Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kutak za neobavezne sportske price IV  (Pročitano 836960 puta)
Jet set burekdzija

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 7150



 Smile  Smile  Smile  Smile  Smile

Протест фудбалера Веракруза на почетку утакмице мексичког фудбалског првенства, којима се дугује неколико плата, али су фудбалери Тигреса, Пјер Анри Жињак и Еду Варгас навукли на себе одијум због 2 гола за време демонстративног бојкота на који су се њихови супарници на терену одлучили  Smile  Smile  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 7150
Citat
Ван Бастен избачен из игрице због нацистичког поздрава


Легендарни холандски фудбалер Марко ван Бастен избачен је из игрице Фифа 20 због нацистичког поздрава који је изговорио уживо на холандског телевизији Фокс Спортс, преноси ХИНА.

Ван Бастен, који ради као коментатор на ТВ, мислио је да је његов микрофон искључен и на крају разговора између новинара Фокс Спортса и тренера Хераклеса Немца Франка Вормута добацио је "Зиг хајл".

Микрофон је био укључен и његов изјаву чула је холандска јаавност, а убрзо је цела прича постала вирална.

Легендарни нападач се одмах извинио, а његова ТВ кућа суспендовала га је на недељу дана, а његов хонорар је дониран Институту за истраживање рата, холокауста и геноцида.

Након што је цела прича завршила у јавности, руководство произвођача, издавача и дистрибутер видео-игара "Електроник Артса" (ЕА) избацило је лик Марка ван Бастена из игрице Фифа 20.

"Свесни смо оног што је Марко ван Бастен недавно учинио. Кроз нашу игрицу промовишемо равноправност и различитост. Као резултат тога, суспендоваћемо лик Марка ван Бастена", рекао је произвођач игрица.

http://www.rts.rs/page/sport/ci/story/31/fudbal/3759602/van-basten-izbacen-iz-igrice-zbog-nacistickog-pozdrava.html


А, жалимо се на наше фудбалере.....

Они, бар не користе нацистичке поздраве у јавности, или бар нису забележени случајеви, који би их компромитовали, за наше фудбалере су резервисани други пороци, сплавови и да не набрајам друге....

 Smile  Smile  Smile  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273


Брат Митар.
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 7150
Citat
- Људи ми се смеју и не верују ми када им кажем да су моја знања о фудбалу прилично лимитирана - рекао је Марк Андре Тер Штеген. - Утакмице на ТВ погледам само када су на програму неки баш велики мечеви или када је неко од мојих пријатеља на терену, па навијам. Често се деси да неко помене фудбалера из друге екипе, а ја уопште не знам о коме је реч. У Примери, студирам снимке противничких нападача, али им имена уопште не знам, само ликове и покрете запажам.


Citat
ГАБРИЈЕЛ БАТИСТУТА

Аргентинац Габријел Батистута (51), играо је фудбал са много страсти, али та емоција је била искључиво везана за терен. Чим би изашао са стадиона, то га више не би занимало, буквално није хтео ни реч да проговори о томе. Сматрао је да је то исто као када службеник оде у канцеларију и проведе тамо радни дан, чинећи све што може.

- Стварно не волим фудбал, то је само моја професија - говорио је "Батигол", који већ годинама има страшне болове у ногама, што је последица повреда, терапија и стресова током блиставе играчке каријере.


Citat
КАРЛОС ТЕВЕЗ

На зеленом правоугаонику Карлос Тевез увек даје све од себе, али га у приватном животу фудбалска лопта не занима. Центарфор Боке открио је да не гледа преносе мечева, чак ни дербије.

- Једноставно, не волим фудбал. И када видим пренос утакмице, рецимо Барселона - Реал, ја пребацим канал и гледам голф - истиче Тевез.


Citat
КАРЛОС ВЕЛА

Мексиканац Карлос Вела не би уместо фудбала никада пребацио на голф као Тевез, већ на филм.

- Између супер утакмице и супер филма, увек бирам ово друго. Сви у мојој околини знају да ме фудбал не интересује, и да остатак дана можемо да причамо само о другим темама. Искрено, ни као дете нисам претерано пратио фудбал, само сам волео да играм - каже Вела.


Citat
БЕНОА АСУ-ЕКОТО

Камерунац Беноа Асу-Екото, бивши играч Тотенхема, увек је отворено показивао одбојност према фудбалу. Док је био међу "певцима", имао је телефон само једног саиграча. Када је 2010. клуб продао Рафаела ван дер Варта, питао је капитена Ледлија Кинга да му објасни ко је то??? Такође, када екипа уђе у аутобус и крене на неки меч, никада није знао против кога се игра.

- Постоји много важнијих ствари од шутирања лопте. Фудбал играм да бих зарадио и прехранио породицу - причао је Екото.


Citat
СКАЧЕ ЛИ ПОШТАР КАД УБАЦИ ПИСМО

МАРИО Балотели (Бреша) чак не исказује превише емоција ни када уради оно због чега се фудбал игра - постигне гол.

