Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Krvave glave zbog bašte u Skadarliji  (Pročitano 419 puta)
27. Maj 2005, 11:03:17
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Šestorica povređenih u masovnoj tuči kafedžije i stanara u Skadarskoj 19 u Beogradu

Krvave glave zbog bašte u Skadarliji

Hitna pomoć morala je dva puta da dolazi kako bi prevezla sve povređene, jer su Zdravković, vlasnik kafića, i njegovi "saborci" odbili da se voze sa, kako su rekli, kriminalcima. Vlasnik kafića pretio i novinarima

BEOGRAD - Šestoro ljudi povređeno je u jučerašnjoj tuči u Skadarskoj ulici kod broja 19. Tuča je izbila, zbog postavljanja bašte kafića "Hand made" tik uz ulaz stambene zgrade, između vlasnika lokala Nenada Zdravkovića i radnika s jedne, a Vladimira Vukovića (21), koji živi u toj zgradi i njegovog prijatelja Filipa Gregorića s druge strane. Prema rečima očevidaca, posle rasprave Zdravković i njegovi radnici napali su Vukovića, koji je pobegao, da bi nešto kasnije on i Gregorić došli s metalnim šipkama u rukama. I protivnici su se odmah naoružali, tako da su teže telesne povrede (uglavnom razbijene glave) zadobili svi učesnici obračuna.

Hitna pomoć je morala dva puta da dolazi kako bi prevezla sve povređene, jer su Zdravković i njegovi "saborci" odbili da se voze sa, kako su rekli, kriminalcima.

Policajci nisu hteli da komentarišu događaj, kao ni Nenad Zdravković, vlasnik lokala koji je procenio da bi to bila "loša reklama" za kafić koji još nije počeo da radi. Uz pretnju tužbom ako nešto objave, zahtevao je od novinara da se udalje, da ništa ne objavljuju i da će im razbiti foto aparat.

Kako saznajemo, ovaj događaj je vrhunac nesuglasica između Zdravkovića i stanara ove zgrade koje traju već godinama. Vladimir Vuković je više puta pokušao da skrene pažnju radnicima na to da radovi smetaju stanarima, ometaju prolaz do ulaza u zgradu, ali se uvek završavalo svađom, pa i fizičkim okršajima, kako kaže Jasmina Vuković, Vladimirova majka.

- Zdravković i njegova sestričina Zorana su vikali i gađali naš prozor kamenjem, a onda, pošto nisam reagovala, došli su i razvalili vrata. Vređali su me, a da sam nešto rekla, verovatno bi me i napali. Zvala sam policiju da prijavim provalu, ali nisu došli. I pre nekoliko dana su nasrnuli na Vladimira, a pretili su i drugim stanarima. Iskreno, plašim se da izađem iz kuće - rekla je Vukovićeva.

Glas javnosti \ E. G.
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 9406
Zastava Slovensko MORE
mob
Nokia 5220
 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


主天下

Zodijak
Pol
Poruke 2225
Zastava in the back of your mind ;-)
Stanare treba iseliti odatle i iz Strahinjica Bana u 50% vece stanove u sirem centru, obe ulice pretvoriti iskljucivo u komercijalni sektor i onda vlasnicima krcmi ("kafica") naplacivati takse za gradjevinsko zemljiste NAJMANJE cetrdeset puta vise nego sto su sada.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol
Poruke 12
Ne treba iseliti stanare nego napraviti pesacku zonu i kafice postaviti na centar ulice a ne po trotoarima. Inace ja sam u SB.

Pozdrav
IP sačuvana
social share
Gospodzo brate zgazis me !
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: baste skadarliji

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.07 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.