Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 11:49:23
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kupili karte, a ostali bez mesta  (Pročitano 1294 puta)
07. Avg 2012, 15:45:58
Jet set burekdzija


Бззз :)

Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 8261
Zastava Париз
Browser
Chrome 21.0.1180.60
mob
Samsung Galaxy S II
Beograđanin Dušan Lovre i njegova supruga ostali su bez mesta u avionu za koji su kupili karte mesec dana unapred. Samo sat vremena pre poletanja, iz „Jata“ su im saopštili da u avionu „jednostavno nema mesta”.

Kako bi konačno stigli u Oslo, bračni par Lovre je osim izgubljenih živaca potrošio dodatnih 12 sati i 290 evra za sledeći slobodan let koji im je odgovarao.
- Supruga i ja smo 29. juna kupili dve karte za let Beograd-Kopenhagen, a poletanje je bilo 31. jula u osam ujutru. Cilj nam je bio da tog dana stignemo u Oslo, pa smo preko „Norwegiana” kupili i karte za avion na letu Kopenhagen-Oslo, koji je iz Kopenhagena poletao oko 17 sati - kaže Dušan Lovre.

Samo sat vremena pre poletanja iz Beograda saznali su da su tek tako izgubili mesto u avionu za Kopenhagen.
- Nakon što smo pokušali da se čekiramo oko sedam ujutru, u „Jatu“ su nam rekli da u avionu jednostavno nema mesta i da će pokušati da nađu način da stignemo u Kopenhagen. Mi smo im objasnili da u Kopenhagenu imamo sledeći let za Oslo u 17 sati i da nam je zato veoma bitno da tamo stignemo do 15 časova. Njihov odgovor je glasio: „Onda je trebalo da uzmete karte za let Beograd-Oslo, pa biste stigli” - kaže Lovre.



Nakon nekih sat i po, službenici „Jata“ obavestili su ih da je jedini način da stignu u Kopenhagen oko 18 sati preko leta iz Pariza. Kako im to nije odgovoralo, bračni par Lovre je preko „Norwegiana“ pronašao direktan let za Oslo koji je tog dana poletao u 23.20, a ove karte koštale su ih paprenih 82.646 dinara.

- Otišli smo u „Jatovu“ službu gde su nam vratili 54.000 dinara za let na kom smo izgubili mesto. Dakle, poleteli smo više od 12 časova nakon planiranog vremena, prošli kroz birokratsku torturu, potrošili oko 28.000 dinara više na nove karte, uz to što su nam propale karte Kopenhagen-Oslo, svaka po 71,80 evra - dodaje Lovre.

On je već sledećeg dana prosledio žalbu „Jatu“, ali do danas nije dobio odgovor. U ovom preduzeću čak nisu previše iznenađeni onim što se dogodilo.

- Na pomenutom letu prodate su dve karte više zbog velikog interesovanja putnika. U pitanju je overbuking na poletanju aviona iz Beograda za Kopenhagen. Obično se desi da se svi putnici ne pojave na letu za koji imaju karte, ali su se ovog puta svi pojavili. U svakom slučaju „Jat” je dužan da kada dođe do overbukinga putniku ponudi najbolji mogući način za nastavak putovanja i refundira mu dodatne troškove - objašnjavaju u „Jatu“.


Izvor
IP sačuvana
social share
Немам потпис, јер ми га Челави увек обрише! Толико!

Edit by chelavi1: i to je potpis, zar ne?
Зар ћеш и то да ми обришеш?!

Edit by chelavi1: Dokle god je potpis uklopljen u pravilnik, necu.  Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


I Am My Own Savior!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 8650
Zastava Vrčin
OS
Windows XP
Browser
Chrome 21.0.1180.60
mob
Alcatel One Touch
Ja imam rešenje za Jat.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


"Uvek ima neko jači".

Zodijak
Pol Žena
Poruke 46661
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 21.0.1180.60
sranjac, bas su se sjebali  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Often Wrong, Never In Doubt

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 18420
Zastava Обреж
OS
Windows 7
Browser
Chrome 21.0.1180.60
IP sačuvana
social share
Nismo višestruke ličnosti. Mi smo mnogo ličnosti.
A jedna od mojih ličnosti je slučajno višestruka ličnost,
ali me to ne čini višestrukom ličnošću. Primeti nijansu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 1056
Zastava Београд,Савски Венац;
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 14.0.1
mob
Nokia 
Kako je to zanimljivo,možda je nekom potrebno da bude negde u neko određeno vreme,možda mu je smrt za vratom,o Božee..Smiley
IP sačuvana
social share
Pozdrav za sve one koji su bili tu, i za sve one koje su još tu!
A, pozdrav i za one koji nisu bili i niti će biti.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


I am the real Megatron, that asshole is an imposer

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 624
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 21.0.1180.75
mob
Motorola raspala
ja nemam poverenja u jat niti njihov jadni aerodrom, zato uvek kada putujem avionom krecem iz budimpeste ili temisvara. samo jednom sam krenuo iz bg-a, i to sa "turkish-om" jer nije bilo druge alternative...
« Poslednja izmena: 10. Avg 2012, 03:30:55 od Sunshine Megatron »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 11:49:23
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.093 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.