Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kup Srbije i Crne Gore u Fudalu  (Pročitano 12316 puta)
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3051
jos malo pa ce biti liga Beogradskog pasaluka , Vojvodjanskog sreza .....
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Pa... ako se uzme u obzir da se i onako od jednog do drugog kraja drzave moze kamenom dobaciti....
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1382
Samo u zadnje 2 godine

Champions League
League Uefa

Real Madrid 0-0
Porto 1-1
Olimpik Marsej 1-1
Egaleo 4-0
Mi smo sine ozbiljan, Evropski klub.....

a vi .... PSV 5, Zenit 4 .... jedino Vas izvlaci istorija ali od nje se ne zivi,i derbiji u kojima ste uspjesniji.
Mi smo dobijali petice ali smo bar iz tih pogibija izvukli neke zakljucke,dosao je Mateus,Taribo,dosli su Drulovic,Kralj,Nadj,pa je dosla Liga Sampiona , pa su dosli Tomic,Ciric,Petrovic,Brnovic,Radonjic,Boja,pa je dosla Liga Uefa.....idemo korak po korak,za Evropske velikane za koje ste vi umislili da ste rame uz rame sa njima su sitne stvari, mi bar znamo dje smo i zivimo u realnosti....

A dje ste vi sad? Kakva vam je perspektiva? Pa vama je uspjesna sezona da od nas ne primite gol u 2 derbija

Vi ste igrali kvalifikacije za CHL, cak i ljetos - niste uspjeli
Mi - jesmo
Vi ste igrali kvalifikacije ove godine za ligu UEFA - niste uspjeli
Mi - jesmo
U poslednjih 10 godina Mi imamo vise titula od vas, iako vas krasi poslednja....

U zadnje 2-3 sezone jedino cime mozete da se pohvalite su ti derbiji , ali jesu li vam te 2 utakmice godisnje vaznije od svega sto sam nabrojao?
IP sačuvana
social share
Brzi su moji spermatozoidi od vasih crnih limuzina !
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Vi ste kurac od ovce cim vas gleda uza porodica igraca i trenera kao i svaki drugi klub u nasoj ligi.
Vi ste ozbiljan klub kao i egaleo, kao i slicne smejurije...
Nas izvlace istorija, titule, a lose sezone... svi ih imaju, ja nisam primetio da je vas iko ribao u poslednje vreme za Dinamo, Rapid i ostale velike klubove koji su vas satirali i ponizavali.
U poslednjih 10 godina imate jednu titulu vise od nas, a ukupno mi imamo dosta vise od vas, tako da ja ne bih se nesto mnogo kurcio.
Znas... vi ste onaj klub sto zvezdu 20 godina nije mogao pobediti na marakani.
Zivite u realnosti a izivljavate se na zemunu sa 2 igraca manje, ne mozete posteno ni obilic da pobedite, kurcite se pobedama nad ekipama koje su egaleo koji je slucajno upao u kup uefa... polako videcemo kako ce biti dalje...
Mi mozda jesmo pukli 5:0 od PSV-a, ali to je pre svega zbog ocajne taktike Ljupka petrovica.... a mi smo ipak taj PSV pobedili u Beogradu.
Kad ste vi i jedan klub koji bilo za sta vredi pobedili?
Nereseno iz bunkera svako moze da odigra, pogledaj malo rezultate reala, pogledaj olimpik, mancester...

Sine govori sinu, a meni mozes samo da kazes ciko jer i ako sam samo 2 godine stariji od tebe mogu ti tata biti.

Jesi li ti uopste video stadion uzivo?

Smesno mi je ovo sve majke mi.
Doveli crncugu pa misle da je igrac a on govedo sa 2 grama mozga, kao i ona 2 bivsa zvezdina, kao i onaj javorov, kao i onaj iz Cukarickog...
Vratili ste svoje bivse igrace koji nista nisu napravili ni u jednom klubu i sad je to uspeh?
Sto ne vratite nekog ko necemu vredi, savu, mateju?

