Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Krivotvorenje i piraterija štete zdravlju  (Pročitano 11018 puta)
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 14.0.835.186
mob
Sendo 
Znate kako, i u ostalim zemljama se piratizuje, i u Hrvatskoj ima pirata koliko želiš. To što neko pokušava natraške da vaspita narod i da ga tera da živi gledajući originalne filmove preko domaćih kanala (koji ih puštaju po random principu) i u video/dvd klubovima (gde nikada nemaju novi naslov, a onda su velike šanse da ga je neko iznajmio). Drugo, na zapadu se godinama praktikuje rental igara za konzole (video sam gledajući ekipu sa http://www.blisteredthumbs.net/ koji često neke igre preporučuju kao "weekend rental") dok mi i dalje moramo da ih ili kupimo ili skinemo (ne) legalno. Treće ajde neka meni neko da platu kao političarima, a ne da završim faks i da jedva nađem posao ispod struke/sa lošim uslovima/sa lošom platom.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 6.0.2
Ja uvek kazem - kada i mi budemo imali plate ko Hans-evi,a i cene kao oni,e,onda cemo moci da pricamo o kupovini originala i borbi protiv piraterije.

A dotle... ja da pucam 200 evra na OS,ili 50 evra na igircu,koju ce taj isti Hans platiti duplo jeftinije... u stvari i nece platiti - jer ce je skinuti!  Smile Sa nekog od brojnih Evropskih piratskih sajtova.  Smile

A ovamo "Srbija,sa svojih 300 evra prosecne plate,treba da se bori protiv piraterije". Mrs,bre,mamu vam jebem.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

disident Burek-foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10067
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.51
mob
Motorola 
Sećam se,pre neku godinu,krenule konjine političarske  u akciju "suzbijanja piraterije" (trebalo da im tih dana dođe neko kontrolno govno iz EU) ...ovde hapsili one smrznute jadnike po Bulevaru,a (istovremeno) na radio Bgd-2 ide emisija o tome kako pirati ´ladno valjaju kopije ne-znam-kog-po-redu-nastavka Hari Potera na ulicama Londona (tvrdilo se da London fasuje čak 12% ovakve "ulične trgovine").
IP sačuvana
social share
Od Vučića pedera do Ane lezbejke : Srpska Napredna, stranka kontinuiteta
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 14.0.835.186
mob
Sendo 
Ja se sećam da je (legendarni) Miodrag "Quzma" Kuzmanović jednom prilikom pisao o cd klubovima i početnom talasu suzbijanja piraterije. Pošto je i sam fan piraterije (ali ovo sam vam rekao u poverenju, nadam se da nećete širiti unaokolo Smile) Quzma je u nekom od svojih ranijih izdanja ispisao stranu teksta o početku ove akcije, koja i posle nekoliko godina nije sprečila Srbe da se late torrenta/rapida/megauploada/odlaska na "određena mesta" u centru bg-a ili na obližnju pijacu. Smile

Najbolji deo teksta "Dve automacke berete (od strane policajaca koji su pratili inspektore koji su proveravali cd klubove) pokrivaju inspektore dok lopatama ubacuju zaplenjene diskove u neobeleženi kombi. Možda će slučajno neko inspektorima da zavrće uši. Smile
« Poslednja izmena: 23. Sep 2011, 01:22:16 od BlizzardJakkal »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.22
da kada je pisao kako su distributeri zajebali nekog njegovog druga koji je bio vlasnik dvd kluba kada su dvd filmovi poceli da se prodaju na trafikama i pumpama
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows XP
Browser
Chrome 14.0.835.186
licno kupujem audi izdanja dzeza u originalu i nista vise,pre toga skinem mp3 i flac zbog informacije,ako mi se dopadne album narucim original,sto zbog kvaliteta zvuka sto zbog kolekcionarstva,ta vrsta produkcije nikada ne gubi na ceni i neretko polovni diskovi mogu da imaju visu cenu nego u trenutku izlaska,za ostalo me zabole skidam pirate
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

disident Burek-foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10067
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.51
mob
Motorola 
Neka ,konačno,dovuku PayPal u Srbiju,pa će se odvojiti godišnje neka kinta za legalnu kupovinu softvera po 3x nižoj ceni nego da nam ga ovde "ovlašćeni zastupnici" uvaljuju po svojim zubi-škripe-kosti-cvile tarifama.
IP sačuvana
social share
Od Vučića pedera do Ane lezbejke : Srpska Napredna, stranka kontinuiteta
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.51
игре ни не помишљам да купим...то ми је свакако пола сата забаве свака три четири дана и немам намеру то да плаћам ни динара Smile
филмова имам доста на оригиналним дисковима и то купујем...де нирове,паћинове,филмове тарантина,хичкока,кјубрика,све кумове,стар трекове,стар ворсе...значи...углавном класична ремек дела...не пада ми на памет да купим оригинални нови филм адама сендлера или неко слично смеће
музику купујем у оригиналу бендова које поштујем и ценим...наравно да сам купио и да ћу купити мејден,металику,опетх,моторхед,пантеру,тестамент,антракс,слејер и још пуно бендова чији рад ценим
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 13403
OS
Windows XP
Browser
Chrome 14.0.835.186
mob
HTC m9
aaha sve je ovo propaganda  Smile
IP sačuvana
social share
jafa boy
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

disident Burek-foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10067
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.51
mob
Motorola 
Zašto propaganda ? Misliš da se ne bih rado za 50 evra dograbio kompletnog Operation Flashpoint/Arma serijala (koji bi šljakao),za tridesetak kupio Sandboxie life-time licencu,ili batalio komercijalne anti-viruse i zaštitio računar neprobojnim Defense Wall-om ? 

Istina,postoji i masa đubreta koje se ne bih usudio niti da poklonim bilo kome,a kamoli da za njega plaćam... Smile
IP sačuvana
social share
Od Vučića pedera do Ane lezbejke : Srpska Napredna, stranka kontinuiteta
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.