Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 16:57:23
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Krive x noge  (Pročitano 3825 puta)
22. Mar 2014, 23:29:16
Zodijak
Pol
Poruke 3
Browser
Mozilla Firefox 28.0
Zdravo svima.  :wave:

Imam jedan problem koji me muci.  naime nabio sam bas koplekse od dana kada su me dvojica majmuna ismevala zato sto imam krive noge.  Ne mogu nikako da se inskotrolisem kad idem ulicom i sve mislim da me svako cudno gleda i kaze ee pogle ga kakve mu noge.  Meni nije toliko izrazen deformitet nogu, ali se primeti kad se duze gleda.
Kako da se izborim sa tim, ja sam muskarac ima 29 godina, i verujte nije ni malo lako kada primetite da vas neko zbog toga ismeva. Deformitet nogu se ne moze ispraviti i niko nije uzeo sam pa je iskirvio noge, uopste ne zma zasto je to nekim ljudima toliko cudno.  Tacno je da je vise izrazen kod zena nego kod muskaraca.

Jel ima kod vas u okrunjenju neko od muskaraca ko ima krive noge? Kako gledate na to? :-k
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 33.0.1750.154
mob
I-mate 30 Pro
Krivo gledamo... Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 3
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 28.0
To vec znam da dosta njih krivo gleda  :D

Ja nisam ruzan decko, nisam ni neki lepotan, mogu da kazem prosecan, imao sam jednu devojku ona na to nije ni obracala paznju, razumela je sve.  A sta sa ovim sto ne razumeju?

Mogu ja to da prikrijem, ali da nosim pantalone sa dosta sirokim nogavicama, e onda se sto puta gore osecam, kao neki deda.  Nije mi ni to neko resenje.  :evil:
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


I have a joke. Women's rights.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 31126
Zastava Harare
OS
Windows 7
Browser
Chrome 33.0.1750.154
mob
Samsung GT-S7580
Зашто се оптерећујеш стварима које не можеш да промениш?  Smile

То је као да сваки дан плачеш, јер деца у Африци немају шта да једу. То су стања на која ти апсолутна не можеш да утичеш, али ти ипак сметају и добро је што ти сметају у границама нормале. Када се не би узбуђивао уопште, то би било необично. Људи који кажу да их туђе мишљење апсолутно не занима, најчешће и лажу, јер сви ми покушавамо да се уклопимо у друштво, да радимо ствари које ће друштво ценити. 

Данас су те исмевали због ногу, сутра ће због искривљеног уха.  Smile Хвала Џизусу, па сви имамо сто једну ману, и ти људи који зезају друге људе због мана имају мане. Иначе, сам био неког мишљења да се то зезање других прерасте што се тиче физичког изгледа. Дебил остаје дебил-.  Smile

Mogu ja to da prikrijem, ali da nosim pantalone sa dosta sirokim nogavicama, e onda se sto puta gore osecam, kao neki deda.  Nije mi ni to neko resenje.   Smile

Ако можеш прекриј некако, ако не, мани се ћорава посла. 
« Poslednja izmena: 23. Mar 2014, 00:09:54 od Lazar Milic Milic »
IP sačuvana
social share
E ovaj svet je otiso u kurac cim Lazu pitaju kakva je serija  Smile
Pogledaj profil WWW Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.9.2
Browser
Chrome 33.0.1750.154
mob
Apple iPhone SE 2020
Pa moze se korigovati... cak i kod odraslih, samo sto se to radi jos od detinjstva...

Moj brat je kao mali nosio sine za ispravljanje nogu, pa sad ima lepe ravne noge...
Cak i ako polu-profi igra fudbal... nisu se iskrivile...  Smile

A sto se tice problema... to je uvek put u samo otkrivanje... i sticanje samopouzdanja...

Moj drug iz srednje je cerebralac.. i otezano hoda... pa je ipak osoba kojoj ti fizicki nedostaci nesto preterano ne smetaju... a imao je citav zivot da prodje kroz sve faze... od ocaja do - sta me boli briga..
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


I am a naughty Leonora.

