Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 02:18:09
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kriterijumi i prioriteti  (Pročitano 21902 puta)
01. Avg 2012, 15:18:00
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
Browser
Opera 11.52
mob
Nokia 
---- Da ne smaram predugim uvodom,suština teme je spajanje sličnih ljudi,ne po osobinama nego po standardu. 

Pokrenula se prije neki dan priča koju su naročito neke cure i par žena u srednjim godinama podržale. Nešto se kroz priču pomenula jedna cura koja je završila dobar fax i uskoro će početi da traži posao,blabla..i neko je rekao da je počela da se zabavlja sa kuvarom ( radi taj posao godinama,živi lijepo od toga i radi taj posao jer voli,ne zato što mora ). Pored svega opisanog,dečko je izuzetno dobar,šarmantan,super se slažu.

Ipak,to je kod njih izazvalo kisjele face i jedna je rekla- Pa koji se djavo školovala ako je spala na kuvara?
I onda se priča proširila na to kako cura mora da bude promišljenija i da ne 'pada' tako nisko i ako joj odgovara da krpi kraj sa krajem ,onda neka bude sa njim i takvima. I na pitanje- Pa je l to znači da žena,i to uprkos diplomi i znanju koje ima,ona ne može sebe da izdržava,njima je to bio sporedni faktor.

Pa koji se djavo onda  emancipujemo i borimo za neka prava,ako ih same negiramo i izigravamo nesposobne debile?


Znači,što se ovog dijela tiče,zanima me koliko parova znate gdje je žena obrazovanija i koliko im to igra ulogu? Koliko se slažete sa gore pomenutim ženama i zašto da zapravo moramo biti 'istog ranga' po tome ?
Pomenuli su se i pomorci,i to oni samo sa srednjom,ali njih niko nije kritikovao jer su dobrostojeći. Čini li nas to latentnim sponzorušama?


Čemu  cure po vašem mišljenju treba da teže i koliko su sposobne da obezbijede same? I u zajednici,koliko ih smatrate sposobnim da učestvuju i sjutra,ne daj bože,u slučaju razvoda ili smrti supružnika,da brinu o porodici?


Jedna moja poznanica rekla mi je da se nikad neće udati za nekog ko od nje manje zaradjuje,najviše iz razloga što će se njemu kao glavi porodice poljuljati ego vremenom.



Drugi dio vezan je za isječak iz razgovora o 'dobrim' i 'lošim' curama. Naime,momak je rekao kako se gadi cura sa tetovažom jer takva sjutra ne može da bude dostojna majka i brukala bi ga.

Koliko su se u vaš život i do koje mjere miješali da bi od vas napravili 'dobre ljude',naročito 'dobre cure' i koje su to stvari koje su vama normalne ili koje ste na kraju uradili,a vašoj porodici i okolini su bile i ostale nezamislive? Koliko znate dobrih po standardima okoline,a srećnih ljudi?

« Poslednja izmena: 01. Avg 2012, 15:23:25 od Sofija 753 »
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.28
ja nemam fakultet zavrsen, od mene nije tesko biti skolovaniji  Smile  ali ne i obrazovaniji.. ali dobro, to nije tema.. ili mozda jeste  Smile

Puno znam parova gde je zena obrazovanija uslovno receno, odnosi se na to da ima zavrsen faks, a muskarac nema, ali taj muskarac obicno nesto dobro privredjuje i zaradjuje bolje od nje.. znam jedan par gde oboje imaju faks, a ona zaradjuje tri puta vise od njega jer je finansijski dorektor u privatnoj firmi, a on zaradjuje ekstremno dobro u ministarstvu pravde kao covek na dosta visokoj funkciji.. pa tu i ne osecaju nesto mnogo razliku jer oboje imaju vise nego sjajnu platu..

Razumem i kisele face drugih kad cuju da se zena zabavlja sa auto-limarom, ali ako ga voli i ako su zajedno dobar tim, sta koga boli kurac ko je tu na sta spao.. njima je super..

Moja zivotna zelja je da budem domacica i da odgajam moju decu na nacin na koji sam ja zelela da odrastam pored mojih roditelja.. i nije me ni sekunde sramota da to priznam, a to je danas teska sramota.. pogotovo kad to kazes muskarcu, on te pogleda cudno u fazonu "zar ne cenis sebe vise" .. a u stvari to je sve stvar "ma nemoj, ja da radim, a sti da ladis jaja".. samo ce retko koji da kaze to direktno, vec ce da ti uvija u sareni papiric..

poenta.. ja za sebe imam do kraja zivota bez da radim igde, ali je doslo vreme da je za emancipovanu zenu sramota da se posveti kuci i deci.. mene licno zabole za taj debilni stav..

a ako nekad budem zaradjivala vise od mog supruga, taj sigurno nece biti zbog toga iskompleksiran, jer takve dileje i kompleksase ne biram za intimno druzenje  Smile

dalje, sve te pametnice koje nece da se udaju za muskarce koji zaradjuju manje.. iz mnostva primera iz moje okoline namece se zakljucak da se vrlo lako desi da taj muskarac umre od srcanog udara, pogine u nesreci, oboli od neke tumorcine.. i sta? ode bogati muz, nije doceko ni penziju da mozes da mu bar nju otmes.. i ostanes sama sa decurlijom i ako imas srece da je imao neku nekretninu, mozes da se udaras nogama u bulju..

univerzum je veliki saljivdzija.. sve te planove koje kujes da ti jednog dana bude super, mozes komotno da okacis o klin kad nastupe ozbiljni zivotni problemi.. a to ne shvataju sarlatani koji zive od danas do sutra .. njima je sve bogom dano  Smile

