2
Invalid argument supplied for foreach()
/srv/burek/vhosts/burek.com/subdomains/forum/httpdocs/Themes/default2/index.template.php: 578
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 08:38:15
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mrznje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kup Radivoja Koraca  (Pročitano 16306 puta)
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


In the shade, therefore, we will fight!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6523
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
mob
HTC Touch Cruise
Šakota poziva na oprez pred meč sa Atlasom
Cetvrtak, 16. februar 2006. 15:57

Trener košarkaša Crvene zvezde Dragan Šakota pozvao je na oprez pred meč sa Atlasom u Kupu Radivoja Koraća i istakao da se svi protivnici moraju poštovati.

"Atlas je ekipa od koje smo prošle godine ispali u četvrtfinalu, što dovoljno poziva na maksimalno angažovanje. Kup je takmičenje koje obiluje iznenadjenjima i zato moramo biti oprezni", rekao je Šakota uoči četvrtfinalnog meča, koji se igra u petak od 17.30 časova.

Ako pobedi Atlas, Zvezda će u polufinalu igrati sa pobednikom meča Partizan - Budućnost.

"Hteli - ne hteli, mi moramo da pričamo o eventualnom večitom derbiju, ali svi rivali se moraju poštovati. Atlas će igati rasterećen, bez ikakvih obaveza, a takve ekipe su opasne", objasnio je Šakota.

Trener crveno-belih ocenio je da je favorit u Kupu uvek ekipa koja je trenutno u najboljoj formi.

"Partizan igra dobro i ima najbolje rezultate. Pred naš prvi susret svi su govorili kako smo favoriti, a zaboravljamo da je Partizan četvorostruki prvak. Ovo će nekome izgledati čudno, ali ja mislim da oni imaju najbolju ekipu do sada", objasnio je Šakota.

Zvezda je do sada četiri puta osvala Kup, a poslednji put u sezoni 2003/2004.

Izvor: MTS-Mondo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple iPhone 3Gs
Hemofarm - Vojvodina 93:81

FMP – Mašinac 80:63
(16:19, 30:15, 15:15, 19:14)
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


od juče mi se život promenio za 360 stepeni

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 10121
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.0
mob
Samsung 
16/02/2006 | Izvor: B92
KK: FMP - Hemofarm prvo polufinale

Posle prvih mečeva četvrtfinala Kupa Radivoja Koraća poznati su i prvi polufinalisti prestižnog domaćeg košarkaškog takmičenja, a to su FMP i Hemofarm.

Prošlogodišnji osvajač trofeja u Kupu Koraća, FMP iz Železnika, opravdao je naziv favorita i pobedom nad Mašincem 80:63 (16:19, 30:15, 15:15, 19:14) prvi ostvario plasman u polufinale.

Najefikasniji igrač utakmice bio je bek FMP-a Duško Savanović sa 27 poena, a dvocifren učinak ostvarili su Rašić i Marinović sa po 10 poena. U kraljevačkoj ekipi Dragoslav Marković ubacio je 11, a Uroš Mirković 13 poena.

U drugom meču dana Hemoform je uprkos bledoj igri u većem delu meča bez većih problema pobedio ekipu Vojvodine rezultatom 93:81. Posebno neubedljivi Vrščani su bili u prvom poluvremenu, ali kako je vreme prolazilo dizali su i kvalitet igre. Na kraju meča ostavrili su i najveću prednost od 12 poena. Najzaslužniji za pobedu bio je Rašad Rajt sa 25 poena, Joksimović je ubacio 13, Topić 12, a Stefanovic 11.

Kod poraženih Vanja Plisnić je bio najefikasniji sa 15 poena, Ivanović poen manje, a po 12 su postigli Dozet, Pavić  i Kojadinović.