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 19397
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 33.0.1750.154
mob
Nokia 
Lazo kad te gledam kako pises, kao da sam te ja rodila  Smile
tema
Ti koji te ismejavaju su budale, ti sto se tripujes zbog toga sto te tako gledaju si blesav, sta te briga kako te gledaju?
To je ruzno kad su devojci take noge, ipak minic ovo ono, kod vas momaka mi je to cak i smipaticno Smile
IP sačuvana
social share


Never stop showing someone how much they mean to you. 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.9.2
Browser
Chrome 33.0.1750.154
mob
Apple iPhone SE 2020
Krive noge nisu samo pitanje estetike... kao ni ravni tabani...

Ako se malo ne uozbilji bice za koju godinu kuku lele sto me bole stopala, kolena, kukovi,  kicma, glava... Smile

Kako da kazem... hodanje je kontrolisani pad... Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


I have a joke. Women's rights.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 31126
Zastava Harare
OS
Windows 7
Browser
Chrome 33.0.1750.154
mob
Samsung GT-S7580
Ко зна Леонора, можда и јеси.  Smile

Krive noge nisu samo pitanje estetike... kao ni ravni tabani...

Ako se malo ne uozbilji bice za koju godinu kuku lele sto me bole stopala, kolena, kukovi,  kicma, glava... Smile

Kako da kazem... hodanje je kontrolisani pad... Smile

А важи ли то баш за сваки случај кривих ногу? Људи се често истрипују (као онај дечко што се истриповао да му се виде ребра ко цигином коњу) па увећавају своје проблеме.
IP sačuvana
social share
E ovaj svet je otiso u kurac cim Lazu pitaju kakva je serija  Smile
Pogledaj profil WWW Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.9.2
Browser
Chrome 33.0.1750.154
mob
Apple iPhone SE 2020
Pa, da... ako ti se stopalo ne nalazi u pravilnom polozaju, tezina tela se prebacuje na ostale zglobove... koji su onda skloni trosenju i upalama...

A posto mi se cini da ides u medicinsku skolu, znas da je citav skelet povezan...

Mislim, to nije zaista izrazeno ili primetno do npr. 30-te godine, kada telo nastavlja da stari... pa sve ono sto si se zezao u ranijim danima postaje vidljivo.. i osetno...

Svaka varijacija u kilazi (eto, ja sam se udebljala par kg i otkida me peta jer se teziste tela promenilo), ravni tabani (drugarica je imala problema sa vodenom cistom na kolenu koja nije ni uz terapiju htela da ode, da bi se ispostavilo da je resenje problema najobicniji ulozak jer je svod stopala poceo da joj se spusta - sto je btw. normalno sa godinama, a ravne cipele i patike to ubrzavaju), povrede, iscasenja, nepravilno drzanje (klinci se danas bas grbe, retko ko je pravih ledja), vremenom ima svoju cenu...

A onda nastupa brufen i diklofen... Smile

Znaci, na stranu estetika... koliko vidam po ulicama... krive noge (X ili O) su danas nevidjeno prisutne... posebno je primetno kod devojcica koje nose uske pantalone, pa se vide....
Neverovatno da se o tome vise ne vodi racuna...  Smile

« Poslednja izmena: 23. Mar 2014, 00:26:53 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


I have a joke. Women's rights.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 31126
Zastava Harare
OS
Windows 7
Browser
Chrome 33.0.1750.154
mob
Samsung GT-S7580
Па да, о томе нисам превише ни размишљао, не обрађујемо за сада такве болести, али јесте логично.

Што се тиче грбљења клинаца, за то је школа један од криваца. Мало који наставници обраћају пажњу на то како ученици седе, а најчешће "уђемо" у књигу. Зато и похвалих кинеске шипкеSmile Колико год деловале смешно, мислим да су добре.

И ја имам проблем са кичмом, а док сам био мали имао сам равне табане, после су се као кориговали.

IP sačuvana
social share
E ovaj svet je otiso u kurac cim Lazu pitaju kakva je serija  Smile
Pogledaj profil WWW Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 16:57:23
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.109 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.