Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 09:56:16
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kupovina preko interneta  (Pročitano 2468 puta)
12. Dec 2009, 20:45:36
Ucesnik diskusija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 58
Zastava Banja Luka
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6b4
mob
Nokia 6230
Znam da već postoji jedna slična tema

http://forum.burek.com/moneybookers-paypal-google-checkout-online-trgovina-t126629.html

ali tu nisam pronašao ono što me zanima. I iskreno mislim da trebate imati posebnu temu o kupovini prek oneta, jer se na onoj temi više piše o načinima na koji možemo kupovati.

A mene više zanimaju iskustva ljudi koji su kupovali već preko neta, koliko su određene stranice pouzdane i sigurne.

Za početak ja imam nekoliko pitanja o dvije najpopularnije stranice amazon i ebay

Amazon
1.Npr. hoću da kupim preko amazona fotoaparat koji košta 310 dolara. E sad mene zanima koliko će mene izaći troškovi dostave(piše tamo na njihovoj stranici ali mi nije baš najjasnije),a što je još važnije koliko trebam platiti za PDV i carinu. Koliko sam ja razumio carina se plaća za robu skuplju od 50 evra. Ali ako neko može da mi sve detaljno  objasni koliko bi mene eto na kraju izašao taj fotoaparat koji na amazonu košta 310 dolara

2.nosim broj patika 49(po američkom 14.5) i jako mi je teško pronaći odgovarajuće patike. Našao sam jedne super patike na amazonu, ali me zanima koliko je sad to pouzdano. tj. hoću li ja dobiti baš one patike koje sam naručio ili se može desiti da mi pošalju npr. za broj manje i ako se to desi jel mogu ja odraditi reklamaciju i kako?

ebay

1. npr neki momak licitira neke dobre patike i još stavio sliku da su nove. kako ja mogu da znam za sigurno da su u pitanju nove patike. možda je on stavio lažnu sliku... i ko meni garantuje da će on meni poslati te patike kad ja uplatim pare???

2. jel dostavlja ebay u BiH? ja živim u BL



i jel znate možda još neku zanimljivu ali pouzdanu stranicu na kojoj mogu kupiti npr patike velikih brojeva i jeftino fotoaparate, al ida dostavljaju kod nas na ovaj nesrećni Balkan  Smile

i ajd molim vas malo napišite svoja iskustva  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 31625
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 6120
Pitaj u temi gore, naveo si sam koju. Wink


[Lock]
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 09:56:16
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.076 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.