U petak se sastaju Crvena zvezda – Atlas (17:30h) i Partizan – Budućnost (20:00h).
Priredio: IL
IP sačuvana
social share
Ne radim brzo, al' zato radim nekvalitetno                         
Život nas uči su ljudi mnogo manje rđavi nego što se misli, ali i da su mnogo gluplji nego što je moguće i uobraziti.
Pravopis srpskog jezika
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 3470
Zastava BG
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
mob
SonyEricsson K800i
Zvezda - Atlas 78:65
IP sačuvana
social share
Ja volim samo sebe
Svog predivnog sebe
Ja volim samo sebe
Svog jedinog sebe
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


od juče mi se život promenio za 360 stepeni

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 10121
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.0
mob
Samsung 
17/02/2006 | Izvor: B92, Beta
KRK: Zvezda lako preko Atlasa

Beta

   
Košarkaši Crvene zvezde plasirali su se u polufinale Kupa Radivoja Koraća, pošto su u Beogradu pobedili Atlas rezultatom 78:65 (26:12, 16:15, 21:18, 15:20).

Najefikasniji u timu Zvezde bio je Leri O'Benon sa 12 poena, a po 11 pogodaka postigli su Miroslav Raičević (sve u prvom poluvremenu), Nenad Mišanović i Čedomir Vitkovac.

Za ekipu Atlasa Vladimir Mišković je postigao 10 poena, a Danilo Drašković i Marko Lekić po osam.

"Crveno-beli" su bez ikakvih problema savladali Atlas, pošto su rano stigli do dvocifrene prednosti, a tokom većeg dela meča razlika u korist Zvezde kretala se od 10 do 15 poena. Na poluvremenu Zvezda je imala plus petnaest (42:27).

U poslednjoj četvrtini “crveno-beli” su stigli i do 20 poena plusa, a Atlas je dva minuta pre kraja meča uspeo da smanji zaostatak na 11 poena.

U polufinalu Zvezda će igrati sa pobednikom iz poslednjeg četvrtfinalog duela Partizan – Budućnost.

Drugi polufinalni par čine Hemofarm i FMP, koji su stigli do pobeda u prvim četvrtfinalim utakmicama nacionalnog kupa.
Priredio: Vladimir Novaković
IP sačuvana
social share
Ne radim brzo, al' zato radim nekvalitetno                         
Život nas uči su ljudi mnogo manje rđavi nego što se misli, ali i da su mnogo gluplji nego što je moguće i uobraziti.
Pravopis srpskog jezika
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


od juče mi se život promenio za 360 stepeni

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 10121
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.0
mob
Samsung 
"Večiti derbi" u subotu u polufinalu Kupa
Petak, 17. februar 2006. 22:37

U prvom polufinalu Kupa Radivoja Koraća igraće se "večiti derbi", pošto su košarkaši Partizana u poslednjem četvrtfinalnom okršaju, u petak uveče, pobedili podgoričku Budućnost rezultatom 100:81 (22:21, 33:26, 20:17, 25:17).

Najefikasniji u taboru crno-belih bio je Dejan Milojević sa 21 poenom, a Uroš Tripković i Kosta Perović doprineli su pobedi sa po 11 poena. Za Podgoričane je 21 poen postigao Miljan Pavković, a Marko Peković, nekadašnji bek Partizana, upisao je 19 poena.

U prvom poluvremenu Budućnost je pružila jak otpor šampionu SCG. Lideri Sinalko naše lige uspevali su da održe priključak sa favorizovanim Partizanom, ali su igrači beogradskog tima strpljivo gradili prednost i ni u jednom trenutku nisu došli u opasnost da dožive poraz.

U polufinalu ekipu Partizana čeka “večiti rival” Crvena zvezda, koja je ranije pobedila Atlas. Taj meč igra se u subotu sa početkom u 17.30 časova, a tri sata kasnije sastaće se Hemofarm i branilac trofeja, FMP Železnik.

Izvor: mondo
IP sačuvana
social share
Ne radim brzo, al' zato radim nekvalitetno                         
Život nas uči su ljudi mnogo manje rđavi nego što se misli, ali i da su mnogo gluplji nego što je moguće i uobraziti.
Pravopis srpskog jezika
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple iPhone 3Gs
Vujošević: "Zadovoljan sam"


Trener košarkaša Partizana Duško Vujošević rekao je da je zadovoljan zato što je ekipa uspešno rasporedila snagu u pobedi nad ekipom Budućnosti, u četvrtfinalu Kupa Radivoja Koraća.

