2
Invalid argument supplied for foreach()
/srv/burek/vhosts/burek.com/subdomains/forum/httpdocs/Themes/default2/index.template.php: 578
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mrznje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: kviz "sportska groznica"  (Pročitano 14078 puta)
21. Jul 2007, 18:17:07
Ucesnik diskusija


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 144
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Samsung G810
Sms kviz sportska groznica, vise o njemu na www.b92.net/sg
Ja sam igrao, pa imam neka pitanja. Ona se ponavljaju tako da dobro dodju, ako neko hoce da igra...

Za koji NBA tim navija Dzek Nikolson? a) Bulse b) Lejkerse c) Nikse
Gde je odrzano prvo svetsko prvenstvo za kosarkase? a) Brazil b) Cile c) Argentina
Ko je poslednji sampion SFRJ u fudbalu? a) Dinamo b) Partizan c) Crvena zvezda
Ko je aktuelni pobednik Kupa UEFA? a) CSKA b) Valensija c) Sevilja
Ko je Liverpulov gradski rival? a) Bolton b) Siti c) Everton
Ko je jedini strelac za Partizan u Ligi sampiona? a) Mateja Kezman b) Ivica Iliev c) Andrija Delibasic
Gde se vozi trka za Veliku nagradu Japana? a) u Suzuki b) u Hondi
Iz kog kluba je Ronaldinjo presao u Barselonu? a) Pari Sen Zermen b) PSV Ajndhoven c) Olimpik Lion
Gde je odigrano prvo finale Kupa pobednika kupova? a) London b) Amsterdam c) Glazgov
Kojim sportom se bavila Zorica Djurkovic? a) kosarkom b) rukometom c) plivanjem
Koji klub iz bivse SFRJ je prvi osvojio titulu prvaka Evrope u kosarci? a) Partizan b) Bosna c) Cibona
Na kom stadionu je do skoro igrao kao domacin londonski Arsenal? a) Hajberiju b) Enfildu c) Gudisonu
Koji od ovih ceskih timova nije iz Praga? a) Sparta b) Slavija c) Banjik
Kako se zove sportska hala u Berlinu? a) Berlinale b) Olimpijska hala c) Maks Smeling
U kom spanskom klubu je igrao Vladimir Jugovic? a) Real Madrid b) Atletiko Madrid c) Barselona
Iz kog kluba je Dragan Kicanovic presao u Partizan? a) Sloge b) Borca c) Radnickog
Odakle su bili brat i sestra Vencel, skijasi Andreas i Hani? a) Luksemburg b) Lihtenstajn d) Austrija
Kome je Stevan Stojanovic odbranio penal u finalu KES-a u Bariju? a) Boliju b) Vodlu c) Amorosu
Ko je bio najbolji strelac SP u fudbalu 1978. godine? a) Teofilo Kubiljas b) Mario Kempes c) Paolo Rosi
Ko je trenirao reprezentaciju Argentine na SP 1978? a) Sivori b) Bilardo c) Menoti
Kako se zove najpoznatiji brazilski kosarkas svih vremena? a) Klodoaldo b) Varezao c) Smit
Ko je bio prvi fudbaler iz bivse SFRJ koji je igrao za Mancester junajted? a) Vidic b) Bilic c) Jovanovic
Kako se zove stadion River Plate? a) Monumental b) Munisipal c) Montalban
U kojoj hali igraju Klipersi? a) Stejpls Centar b) LA Arena c) Holivud Centar
Ko nam je na SP 1986. protiv SSSR-a, dao poslednju trojku od tri vezane? a)Valters b)Kurtinaitis c)Sabonis
Na kom stadionu igra Seltik? a) Seltik Park b) Seltik Roud c) Seltik Graund
Kako se zove stadion Aston Vile? a) Vila Taun b) Vila Bridz c) Vila Park
Ko je rekorder po broju nastupa za FK Partizan? a)Nenad Bjekovic b)Stjepan Bobek c)Momcilo Vukotic
Kojim sportom se bavi Markus Gronholm? a) hokejom b) kosarkom c) automobilizmom
