Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 08:31:07
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kupovina PS2 pitanje ???  (Pročitano 9060 puta)
Hronicar svakodnevice


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 996
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.0
mob
SonyEricsson k800i
@Solesoslav,ako ne znas,evo ja cu ti reci.
Za tu konzolu postoji garancija (znam dobavljaca) od godinu dana,tako da ako se nesto desi ti odneses lepo konzolu kod njega i on ti ili opravi ili zameni drugom konzolom.Te gluposti "posle flashovanja ti ne vazi garancija" su davno prevazidjene.Taj serviser nece primetiti nista na hardveru da je dirano,samo ce primetiti da je nalepnica ostecena jer je flashovanje samo softverska modifikacija ali treba da se otvori konzola.Tako da se to moze izbeci bez ikakvih problema.
Druga stavka ti je Jasper.To ti je najnovija revizija konzole sa kojom je visestruko smanjen rizik od pregrevanja,nova tehnologija je ugradjena tako da je pregrevanje i RROD sveden na minimum.
Treca stavka je hard disk.Ako posedujes hard disk lepo instaliras igricu na njega i tada mnogo stedis drajv i samim tim se manje i greje.
Cetvrta stavka ti je X clamp fix.To ti je glavna modifikacija i mora se uraditi na potpuno novoj konzoli.
Nova konzola+Jasper+X clamp fix=nema PREGREVANJA!
To pregrevanje se desi kada neko veoma pametan uzme polovnu konzolu staru godinu do dve (Zephyr ili razdrndani Falcon) na kojem nije uradjen x clamp fix radi preventive,na kome se ploca vec krivila,a velike su sanse da je i dobila i RROD.
I kada popije RROD onda laje na sav glas kako je XBOX 360 golo s$anje i da se greje ko smederevac i ostale gluposti.
Sagledaj malo situaciju,svake godine izlaze nove revizije konzola (nova tehnologija) sa poboljsanjima.
Jasper je vec napravio veliki korak napred tako sto je smanjio visestruko kvarove,a sledeca revizija ce biti Valhalla koja ce biti jos bolja.Mada i Jasper bi mogao da se zadrzi stalno.
Za ovu konzolu imas mali milion igrica,raznih zanrova i sto je najvaznije nove igrice konstantno izlaze na trziste i izlazice jos dugo vremena.
Sama chinjenica da moj drug koji poseduje X-BOX 360 Arcade, sa onim Liteon ili kako vec drajvom koji je fleshovao i sada moze da igra igre besplatno online(igrao sam lichno par igara) govori o tome koliko je Microsoft-ova konzola dobra i koliko je truda Microsoft ulozio u nju.
To objasni njemu,ocigledno je da ne shvata.
E videcesh. Rekao sam mu da postavi klip na Youtube-u i dace mi link kada zavrshi. Mislim ako ne mozesh da shvatish da sam i ja sve to znao i tvrdio isto shto i ti dok mi nije pokazao, mora i tebi onda da pokaze.
E da i nasuprot mom i tvom verovanju M$ mu josh nije nishta banovao.
« Poslednja izmena: 17. Apr 2009, 18:25:24 od Solesoslav »
IP sačuvana
social share
steta sto nema wipeout za pc,obozavam avionske simulacije kao sto rekoh
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


offline

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 10596
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
Ljudi potpuno ste skrenuli sa teme. Momak je verovatno vec uzeo PS2 pa mislim da bismo mogli ovde lock. Oke? Smiley
IP sačuvana
social share
And from that day forward, anytime a bunch of animals are together in one place it's called a ZOO...  Unless it's a farm!


Le gâteau est un mensonge
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 996
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.0
mob
SonyEricsson k800i
brazzo izvini, nismo te isposhtovali.
Ako cesh da igrash samo fudbal, onda si se zebao, ali ako cesh da igrash i druge igre napravio si pun pogodak.
Izvini bokac zbog ovoga
« Poslednja izmena: 17. Apr 2009, 19:15:14 od Solesoslav »
IP sačuvana
social share
steta sto nema wipeout za pc,obozavam avionske simulacije kao sto rekoh
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 08:31:07
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.075 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.