5337
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0
Vazna je bezbednost, ali ima i drugih jako bitnih stvari kod auta.
Pa i neki americki automobili imaju slabe rezultate pa se ipak prodaju.
Sa tri zvezdice ShLogan se ne moze bas nazvati sandukom. Koliko ima oktavija?
A kalina u odnosu na veliku vecinu kola koja se ovde voze uopste nije losa.
Zasto da budemo otpad automobila iz zapadne evrope? Zar vam ne deluje ponizavajuce malo?
IP sačuvana
social share
I danas kad dođe do poslednjeg boja,.
neozaren starog oreola sjajem,.
ja ću dati život, otadžbino moja,                                                                 
znajući šta dajem i zašto ga dajem!
   

 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Nepoznat
Browser
Netscape 4.0
mob
HTC Tattoo
kad smo vec kod ovog auta hocu da kazem da moj cale razmislja o kupovini dacie logan ili kaline.  bas me zanima kakve vi automobile vozite kad ovako blatite ta dva automobila.  mozda ste ponosni vlasnic "nabudzenih"i yuga sa boxerskim rukavicama na retrovizoru?

@ hujajupa - brate ti ne znas kakvo je finansijsko stanje u srbiji............a i bas me zanima koji auto vozis
brate,shvatam ja u potpunosti situaciju u srbiji,isto tako je i bih.ljudi zive u besparici.ok,stoji to,dacia je prihvatljiva cijenom!i sta jos?ljudi na balkanu prvo sto pomisle pri kupovini auta je kako ce jeftinije proci!a to glave kosta!pa kako se boga ti doslo sa takvom cijenom dacia-e?nascap test pokazuje jedva 3 zvjezdice za zastitu putnika,1 za pjesake.po meni to nije auto,to je kovceg!ljudi idu tom tematikom da je novo auto dobro auto,tu grijese!za sebe i za svoju porodicu nikad nebih uzeo krs od dacia-e i kaline!imap moje bezbjednost je na prvom mjestu,pa onda bezbjednost ostalih u saobracaju.
p.s nevozim nikakvog nabuljenog yuga,vozim octaviu

sa vecinom se slazem ali sledi pitanje za 3 bambija Smile : sta mislis koliko bi zvezdica(da li bi uopste) automobili "zastava" dobili na bilo kom crash testu? yugo i stojadin su ti ovde kod nas najpopularnija kola uz golf2.  ako je dacia mrtvacki sanduk sta je onda ovo Smile
Jugo je testiran na bezbednost prilikom sudara pre par godina u Nemačkoj i imao je
katastrofalne rezultate.
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


You'll never walk alone

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 2606
Zastava Anfield Road
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
mob
LG G2 32GB
eto odgovora Smile. ispadne da su kalina & dacia tenkovi za ove nase "automobile" ako se uopste mogu tako nazvati (prvenstveno mislim na "zastavu")
IP sačuvana
social share

vozio sam motor 300 km/h skoro 4 minuta
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1467
Zastava sarajevo
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia 5800xpress
Vazna je bezbednost, ali ima i drugih jako bitnih stvari kod auta.
Pa i neki americki automobili imaju slabe rezultate pa se ipak prodaju.
Sa tri zvezdice ShLogan se ne moze bas nazvati sandukom. Koliko ima oktavija?
A kalina u odnosu na veliku vecinu kola koja se ovde voze uopste nije losa.
Zasto da budemo otpad automobila iz zapadne evrope? Zar vam ne deluje ponizavajuce malo?
budimo realni,3 zvjezdice na testu je u danasnje vrijeme katastrofalno,njeni trapovi su od plastike,usteda materijala je bas vidljiva.octavia 1 imala je 4 zvjezdice,sto se smatra prosjecno dobrim rezultatom,a o pouzdanosti ista suvisno govoriti.dakako da su i dacia i kalina bolja od zatsva koje se i danas voze po nasim ulicama,al ljudi morate bit svjesni da kupovinom takvog auta on sluzi samo za prevoz od tacke a do tacke b.i kalina i dacia su namjensi pravljenje za istocno evropsko trziste,ap sami procjenite sta oni mana valjaju,mislite da je dacia nasla put u EU?pa nije ni renault toliko glup da plasira poluproizvod evropskoj publici.al mi smo takav narod,nama je svako novo auto dobro,gledamo da ustedimo na ovjesu da imamo za goriva.takvi so mi,zato nam i prolaze svakakva smeca
IP sačuvana
social share
kad jedan papak umre,rode se dva!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Say hello to my "little" friend!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5337
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0
Zar je tolika razlika izmedju 3 i 4 zvezdice? Smile
IP sačuvana
social share
I danas kad dođe do poslednjeg boja,.
neozaren starog oreola sjajem,.
ja ću dati život, otadžbino moja,                                                                 
znajući šta dajem i zašto ga dajem!
   

 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Nepoznat
Browser
Netscape 4.0
mob
HTC Tattoo
Zar je tolika razlika izmedju 3 i 4 zvezdice? Smile
Razlika je u par fraktura više koje doživiš kad se slupaš sa manje bezbednim autom. Smile
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1467
Zastava sarajevo
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia 5800xpress
Zar je tolika razlika izmedju 3 i 4 zvezdice? Smile
pa s obzirom da je dacia i jedva dobila te 3 zvjezdice komotno ga mozes nazvati mrtvackim sandukom,i dabome da je velika razlika izmadju 3 i 4 zvjezdice,buduci da je ddacia za sigurnost pjesaka dobila sam jednu i to na "guzove" :Dsigurnost djece je oko 2 ja mislim
IP sačuvana
social share
kad jedan papak umre,rode se dva!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.104 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.