Kako se zove stadion Blekburna? a) Ajbroks b) Ivud Park c) Uajt Hart Lejn
Ko od ovih bivsih fudbalera nije objavio plocu? a) Dragan Dzajic b) Ivica Surjak c) Safet Susic
Ko je domacin LOI 2012? a) Madrid b) Pariz c) London
Kako se zove apatinski fudbalski prvoligas? a) Jelen b) Mladost c) Srem
Za koju zemlju je skakao Diter Toma? a) Austriju b) SR Nemacku c) DR Nemacku
Ko nema plavo-belu opremu? a) Porto b) Deportivo La Korunja c) Udineze
Iz koje zemlje je bivsi vozac Formule 1 Nelson Pike? a) Argentine b) Francuske c) Brazila
Koje godine je KK Crvena zvezda poslednji put bila sampion drzave? a) 1997. b) 2001. c) 1998.
Gde su odigrane Mediteranske igre 1979.? a)u Puli b)u Splitu
Strelac jedinog gola za Ajaks u finalu KES-a u Beogradu bio je: a) Krojf b) Rep c) Neskens
Sa kojim timom je Brajan Klaf osvajao Kup sampiona? a)Liverpulom b)Aston Vilom c)Notingem Forestom
Kako se ranije zvala zagrebacka Cibona? a) Industromontaza b) Zagreb c) Lokomotiva
Gde je igrao Vidic posle C. zvezde a pre Mancester junajteda? a)Dinamo Moskva b)CSKA Moskva c)Spartak Moskva
Koji poznati americki glumac je opljackan na ZOI u Sarajevu? a)Dzek Nikolson b)Kirk Daglas c)Robert de Niro
Koji Brazilac je u svojoj karijeri igrao za Real i Barselonu? a) Ronaldo b) Ronaldinjo c) Romario
Ko je aktuelni klupski prvak Evrope u kosarci? a) Makabi b) CSKA c) Panatinaikos
Gde ce biti odigrano finale Lige sampiona ove godine? a) Barseloni b) Rimu c) Atini
Ko je aktuelni olimpijski sampion u rukometu? a) Hrvatska b) Nemacka c) Rusija
Sugar, Secer i Secerbegovic, bavili su se: a) kosarkom b) rukometom c) fudbalom
Na kojoj stazi se vozi VN Nemacke? a) Hokenhajmu b) Nirnburgringu
Za koju reprezentaciju je igrao Denis Lou? a) Englesku b) Skotsku c) Republiku Irsku
Ko od navedenih fudbalera nije osvajao Ligu sampiona? a) Ronaldo b) Ronaldinjo c) Bekam
Ko je jedini Srbin sa NBA prstenom? a) Vlade Divac b) Predrag Stojakovic c) Darko Milicic
Koliko olimpijskih medalja ima Jasna Sekaric? a) 4 b) 5 c) 6
Kako se zove stadion Atletika iz Madrida? a) Ramon Kalderon b)Visente Kalderon c)Hezus Kalderon
U kom klubu je pre Arsenala igrao Tijeri Anri? a) Milanu b) Juventusu c) Interu
Ko je aktuelni prvak Evrope u kosarci? a) Litvanija b) Nemacka c) Grcka
Kojim sportom se bavi film Riba koja je spasila Pitsburg? a) americkim fudbalom b) bejzbolom c) kosarkom
Gde su odrzane Zimske olimpijske igre 1988? a)u Kalgariju b)u Seulu
Partizan je u poslednjem kolu kvalifikacija za Ligu sampiona 03 eliminisao? a)Njukasl b)Djurgarden c)Groningen
Koja od ovih organizacija nema veze sa kosarkom? a) ULEB b) Sidro c) FIBA
Iz koje zemlje Istocne Evrope je prvi kosarkas koji je nastupao u NBA? a)Jugoslavije b)Bugarske d)Rusije
Koga je pobedila KK Crvena zvezda u finalu Kupa kupova 1973. godine? a)Indesit b)Mobildjirdji c)Spartak Brno
Koga je pobedio Partizan u finalu KES za kosarkase 1992. godine? a)Estudijantes b)Real c)Huventud
U kom gradu je nasa reprezentacija letos izgubila od Argentine 6:0? a) Lajpcigu b) Minhenu c) Gelzenkirhenu
U kojoj hali igraju Bulsi? a) Junajted Arena b) Junajted Park c) Junajted Centar
