Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 07:33:24
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kupovina psa  (Pročitano 7212 puta)
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Nijedan pas sa kratkom dlakom ne moze da izdrzi to ( a i ovu moju ne bih drzao non stop napolju) ... pa upravo sad je napolju -15.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
A da li to mora bas da bude stan ili kuca, ili mozda postoji varijanta da napravima neki boks za polu zatvorenim delom?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Pa , ako ne mozes da se naviknes ( i tvoji sa tobom ) na to da kuce spava par dana pored vas dok je zima.. mozda je bolje i da ga ne uzimas.
Druga je stvar ako je rasa takva da zahteva da bude napolji i nece unutra, ali ponekad pas voli da bude i spava pored vlasnika.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
Sve je to u redu kada bi se moji slozili sa tim, alimnema sanse da bi mi dozvolili da ga bas drzim u kuci. Ja cak mogu i dok je zime da ga drzim u jednom delu kuce gde niko ne stanuje a gde postoji i radijator. Mozda to nije losa za psa?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


baby face killer

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 680
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Nokia N96
Planiram da kupim stene ovih rasa:
-rotvajler
-americki stamfordski terijer
-doberman

Da li imate neke savete ili sugestije?Gde da kupim i koliko se krecu cene ovih rasa?
Psa bih drzao u stanu.

Stan definitivno otpada. Mislim ludost je trzati ovakve tri rase prvo zajedno, a onda u stano. Ravno je samoubistvu. To su temperamentni psi, koji traze kretanje. Ma koliko ih cesto izvodio nece im biti dovoljno. Ako uzmes tri muzijaka imaces problema,bezobzira i ako odrastu zajedno, prirodni instikt im nalaze da se bore za poziciju. Znam iz licnog iskustva. Dakle nemoguce ih je drzati zajedno. Ako vec hoces da uzimas psa odluci se za jednog to ti je moj savjet. I posto moras da ga drzis u kuci onda je najbolja varijanta staford, mada ni to nije idealno. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Pa to je i hteo.. verovatno bi izabrao nekog (1dnog) od njih Stevo. Smiley

Sve je to u redu kada bi se moji slozili sa tim, alimnema sanse da bi mi dozvolili da ga bas drzim u kuci. Ja cak mogu i dok je zime da ga drzim u jednom delu kuce gde niko ne stanuje a gde postoji i radijator. Mozda to nije losa za psa?
Sve sam ti vec rekao... ne bih preporucio.
Popricaj prvo sa tvojima, mozda i zavole tog psa.. ali nemoj ga uzimati ni na leto ako ga tvoji nece nekad prosetati..pas nije samo za jednog... nemoguce je uz ostale obaveze.
« Poslednja izmena: 05. Jan 2008, 21:25:34 od yourtoiletpaper »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
ok hvala na savetu. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 831
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11;
Planiram da kupim stene ovih rasa:
-rotvajler
-americki stamfordski terijer
-doberman

Da li imate neke savete ili sugestije?Gde da kupim i koliko se krecu cene ovih rasa?
Psa bih drzao u stanu.

Stan definitivno otpada. Mislim ludost je trzati ovakve tri rase prvo zajedno, a onda u stano. Ravno je samoubistvu. To su temperamentni psi, koji traze kretanje. Ma koliko ih cesto izvodio nece im biti dovoljno. Ako uzmes tri muzijaka imaces problema,bezobzira i ako odrastu zajedno, prirodni instikt im nalaze da se bore za poziciju. Znam iz licnog iskustva. Dakle nemoguce ih je drzati zajedno. Ako vec hoces da uzimas psa odluci se za jednog to ti je moj savjet. I posto moras da ga drzis u kuci onda je najbolja varijanta staford, mada ni to nije idealno. Smile


u stanu drzim dogo argentino ,nekoliko godina ,odrastao muzijak,nema nikakvih problema ...
u vikendici drzim madjarskog kuvasa , dugodlakog vucijaka i flandrijskog ovcara ,sva tri muzijaci , takodje nema nikakvih problema
staford nije poslusan pas koliko ona druga dva sto je djomla01 naveo .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


.:::I_am_legend:::.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 782
Zastava Sabac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Nokia e61
Pudlu  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 07:33:24
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.