- Не прослављам своје поготке, зато што то представља мој посао. То је мој задатак и обавеза. Да ли поштар скаче и радује се када убаци писмо у сандуче - направио је Балотели необичну паралелу, када су га новинари једном питали о прославама голова.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 7150
Фудбалски клуб Мајорка добио је најмлађег играча у историји шпанске Ла Лиге, пошто је Лука Ромеро дебитовао са 15 година, седам месеци и шест дана.

Citat
Са 15 година и 230 дана, Ромеро је тако срушио рекорд који је пре њега држао Франсиско Бао Родригес, и то више од 80 година.

Родригес је дебитовао за Селту 1939. године са 15 година и 255 дана старости.


http://www.zurnal.rs/fudbal/velika-petorka/98913/oboren-rekord-spanije-star-vise-od-80-godina-meksicki-mesi-debitovao-sa-15-godina-video
« Poslednja izmena: 30. Jun 2020, 11:27:15 od Odbojkaš »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 8957
Citat
- Људи ми се смеју и не верују ми када им кажем да су моја знања о фудбалу прилично лимитирана - рекао је Марк Андре Тер Штеген. - Утакмице на ТВ погледам само када су на програму неки баш велики мечеви или када је неко од мојих пријатеља на терену, па навијам. Често се деси да неко помене фудбалера из друге екипе, а ја уопште не знам о коме је реч. У Примери, студирам снимке противничких нападача, али им имена уопште не знам, само ликове и покрете запажам.


Citat
ГАБРИЈЕЛ БАТИСТУТА

Аргентинац Габријел Батистута (51), играо је фудбал са много страсти, али та емоција је била искључиво везана за терен. Чим би изашао са стадиона, то га више не би занимало, буквално није хтео ни реч да проговори о томе. Сматрао је да је то исто као када службеник оде у канцеларију и проведе тамо радни дан, чинећи све што може.

- Стварно не волим фудбал, то је само моја професија - говорио је "Батигол", који већ годинама има страшне болове у ногама, што је последица повреда, терапија и стресова током блиставе играчке каријере.


Citat
КАРЛОС ТЕВЕЗ

На зеленом правоугаонику Карлос Тевез увек даје све од себе, али га у приватном животу фудбалска лопта не занима. Центарфор Боке открио је да не гледа преносе мечева, чак ни дербије.

- Једноставно, не волим фудбал. И када видим пренос утакмице, рецимо Барселона - Реал, ја пребацим канал и гледам голф - истиче Тевез.


Citat
КАРЛОС ВЕЛА

Мексиканац Карлос Вела не би уместо фудбала никада пребацио на голф као Тевез, већ на филм.

- Између супер утакмице и супер филма, увек бирам ово друго. Сви у мојој околини знају да ме фудбал не интересује, и да остатак дана можемо да причамо само о другим темама. Искрено, ни као дете нисам претерано пратио фудбал, само сам волео да играм - каже Вела.


Citat
БЕНОА АСУ-ЕКОТО

Камерунац Беноа Асу-Екото, бивши играч Тотенхема, увек је отворено показивао одбојност према фудбалу. Док је био међу "певцима", имао је телефон само једног саиграча. Када је 2010. клуб продао Рафаела ван дер Варта, питао је капитена Ледлија Кинга да му објасни ко је то??? Такође, када екипа уђе у аутобус и крене на неки меч, никада није знао против кога се игра.

- Постоји много важнијих ствари од шутирања лопте. Фудбал играм да бих зарадио и прехранио породицу - причао је Екото.


Citat
СКАЧЕ ЛИ ПОШТАР КАД УБАЦИ ПИСМО

МАРИО Балотели (Бреша) чак не исказује превише емоција ни када уради оно због чега се фудбал игра - постигне гол.

- Не прослављам своје поготке, зато што то представља мој посао. То је мој задатак и обавеза. Да ли поштар скаче и радује се када убаци писмо у сандуче - направио је Балотели необичну паралелу, када су га новинари једном питали о прославама голова.


Баш чудно за све ове цитате. Али Балотели је објаснио. Знам да је Наката причао нешто слично, типа готивио је фудбал док није дошао у Европу, а онда га је једноставно играо само због пара и посла.

Знам лика који игра рекреативно фудбал, као и друге спортове, али спортске догађаје уопште не гледа нити прати.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 7150
Све, све, али, колико је реално да Тевез не гледа чак ни Барселона-Реал, као и да Беноа Асу- Екото не зна ко је његов саиграч из Тотенхема, Рафаел Ван дер Варт и да када је екипа у аутобусу никада не зна против кога се игра.


Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 8957
Глупи Камерунац. Smile Шалу на страну, не знам шта је у питању, вероватно неко засићење, или професионална деформација, ко ће га знати. Они су у фудбалу од 7-8 година, па проведу у њему 30-ак година, па можда и није неко чудо да гледају другачије на фудбал. Цео живот трава и само трава, сваки дан тако 30-ак година.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1166
ma gluposti ,u danasnje vreme svaki tim ima obavezu gledanja sledeceg protivnika ,takticka igra je dovedena do savrsenstva i sad taj neko kao ne zna protivnicke igrace ,koga i kako da cuva  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 8957
Короман

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

109696457_718397902072991_8420456173071302823_n.jpg
(147.8 KB, 1080x2210)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.075 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.