Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

TotalCar: Pocetna | Vesti | Specijal | Video | Foto | Test | Akcije | Saveti | Moto
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kvarovi & Delovi - Pomoc, Saveti, Pitanja i Odgovori  (Pročitano 547536 puta)
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9126
Zastava Srem
OS
Windows 7
Browser
Chrome 35.0.1916.153
mob
Samsung i5700 + D880
Ja imam mali problem sa Astrom G 1.4 16v, kad upalim motor na hladno podignu se obrtaji na oko 1500 i tako mora da odradi minut-dva dok se ne smiri na ~800 i dalje sve radi kako treba. Dakle, ne utice nista na voznju niti bilo sta nego me jako jako nervira, samo to. Imam par drugova koji imaju iste Astre i ne desava im se to, kad je hladan upali se na oko 1100 obrtaja i posle par sekundi padne na 800 i to je to.

Majstor nije uspeo da skonta u cemu je fazon, menjao mi je neki ler motoric (step motor, tako nesto se jos zove), cistio isto neke dihtunge necega ali nista, i dalje se isto desava i nervira me. Jel ima neko neku ideju sta bi moglo biti?
IP sačuvana
social share



I sta sad mi nindze da radimo?
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 35.0.1916.153
Јел ти проверио лептир гаса? може бити да је прљав или ти је ставио неки неисправан мотор лер гаса илте степ мотор.  Smile
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows 7
Browser
Chrome 36.0.1985.125
imam problem sa peugeot 206 2. 0 hdi.  u toku voznje motor gasi, i upale se sve lampice , osim chek engine lampica.  i nemogu ponovo da startujem motor sve dok ne progje neko vreme , nekad 5 minuta , nekad jedan sat, i ne upali se chek lampica.  dali je neko imao ovakav proble
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Sheikh Don PaXon The Greatest !!!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2736
Zastava Ispred kompa!
OS
Windows 7
Browser
Chrome 37.0.2062.120
Pitanje: Toyota korola '90 god. treba da se menja ulje u menjacu. majstor koji servisira auto, je ubedjen da u menjac ide 75w80 i nece da cuje ni za jedno drugo ulje. na internetu, u uputstvu od auta, kao i pri savetu prodavaca pise da u auto treba da ide 75w90. da li poslusati majstora i sipati 75w80 i cekati da se nesto sjebe pa ga onda juriti da to popravi ili poslusati ostale i sipati ulje koje je propisano za taj auto dakle 75w90? jel moze nesto da naskodi menjacu ako se ipak sipa to ulje koje majstor hoce da stavi u auto?
« Poslednja izmena: 12. Sep 2014, 21:42:51 od PaXon »
IP sačuvana
social share
Востани Сербије,
давно си заспала,
у мраку лежала,
сада се пробуди!!!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Бог чува Србе.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2032
Zastava Pančevo
OS
Windows 7
Browser
Chrome 37.0.2062.120
Ja bih poslusao proizvodjaca a ne nekog majstora koji misli da zna bolje od inzenjera koji su konstruisali auto.
IP sačuvana
social share
Тврд је камен за онога ко на њему спав'о није,
jа сам рођен на камену зато камен мекан ми је.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Chrome 37.0.2062.120
75w80 je ređe od 75w90. sa 75w80 ćeš lakše da menjaš brzine, ali s obzirom na starost menjača uzmi gušće tj 75w90
a i zvanični servis tako kaže.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 24
OS
Windows 7
Browser
Chrome 37.0.2062.120
Mene interesuje da li je ovdje prava tema da postavim pitanja u vezi spajanja pojacala u auto, nisam mogao naci neku konkretniju temu vezano za ovo.

U pitanju je audi a4 2004, uzeo sam subwoofer sony xplod 1200w

Interesuje me kakvo pojacalo uzeti sad, kojim kablovima spajati. Radio je CD fabricki, ima fabricko pojacalo u gepeku, ali bih mijenjao. E sad ne znam kako spajati, samo subwoofer ili sve zvucnike. Ima ih 10 ukupno.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 7001
OS
Windows 7
Browser
Chrome 39.0.2171.71
mob
HTC One M8
Treba mi vozacevo sediste za Fiat Punto 2, 3 vrata. Ako neko zna nekog ko ima, neka mi se javi. Ako neko zna i neki pristupacan fiatov auto-otpad, neka mi sibne broj i adresu na pp. Zahvaljujem. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 22
OS
Windows 7
Browser
Chrome 41.0.2272.89
PITANJE

skoro sam kupio polovnu octaviu A5 2007

nije bas u ekstra stanju ali je sasvim korektna,mana je sto je motor malo bucniji jer su poskidane zastite tj fali poklopac motora i donja zastita ali se motor ipak cuje unutra previse sto me jako nervira,takodje kad vozim do 70 kmh je ok cim predjem tu brzinu cuje se u prednjem lijevom dijelu gdje je npr ugao vrata ili izduv zraka neko sustanje kao da dobro ne zaptiva a takodje i na zadnjem desnom dijelu,auto mi suvise magli,moja pitanja su sledeca


1.motor bucan(rekli su mi da je neko skinuo katalizator i kad nabavim zastite da ce se manje cuti ali da se naviknem na malo bucniju jer je skinuto to) jel ovo ok objasnjenje i jel to to

2.cim predjem 70 znaci cuje se sustanje kao protok vazduha koji zapinje od nesto i bas se cuje,problem je sto nema protoka zraka,ama nista,stavljao sam upaljac plamen i sl ma nista a buka ubija,znaci ladno cujem gdje je stavim plamen nista ne povija se,nevjerovatno,uopste nemam pojma sta je to isao do autolimara do svega nista,dal je moguce da je keder i sl,jel imao iko ovako iskustvo

3.auto magli jako,meni su rekli da je par razloga,prvo filter klime koji sam zamjenio magli manje al magli,da je neko radio dubinsko a ovo vrijeme je uzas pa da zato magli,uglavnom ne mogu da rijesim,jel imao iko iskustva slicna sa ovim vozilom
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 22
OS
Windows 7
Browser
Chrome 41.0.2272.101
ako ima ko i ako slucajno zna,kod mene je skoda sa najslabijom opremom,ono sa cd i ladicom i manuelnom klimom,

htio bi da ugradim stream ili bolero u nju,ali mi treba i okvir za manuelnu klimu,gdje ga naci zna li iko
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.1 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.