Avionska nesreca u kojoj je poginula ekspedicija Mancester junajteda, dogodila se? a) 1956. b) 1957. c) 1958.
Kog spanskog fudbalera su nasi navijaci flasom pogodili u glavu, 1977? a) Santiljanu b) Huanita c) Kamaca
Kako se zvala maskota Mediteranskih igara u Splitu 1979.? a) Jadranka b) Adrijana c) Sirena
Na kojoj planini je odrzano takmicenje u bobu i sankanju na ZOI 1984? a)Igmanu b)Trebevicu c)Bjelasnici
Kako se zove stadion Rasinga? a) Marinero b) Paninero c) Sardinero
Ko je dao odlucujuci gol za Barselonu u finalu Kupa sampiona 1992. godine? a) Stoickov b) Kuman c) Laudrup
Gde je zavrsio karijeru Pit Maravic? a) u Bostonu b) u Atlanti c) u Juti
Kako se zove stadion Rijeke? a) Rijecina b) Fiume c) Kantrida
U kom klubu nije igrao Fernando Morientes? a) Liverpulu b) Barseloni c) Valensiji
U kojoj hali igraju Voriorsi a) Target Centar b) Pepsi Centar c) Orakl Arena
U kojoj hali igraju Soniksi? a) Amvej Arena b) Ki Arena c) Orakl Arena
Prvi Kinezi u nasem fudbalu bili su? a) Djija i Viju b) Lija i Djiju c) Djija i Liju
Ko je aktuelna sampionka Rolan Garosa? a) Ameli Morezmo b) Zistin Enan Arden c) Marija Sarapova
Kome je Maradona postigao gol rukom? a) Piteru Siltonu b) Reju Klemensu c) Gordonu Benksu
Za koga navija pisac Nik Hornbi? a) Celsi b) Vest Hem c) Arsenal
Iz koje spanske regije je Havijer Klemente? a) Navare b) Baskije
PRVENSTVO EVROPE ZA KOSARKASE 2007 ODRZACE SE U A) SRBIJI B) SPANIJI
Iz koje spanske regije je Espanjol? a) Navare b) Andaluzije c) Katalonije
Ko od ovih sportista se nikada nije pojavio u reklami? a)P. Danilovic b)N. Stojkovic c)S. Obradovic
Koje mesto je zauzela reprezentacija tadasnje SCG na EP u Nemackoj za mlade? a) drugo b) trece c) cetvrto
Za koji NBA tim je nastupao Leri Bird? a) Lejkerse b) Seltikse c) Sparse
Za koji NBA tim navija Dzek Nikolson? a) Bulse b) Lejkerse c) Nikse
Kako se zove stadion Pelistera? a) Tumbe Kafe b) Resen Kafe
Ko je prvi olimpijski sampion posleratne Jugoslavije? a) Ivan Gubijan b) Franjo Mihalic c) Leon Stukelj
U kom nemackom klubu je igrao Brane Oblak? a) Borusiji Dortmund b) Ajntrahtu c) Bajernu
Koliko NBA prstenova imaju Njujork Niksi? a) jedan b) dva c) tri
Ko je trenirao reprezentaciju Nemacke na SP 1974? a) Helmut Sen b) Jup Derval c) Fric Valter
Kako se zove stadion River Plate? a) Monumental b) Munisipal c) Montalban
U kom klubu igra Vladimir Ivic? a) Panioniosu b) PAOK-u c) AEK-u
Iz kog grada je KK Beneton? a) Pezara b) Treviza c) Varezea
Pre Ramona Kalderona ko je vladao Realom punih 6 godina? a)Lorenco Sanc b)Florentino Perez c)SantjagoBernabeu
Gde je Zuninjo igrao pre Olimpika iz Liona? a) u Vasko de Gami b) u Botafogu c) u Fluminenseu
U kom klubu je igrao Dzon Stokton? a) Sijetlu b) Cikagu c) Juti
U kom klubu je pocetkom 2007. igrao Henrik Larson? a) Barseloni b) Kopenhagenu c) Mancester junajtedu
U kojoj hali igraju Soniksi? a) Amvej Arena b) Ki Arena c) Orakl Arena
Ko je rezirao film ?Plavi 9?? a) Branko Bauer b) Kreso Golik c) Zika Mitrovic
Kako se zvala maskota SP u boksu 1978. u boksu? a) Pipsi b) Bapsin c) Klipsi
Koja drzava ima najvise pobednika Kupa UEFA? a) Engleska a) Spanija c) Italija    ---- Ja sam puko na ovom pitanju, odgovor je pod C)