Vi ste rupa, i mi smo, samo treba biti realan pa to reci.
Da nismo rupa ne bi bilo 50 gledalaca na stadionu, ne bi igrali kvalifikacije za sva moguca takmicenja, ne bi se ciganili sa nekim smesnim igracima i klubovima.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1382
haha ti si umislio da si nesto iznad svih , da si najpametniji , najzreliji i sl,da je ...ali ajde necemo sad o manama.
Nemam sta da se raspravljam sa tobom,dakle imate bolju istoriju,osvojili ste tu Ligu Sampiona 92 i za to svaka cast,ali vi stojite tu i vise ne napredujete....evo stigli smo Vas i na rang listi , mi smo 76 cini mi se , a vi tamo 133 .... ma samo vi zivite od istorije !Ma razumijem da ste isfrustrirani zato ste zadnjih godina katastrofa, poceli ste da primate petice i cetvorke...
u zadnjih 12 godina od raspada SFRJ 7-5 je za nas u titulama , i jednu titulu je uzeo Obilic.Mi smo uzeli 5 kupova,za vas ne znam,usli u CL, ligu Uefa... vi nista od toga.
Izivljavamo se nad Zemunom sa 2 igraca vise??? pa bilo je 11-11 pa smo im dali 3 komada....
nemate vi vise cim da se podicite, samo prdite u prazno ono kad vise nemate sto uhvatite se '91 godine u fazonu "puj spas za sve nas"...To bi sine bilo od mene!
IP sačuvana
social share
Brzi su moji spermatozoidi od vasih crnih limuzina !
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Kratke ispravke, posto si nelogican, sto je i prirodno:

Osvojili smo 91.
Do juce ste bili na toj listi iza nas, a kad se pogledaju uspesi veoma je jasno zasto.
U zadnjih 12 godina je bilo 12 prvenstava a 7+5+1=13
Uzeli ste 4 kupa mi koliko se secam 8.
Naucis podatke pa onda diskutujes, a mozes i da se brukas ovako.

Izivljavate se jer posle 3:0 pravite 5:0 a bata mirkovic posle tekme prica kako ga boli kurac i to ne mnogo finijim recima sto oni imaju 2 igraca manje, on hoce da igra i to je to.

Imamo da se podicimo istorijom, zaista svetlom, za razliku od vas.
Imamo da se podicimo time da je pre 14 godina cela evropa znala nas tim napamet, a vi i pored "velikih uspeha" kao sto su plasman u ligu sampiona gde ste bili bez pobede, i plasman u ligu kupa uefa gde jos uvek nista postigli niste, a da li cete videcemo.
Jel imate vi i jednog igraca za koga zna evropa u tom timu sad?
Jel imamo mi? Nemamo.
I ti onda tupis kako ste vi klub? Evropski?
To je jadno.
Ja sam bar realan, niko smo i nista, i kao klubovi i kao reprezentacija, a ti jadnice koji nisi u stanju ni iole prosecan moderator da budes samo, "prdis u prazno".

Ko je iznad koga neka drugi procene.

Ovo je zvezda postigla u evropskoj istoriji:

Yugoslav League Cup Winner   1972/73.   
Inter - continental Cup Winner   1991.   
European Champions Cup Winner   1990/91.   
European Champions Cup   Semi - finalist 1956/57, 1970/71.   
European Cup Winners Cup   Semi - finalist 1974/75.<   
U.E.F.A. Cup   Finalist 1978/79.   
Mitropa Cup Winner   1968.   
Danube Cup Winner   1958.
etc.
Slike trofeja: http://www.fc-redstar.net/history/trophies.php

Ovo je partizan postigao:
European Champions Cup Runner up: 1966
Kup srednje Evrope: 1978
Slike trofeja:
http://www.partizan.co.yu/home.php?Jezik=sr

To su cinjenice.

Na toj listi na kojoj ste ispred nas :
Na prvom mestu je Mančester Junajted, potom sledi Valensija, Arsenal, Milan, Real Madrid, Monako, Juventus, Sao Paulo, Santos i Boka Juniors.

To samo idiot moze da sastavi
Monaco je smesan klub, kao i Valensija u istorijslim okvirima, pa i Arsenal.
Najveci klubovi evrope su pre svih Real, pa Mancester, Juve, Milan, Bajern.
To govori istorija, to govore titule.
Trenutno vreme je mozda drugacije, ali to nista ne menja.
I danska je bila prvak evrope 1992 a nije se mogla ni kvalifikovati na Euro, pa jel to dansku cini fudbalskom silom?
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Ne za gomilom vec za pravdom.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 11066
Zastava
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1382
slusaj,nemoj da vrijedjas sa tim jadnice jer si i sam isti.

Rekao sam da smo u zadnje vrijeme ozbiljan klub ! I CL i LKU su dovoljni za to da budemo ozbiljan klub.
Vi mi sad omalovazavate pobjedu protiv Egalea , kao slaba ekipa....pa vama bi taj egaleo dao 3 komada....nisu primili niti od jedne ekipe vise od 2 gola,sa olimpijakosom su igrali nerijeseno....i sam njihov trener je izjavio da je partizan najjaci u grupi !
sto se tice liste,tu se slazem...ispred vas smo ali priznajem da ta lista nije olicenje snaga ekipa.
12 ili 13 sezona,tu sam se zbrkao ali nije to toliko vazno.... shvati covjece da se od istorije ne zivi !!!
u ovo moderno doba, od 92 mi smo mnooogo ispred nas !!! i to ne u fudbalu,nego i u kosarci,vaterpolu....pa vi ste smijesni skroz !
ma samo vi zivite od istorije!
znas kako mali ciga broj  BORAC 2,3,ZENIT,PSV,6,7,8,9....