"Ispunila su se očekivanja da će Budućnost biti rasterećena i jako motivisana, ali i da će moji igrači podsvesno misliti na utakmicu sa Crvenom zvezdom u sutrašnjem polufinalu", rekao je Vujošević novinarima posle meča sa podgoričkim timom koji je njegova ekipa dobila 100:81.

"Zadovoljan sam što je utakmica dobijena i što smo uspeli da dobro rasporedimo minutažu. U derbiju sutra nema favorita, a to što su oni danas završili dva sata ranije nije neka prednost. Nadam se podršci navijača, optimalnim uslovima za igru i dobrom suđenju", rekao je Vujošević.

Trener Budućnosti Dejan Radonjić rekao je da je nezadovoljan igrom svoje ekipe i kazao je da je tim zakazao u jedinoj stvari u kojoj je mogao da parira Partizanu – u motivaciji.

"Partizan je kvalitetniji na svim pozicijama, a mi smo jedino mogli da im pariramo u želji i ambiciji, ali smo i tu zakazali. Hteli smo da probamo da napravimo iznenađenje, ali smo već u prvom poluvremenu primili 55 poena, a jako je teško vratiti se protiv takve ekipe", rekao je Radonjić.

U drugom poluvremenu u podgoričkom timu nije bilo Slavka Vraneša, koji je drugi deo gledao iz tunela. Radonjić je rekao da igrač nije povređen, ali nije hteo da kaže zašto nije izlazio na teren u drugom delu.

"To je interna stvar kluba", kratko je rekao Radonjić.
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


In the shade, therefore, we will fight!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6523
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
mob
HTC Touch Cruise
Dragojlović: "Pređena prva etapa"
   
Trener košarkaša Crvene zvezde Dragan Šakota rekao je da je od svojih igrača tražio da poštuju Atlas i Kup Radivoja Koraća, ali je priznao da je u četvrtfinalnom duelu više vodio računa da pravilno rasporedi minutažu, nego da ubedljivo pobedi.

"Tražio sam da se poštuje rival koji je prošle godine napravio veliko iznenađenje, ali sam tražio i da se poštuje samo kup takmičenje", rekao je Šakota posle meča koji je njegov tim dobio sa 78:65.

Zvezda će u subotnjem polufinalu igrati sa pobednikom meča Partizan – Budućnost. Šakota je rekao da će Partizan biti favorit, ako izbori plasman u polufinale.

"Istina je da mi igramo bolje nego prvi put kada smo se sastali, ali je Partizan sada kompletan i ima stranca. Tada su igrali znatno oslabljeni i dobili su nas, zato im prepuštam ulogu favorita", objasnio je Šakota.

Centar "crveno-belih" Vladislav Dragojlović rekao je da je ovo bila samo "prva stanica" u osvajanju trofeja.

"Moramo da pobedimo u tri utakmice ako hoćemo da osvojimo kup, a ovo je bila samo prva. Sada se okrećemo sledećoj utakmici i sledećem rivalu, a ja se nadam da će to biti Partizan", rekao je Dragojlović.

Trener Atlasa Dragan Vaščanin istakao je da je zadovoljan što je njegov tim uspeo da se plasira na završni turnir Kupa Radivoja Koraća.

"Izuzetno sam zadovoljan što smo došli do ovog turnira i imali priliku da igramo sa Zvezdom. Odigrali smo pošteno i najbolje što smo mogli u ovom trenutku. Okrećemo se sada Super ligi", rekao je Vaščanin.
Priredio: Vladimir Novaković

Izvor: B92-Sport
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple iPhone 3Gs
Prognoziram finale Hemofarm-Partizan...a tada je sve moguce Smile
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 3470
Zastava BG
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
mob
SonyEricsson K800i
Prodje Zvezda u finale (9 razlike), moram priznati sasvim zasluzeno.  Smile
Ocito da Partizanu fali ne jedan, vec oba plejmejkera.
Ako Hemofarm prodje u finale, sto bi bilo realno, ocekujem da ce i uzeti Kup!
« Poslednja izmena: 18. Feb 2006, 19:48:21 od Dragan, Beograd »
IP sačuvana
social share
Ja volim samo sebe
Svog predivnog sebe
Ja volim samo sebe
Svog jedinog sebe
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 08:38:15
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.