Za sad toliko...
Samo da napomenem, bez 100 odgovorenih pitanja u nizu nista necete osvojiti...
Da budete sigurni odgovorite na 300+ pitanja onda su mob i lcd sigurno vasi!
Samo sto je pitanje 20 din + pdv







Obavestenje: Poruka je preseljena od strane moderatora SerbianFighter (Vreme: 21. Jul 2007, 18:22:55)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Ovaj život je biznis da popizdiš

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 2274
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
Nokia n73
Sine koliko si ti kredita potrosio
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Правда за Уроша

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19943
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2;M
mob
LG L5 II
Pa nije mnogo  Smile
IP sačuvana
social share
Гостовања су кева!!! Инострана гостовања су две кеве!!!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 144
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Samsung G810
Potrosio sam oko 4000 din.
Ali i dobio sam jedan mobilni, za sada!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Правда за Уроша

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19943
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2;M
mob
LG L5 II
 Smile
IP sačuvana
social share
Гостовања су кева!!! Инострана гостовања су две кеве!!!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 3917
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5
mob
LG 
Potrosio sam oko 4000 din.
Ali i dobio sam jedan mobilni, za sada!

Ma ti bre nisi normalan...Izvini sto te vredjam ali ovo je bilo jace od mene...Necu se upustati u dalje rasprave, vredjaj i ti mene ali ovo sam morao da kazem.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Ovaj život je biznis da popizdiš

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 2274
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5
mob
Nokia n73
Potrosio sam oko 4000 din.
Ali i dobio sam jedan mobilni, za sada!

Svaka cast,koji je telefon u pitanju?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 144
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Samsung G810
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Правда за Уроша

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19943
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2;M
mob
LG L5 II
Sad ga prodaj, uplati kredu i cepaj opet  Smile
IP sačuvana
social share
Гостовања су кева!!! Инострана гостовања су две кеве!!!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 144
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Samsung G810
Rado bih igrao ponovo ali postavljaju dvosmislena pitanja ili nedovoljno definisana i naravno, covek pogresi i dobije sipak...
Kao kad sam zadnji put igrao i postave mi pitanje:

Koja drzava ima najvise pobednika Kupa UEFA? a) Engleska a) Spanija c) Italija

Dakle, pod jedan ima dva odgovora pod a), to je greska, onda nije definisano u pitanju da li se misli na takmicenje otkad se zove kup uefa ili i na period kad se takmicenje zvalo kup sajamskih gradova, i tako ja odgovorim sa b) Spanija iako nema ponudjeno pod b)...
Da bi kasnije kad sam ih zvao da prijavim gresku oni priznali za dva pod a), medjutim odgovor je netacan jer su oni mislili na period od zadnjih 30 godina otkad se takmicenje naziva kup uefa u kojem su najuspesniji italijani... cime mi je prekinut niz od 40 pitanja
I kao, krenite ispocetka... hahaahaa... malo sutra!!! Smile

Telefon sam poklonio calu...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.096 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.