A sto se tice te istorije koju si gore ispisao,mi smo osvojili i 3 ljetnje lige sampiona,pa sto ih nisi napisao..

Ali opet razumijem vas

mi igramo ligu smapiona u fudbalu iligu uefa , vi ne da ne mozete da udjete u iste nego vas isprate sa 4,5 komada...

mi igramo redovno evroligu u kosarci , sprdamo se sa vama,igramo sa 3 timom,vi mastate o toj evroligi....

eto necu sad vateprolo itd pominjati....
jedino , ada jedino cime mozete da se hvalite su ti derbiji i istorija....rekao sam sta mislim i zavrsavam ovdje dalju raspravu !
IP sačuvana
social share
Brzi su moji spermatozoidi od vasih crnih limuzina !
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Ne za gomilom vec za pravdom.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 11066
Zastava
:anger:  Smile  :anger:
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Nemoj pominjati najbolje nista jer si pametniji kad cutis, nego kad lupas gluposti.
Nas je bar napunio PSV koji je ipak evropski klub, vas je punio Rapid, Dinamo, gubili ste od Fljamortarija.
To su frustracije iz detinjstva, to vredja ceo srpski narod. Alo bre, vi ste na JNA izgubili od SIPTARA i ti sad meni seres o tome kako ste vi veliki klub?
Mi bar imamo lepu istoriju i jadnu sadasnjost i svesni smo toga za razliku od vas koji mislite da novcem koji su zeka i ostali lopovi navatati i omogucili vam da se bar plasirate u neko evropsko takmicenje nesto zaista postigli?
To su samo epizode koje su samo u trenutku kad se desavaju vredne paznje, sve ostalo je smesno... toliko klubova ima u evropi , toliko njih postigne takav uspeh svake godine, pa ne zive u ubedjenju da su veliki.
Kolko ste vi puta popusili u kvalifikacijama za ligu sampiona? Jel vam neko prebacuje to? Takvo je opste stanje i pljuvanjem medjusobno samo mozemo da trosimo energiju, nista postici necemo.

Nisam rekao da niste bolji poslednjih godina, samo sam rekao da je to nebitno i da je tuzno cime se vi danas kurcite, jer to nije ni V od velicine.

I da.. svakom velikom navijacu, a ti se tako predstavljas je derbi najvaznija utakmica sezone i titula koja nije overena derbijem ukaljana i nikakva.

Nama bi taj egaleo dao 3 komada a nije ni jedan sut ka golu imao od pocetka lige kupa uefa?
Sto nam vi ne date gol kad je to tako lako nego se covek ne moze prisetiti kad je poslednji put partizan postigao gol u derbiju.

A sad ovako javno, da ne bude da radim bilo kome iza ledja.
Od sad ne budes li radio posao moderatora, redovno objavljivao najvaznije vesti, najvaznije rezultate i ostalo, status ce ti biti skinut, jer si dokazao da si zaludan i nemas pametnija posla nego da pises besmislice i prozivas bez ikakvih dokaza i cinjenica... E pa ako imas slobodnog vremena a ne ispunjavas obaveze, to se zove bezobrazluk i za to ide status dole.
Zadatak moderatora je jednostavan i lak, a ti si do sad pokazao da mu nisi dorastao, bude li se tako nastavilo, necu imati ni jedan razlog da te i dalje drzim ovde.

Pisi cinjenicama, ja pisem, ako ne umes, bolje cuti.

To je kraj price na tu temu, ako opet budes pisao post bez i jedne cinjenice samo nalupanih pausalnih procena, tema ce biti zakljucana. Poznavanje osnovne istorije kluba koji volis je stvar licne kulture, postovanje onih koji od tebe znaju vise, je isto tako stvar licne kulture i kucnog vaspitanja. Ako hoces da te neko postuje, ne ponasaj se kao napaljeni klinac koji se na internetu kurci , a nije posteno ni doziveo osecaj na Severu ili Jugu.
Uopste nije stvar sto navijas za partizan, ja isti kriterijum imam i prema zrenjanincu i bad habbitu (sto se moze videti na temi o dzaji i mnogim slicnim) kad pricaju u prazno, ali oni uglavnom ne pricaju toliko besmislica u tako malo reci.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.