2
Invalid argument supplied for foreach()
/srv/burek/vhosts/burek.com/subdomains/forum/httpdocs/Themes/default2/index.template.php: 578
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mrznje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 168 169
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Кутак за необавезне спортске приче  (Pročitano 242712 puta)
Legenda foruma


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 42576
Zastava BG, Savski Venac
Па на резултатима, на чему другом би му честитао. Момак је кошаркашки велемајстор.
ne preteruj.lik očigledno nema pojma da igra košarku.kakvim ''rezultatima''? osam godina se smucaju tu i tek sad konačno ''osvojili'' prstenac,vau,moš misliti,dosad su trebali bar 5 puta da osvoje a ne TEK sad  Smile

on nema pojma da igra basket, ti znaš o basketu ko moja pok. baba o računarima ... mir mir mir - niko nije kriv

Momak je ovim odradio mnogo za srpsku košarku kao što je Novak uradio za srpski tenis gde sada mnogo dece želi da igra tenis dok pre nisu imali nikakvu motivaciju.
zapravo znam,bio sam jedan od naj boljih evropskih košarkaša pre 20-ak godina..nastupao sam i za nba neko vreme..
nije ništa ''odradio'',deca i netreba da se bave time nego normalnijim stvarima,treba da uče škole i nadju dobar poso i budu pošteni ljudi  a ne da kradu pare od sirotinje prebacujući loptice ili zabijajući ih u koš i slično

Poznati NBA košarkaš  Smile a provodi vreme trolujući na Burek forumu  Smile gde jedva 10ak ljudi sada piše redovno ?  Smile

E čega se sve neću naslušati  Smile... strašno ...  Smile
IP sačuvana
social share
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam

Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3748
Па на резултатима, на чему другом би му честитао. Момак је кошаркашки велемајстор.
ne preteruj.lik očigledno nema pojma da igra košarku.kakvim ''rezultatima''? osam godina se smucaju tu i tek sad konačno ''osvojili'' prstenac,vau,moš misliti,dosad su trebali bar 5 puta da osvoje a ne TEK sad  Smile

Освојиће још пар пута. Јокић има тек 28 година.
teško,ako nastave ovako da igraju..
pa to je matoro za sport,skoro je pred penzijom
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3748
Па на резултатима, на чему другом би му честитао. Момак је кошаркашки велемајстор.
ne preteruj.lik očigledno nema pojma da igra košarku.kakvim ''rezultatima''? osam godina se smucaju tu i tek sad konačno ''osvojili'' prstenac,vau,moš misliti,dosad su trebali bar 5 puta da osvoje a ne TEK sad  Smile

on nema pojma da igra basket, ti znaš o basketu ko moja pok. baba o računarima ... mir mir mir - niko nije kriv

Momak je ovim odradio mnogo za srpsku košarku kao što je Novak uradio za srpski tenis gde sada mnogo dece želi da igra tenis dok pre nisu imali nikakvu motivaciju.
zapravo znam,bio sam jedan od naj boljih evropskih košarkaša pre 20-ak godina..nastupao sam i za nba neko vreme..
nije ništa ''odradio'',deca i netreba da se bave time nego normalnijim stvarima,treba da uče škole i nadju dobar poso i budu pošteni ljudi  a ne da kradu pare od sirotinje prebacujući loptice ili zabijajući ih u koš i slično

Poznati NBA košarkaš  Smile a provodi vreme trolujući na Burek forumu  Smile gde jedva 10ak ljudi sada piše redovno ?  Smile

E čega se sve neću naslušati  Smile... strašno ...  Smile
ozbiljno ti kažem..
pa u penziji sam odavno,ne vidim šta je tu tolko čudno? i odakle ti da trolujem? mrzim trolove!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 42576
Zastava BG, Savski Venac
Кецмановић: Горе од овога тешко, могу само набоље од овога



Српски тенисер Миомир Кецмановић изјавио је након елиминације са Вимблдона да ће његова игра од сада ићи само на боље.

Кецмановић је изгубио вечерас од Аргентинца Дијега Шварцмана 3:0 (6:0, 6:3, 6:4) у првом колу Вимблдона.

- Неколико мечева је било баш близу, губио сам 7:6 у трећем на пример. После тога падне самопоуздања, као кад снег крене да се котрља и настаје све већа грудва. Лако је да иде од лошег ка горем, а теже је вратити се. Морам да пробијем, да се изборим. Сигуран сам да ће кад-тад морати да се окрене, не може довека овако. Толико јурим с турнира на турнир да направим резултат. Видећу шта ћу даље. Од Бањалуке три месеца играм, губио сам почетком недеље, направим паузу дан-два, тренирам четири дана и опет турнир. Очито не иде, дај нешто да пресечем. Горе од овога тешко, могу само набоље од овога.

Додаје да је свестан да је у паду форме.

- Нисам више где сам био, пао сам, али шта сад, могу да будем негативан и да се блатим, али тиме себи само отежавам још више, боље да пробам позитивно и да нађем неко решење. Добра ствар у тенису је што треба једна добра недеља и опет си у врху. Желим да се боље осећам на терену, да боље играм. Желим да се не убедачим и да ми не буде мука од тениса, тек ће онда да буде проблем.

(Журнал)
IP sačuvana
social share
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam

Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46907
Zastava Босна
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Лимитиран тенисер. Играће добро на АТП 250 али ништа неће урадити на већим турнирима.
« Poslednja izmena: 04. Jul 2023, 11:18:46 od Magic Master »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3748
nelupaj,biće broj 1 decenijama,više i od noleta,i naj bolji teniser ikad,tj i sad je blizu tome
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 42576
Zastava BG, Savski Venac
Лимитиран тенисер. Играће добро на АТП 250 али ништа неће урадити на већим турнирима.

... ја чак мислим да је и то, сада, превише за њега ...

Изгубио је и оно мало тениса што је имао
IP sačuvana
social share
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam

Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46907
Zastava Босна
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Mirza Delibašić - Legenda YU košarke

https://www.youtube.com/watch?v=H5uyRD5LfgI
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46907
Zastava Босна
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Medvedev na Vimbldonu:




Medvedev na US Open-u:

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46907
Zastava Босна
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 168 169
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.114 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.