Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 07:16:20
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kupovina novog televizora  (Pročitano 4921 puta)
05. Avg 2010, 20:06:26
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 12
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
Cao!
Hocu da kupim novi televizor (maximalna cena bi bila do 100. 000 dinara).  Interesuju me saveti u vezi kupovine istog, shta da gledam (koje karakteristike), nashta da obratim paznju (shta je prednost, shta je mana), izbor marke i tipa televizora (Plazma, LCD,. . ), kao i predlozi u vezi modela kojeg bi mogao da odaberem.
Poshto je ovo kupovina koja se radi jednom u 10 godina moram da odaberem onaj pravi tako da sam zahvalan na svakom dobronamernom savetu.
Hvala unapred svima
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


...on kaze zivela droga a ja ziveo Burek....

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 7270
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.60
mob
Nokia 
Ono na sta ljudi najvise obracaju paznju prilikom kupovine je recimo to da li ima ugradjen Digitalni tjuner,to je najcesce pitanje.Treba obratiti i paznju da li je HD ili Full HD.A za tu sumu koju si odvojio da kupis tv mozes da kupis dobar tv bilo to LCD ili Plazma...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 12
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
Aha. .  Meni treba josh informacija. .  Preciznije. .  I ako moze neki model po preporuci. .  :-)))
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


...on kaze zivela droga a ja ziveo Burek....

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 7270
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.60
mob
Nokia 
Evo jedne preporke.Link
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows 7
Browser
Chrome 5.0.375.127
odlicna preporuka
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 898
Zastava Srbija
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
Za približno iste pare ja bih pre kupio ovu plazmu http://www.tehnomanija.rs/katalog/panasonic-televizor-lcd-tx-p42s20e.html

Kome pare nisu problem on kupuje ovu plazmu, koja je za sada bez premca http://www.tehnomanija.rs/katalog/panasonic-televizor-plazma-tx-p42g20e.html

Napomena, da su u Srbiji cene Plazma i LCD televizora prenaduvane!
Pogledajte koja im je cena u Austriji, u kojoj je inače tehnička roba nešto skuplja nego u Nemačkoj:

http://geizhals.at/a507875.html

http://geizhals.at/a513365.html

A evo i cena ovog LG LED LCD televizora gore pomenutog: http://geizhals.at/a515439.html


Edit:
Gledam sada malo bolje po Tehnomaniji i primetim da imaju u ponudi jedan interesantan model LED LCD televizora. To je: http://www.tehnomanija.rs/katalog/philips-televizor-lcd-32pfl5605h-12.html
Za nešto manje para od LG-a dobija se bolji model od pomenutog, jer koristi tehnologiju LED dioda raspoređenih iza cele matrice, doh LG na onom modelu primenjuje "Edge-lit" tehnologiju. Ko preferira LED LCD, ovaj Philips bi bio pravi izbor.
« Poslednja izmena: 23. Avg 2010, 21:52:21 od 211 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Chrome 8.0.552.224
Citat: 211 link=topic=513693. msg8738187#msg8738187 date=1282591888
Za približno iste pare ja bih pre kupio ovu plazmu hxxp:|| www. tehnomanija. rs/katalog/panasonic-televizor-lcd-tx-p42s20e. html

Kome pare nisu problem on kupuje ovu plazmu, koja je za sada bez premca hxxp:|| www. tehnomanija. rs/katalog/panasonic-televizor-plazma-tx-p42g20e. html

Napomena, da su u Srbiji cene Plazma i LCD televizora prenaduvane!
Pogledajte koja im je cena u Austriji, u kojoj je inače tehnička roba nešto skuplja nego u Nemačkoj:

hxxp:|| geizhals. at/a507875. html

hxxp:|| geizhals. at/a513365. html

A evo i cena ovog LG LED LCD televizora gore pomenutog: hxxp:|| geizhals. at/a515439. html


Edit:
Gledam sada malo bolje po Tehnomaniji i primetim da imaju u ponudi jedan interesantan model LED LCD televizora.  To je: hxxp:|| www. tehnomanija. rs/katalog/philips-televizor-lcd-32pfl5605h-12. html
Za nešto manje para od LG-a dobija se bolji model od pomenutog, jer koristi tehnologiju LED dioda raspoređenih iza cele matrice, doh LG na onom modelu primenjuje "Edge-lit" tehnologiju.  Ko preferira LED LCD, ovaj Philips bi bio pravi izbor.

Tačno je da pomenuti Philips ima direktno LED osvetljenje za razliku od LG-a ali LG s druge strane ima mnogo veći dimamički kontras 3 000 000:1 dok je kod Philipsa to 500 000:1 i ono što je meni bitno moguća je reprodukcija HD DivX-a sa USB-a što  takodje nema pomenuti model Philipsa.

Da li još neko smatra da je EDGE osvetljenje velika mana?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


...on kaze zivela droga a ja ziveo Burek....

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 7270
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 
Link

Meni se recimo ovaj TV dosta svidja,prvo cena je,da kazem pristupacna,a opet dobija se ok tv.Meni se svidja sto ima USB koji reprodukuje dosta razlicitih formata,kolega sa posla kaze da vise ne koristi DVD plejer jer sve pusta preko TV-a.E sad,meni se vise svidjaju Plazma televizori  Smile ali ko je ljubitelj LCD-a moja preporuka je ovaj TV..... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 07:16:20
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.