Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kriza srednjih godina (2013–) serija  (Pročitano 1667 puta)
03. Jul 2013, 21:14:05
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Browser
Mozilla Firefox 22.0
Kriza srednjih godina (2013–)

Kriza srednjih godina : Enis Bešlagić “Šemso” i Nikola Kojo snimaju novu seriju u Sarajevu



U Sarajevu se posljednjih dana punom parom snima nova humoristična serija “Kriza srednjih godina”, jedan od RTL-ovih jesenskih aduta, koji će u prvoj sezoni imati 12 nastavaka.

Scenarij potpisuje Feđa Isović, autor još jedne uspješnice – serije “Lud, zbunjen, normalan”, ali i hvaljenog filma “Halimin put”. Zvijezde “Krize” su Enis Bešlagić i Nikola Kojo, poznat iz filma “Parada”, koji tumače dvojicu braće.

Aleš i Miron prolaze kroz krizu srednjih godina u koju su upali zbog neuspjeha sa ženama. Aleš (Nikola Kojo) je veterinar koji je perfekcionist i mrzi svoj posao, dok je Miron (Enis Bešlagić) prava suprotnost starijeg brata, po zanimanju je slikar i s ruksakom preko ramena obilazi svijet. No, nakon deset godina vraća se živjeti kod brata u kuću koju su naslijedili od oca. Vodeći se idejom da glazbenici imaju više uspjeha kod žena braća zajedno s prijateljima Jeremijom (Mirvad Kurić) i Pakašom (Aleksandar Seksan) osnivaju bend kojem daju ime “Penopauza”.

“Ovo je nešto najbolje što sam dosad radio, a za samu sam se ulogu pripremao dva-tri mjeseca, rekao  je Enis Bešlagić otkrivši kako njegov novi lik nema nikakve sličnosti sa Šemsom, osim toga što su oboje Bosanci.

“Neka će starleta imati veću gledanost od mene, no to ne znači da je ona i bolja od mene. Ne možemo se s tim uspoređivati”, kaže glumac koji se odlično slaže sa svojim serijskim bratom Nikolom Kojom.

On je također istaknuo da mu je pravo zadovoljstvo snimati seriju, a očaran je i sarajevskim načinom života.

“Najviše me se dojmio duh ljudi, koji su jako vedri i veseli, što je dobro, s obzirom na sve što se ovdje događalo”, rekao nam je Kojo kojeg smo pitali i je li imao tremu snimajući u prošlosti scene s Lepom Brenom.

“Nisam, nemam ja tremu, osim kad sam bio dječak. Tada sam radio s legendarnim glumcima poput Milene Dravić, Relje Bašića i Borisa Dvornika. Prošle sam godine upoznao Borisovu nećakinju, slikao sam se njom, vežu me lijepe uspomene za njega, ali i Dina, s kojim sam se družio devedesetih godina”, otkrio je Kojo.

“Ljudi su već drugog dana snimanja funkcionirali kao da je peta sezona serije. Mislim da je to garancija da ćemo dugo živjeti i da će ova kriza potrajati”, rekao  je redatelj serije Elmir Jukić.

Izvor : index.hr

  I moj dodatak http://www.imdb.com/title/tt2871304/
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12437
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 22.0
dakle, Nikola Kojo opet glumi sebe?
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u jurkovićevim porukama, to nije do njega već do sebe
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Nisam mudar, samo tiho pricam

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.15
mob
Nokia 6220
dakle, Nikola Kojo opet glumi sebe?
Smile
IP sačuvana
social share
Баш још једна бенефиција тренирања у јавности, поред очитих бенефиција по физичко здравље, је управо развијање курцобоље за мишљење других...
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 22.0
  Vest je malo bajata, serija je već završena.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1402
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 28.0
Serija je počela sa emitovanjem i stigli su do treće epizode druge sezone.

Preporuka za gledanje,serija je vrlo dobra,prijatno su me iznenadili.

Jel gleda neko,slučajno.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.068 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.