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

drugi deo je za dobre cure..

vec neko vreme ne dam na sebe ni u jednom smislu.. svako ko misli da moze da se sa mnom zajebava u nekakvim dvosmislenim zajebancijama, ili da me kao iz zajebancije vredja, grdno se vara, to vise ne prolazi.. i nisam dobra zbog toga, mnogo sam gora.. mislim u ocima onih koji misle da ispravno postupaju.. a u mojim ocima to je olos kome su moja vrata zauvek zatvorena..

sta hocu da kazem.. nekad je u zivotu potrebno da ti partneri, prijatelji, roditelji, ukazu na neke tvoje ocigledne propuste koje ti uopste ne vidis, nesvesno radis i naviknut si, usvojio si to kao normalno ponasanje.. a to ponasanje je u stvari tempirana bomba, kad ce da ti donese vise zla nego dobra.. zato ja najvise od svegau zivotu cenim iskreni, dobronamerni savet, bez optuzivanja, bez tenzije, samo ukazivanje, normalnim tonom.. takve osobe cenim iznad svega, to su za mene ljudi..

od mene je najboljeg coveka napravila moja pokojna macka i nesrecna okolnost koja me je naterala da se borim za zivot.. ljudi u mom zivotu jesu puno doprineli ili udarili solidan kamen temeljac, ali to nije poteklo direktno iz mene i samim tim za mene je sekundarno..

sto ne znaci da se necu truditi da mojoj deci bude primarno i najvaznije ono sto su dobili verbalno i moralno od mene..  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.00
Citat
Ipak,to je kod njih izazvalo kisjele face i jedna je rekla- Pa koji se djavo školovala ako je spala na kuvara?
I onda se priča proširila na to kako cura mora da bude promišljenija i da ne 'pada' tako nisko i ako joj odgovara da krpi kraj sa krajem ,onda neka bude sa njim i takvima. I na pitanje- Pa je l to znači da žena,i to uprkos diplomi i znanju koje ima,ona ne može sebe da izdržava,njima je to bio sporedni faktor.
Ljudi smatraju da je obrazovanje neki faktor. Sedoh sa nekim drustvom na pice pre koji mesec i pricasmo o jednoj zajednickoj prijateljici koja se zabavlja sa jednim mojim drugarom. Na prvo pitanje "Jel ona jos sa njim?" usledilo je drugo "Jel zavrsi on taj njegov faks?" i to od zenskog dela drustva. A fora je sto je ta devojka(zajednicka prijateljica) iz "dobre kuce" (roditelji bogati, ona zavrsila visu skolu i radi). Druga fora je sto je taj momak(ajd sto je zavrsio faks pre jedno godinu dana) vec i pre zavrsenog faksa imao odlican posao u BG-u na kome mu je ogromna plata pa ispada da je on sada em skolovaniji em sa mnogo boljom platom. Ali jbg, te drugarice misle da on nije "prilika" za nju.  Smile Htedoh reci, ljudi su skloni da malo prerano donose zakljucke o nekim stvarima i to iz cinjenice sto uvek misle da je neko iznad a neko ispod...

Citat
Pa koji se djavo onda  emancipujemo i borimo za neka prava,ako ih same negiramo i izigravamo nesposobne debile?
Nije stvar u nesposobnosti, nego u cinjenici da ljudi smatraju da zasluzuju najbolje. Ono sto dobiju je vec druga stvar...

Citat
Znači,što se ovog dijela tiče,zanima me koliko parova znate gdje je žena obrazovanija i koliko im to igra ulogu? Koliko se slažete sa gore pomenutim ženama i zašto da zapravo moramo biti 'istog ranga' po tome ?
Sad kada razmislim mozda par ali tu postoji jedno racionalno objasnjenje a to je da slican ide sa slicnim i da je manja verovatnoca da neko sa fakultetom nadje nekoga sa osnovnom ili srednjom jer se obicno ne krecu u istom drustvu ni poslovno ni privatno. Desi se, ali je redja stvar nego parovi sa slicnim obrazovanjem.

Citat
Pomenuli su se i pomorci,i to oni samo sa srednjom,ali njih niko nije kritikovao jer su dobrostojeći. Čini li nas to latentnim sponzorušama?
Ne u globalu. Cini vas samo ljudima koji razmisljaju malo i glavom i da obezbede neku materijalnu sigurnost. To je cak i OK dok ne predje neku meru...

Citat
Čemu  cure po vašem mišljenju treba da teže i koliko su sposobne da obezbijede same? I u zajednici,koliko ih smatrate sposobnim da učestvuju i sjutra,ne daj bože,u slučaju razvoda ili smrti supružnika,da brinu o porodici?
Danas su polne uloge drugacije i devojke i zene obicno same rade i zaradjuju(makar neke od njih). Kao takve su sposobne da se obezbede i same pa i da brinu o porodici.

Citat
Jedna moja poznanica rekla mi je da se nikad neće udati za nekog ko od nje manje zaradjuje,najviše iz razloga što će se njemu kao glavi porodice poljuljati ego vremenom.
E to su vec tripovi. Sad ona zna da ce nekom njenom buducem smetati sto ona zaradjuje vise pa trazi nekoga ko zaradjuje vise. Isto ko jedna moja poznanica koja je za lika koji jos malo pa zavrsava medicinu rekla "Jeste on super, al dzaba, ja cu uvek biti iz grada a on sa sela".

Ne traze ni sve novcanu obezbedjenost ali dosta ljudi ima tripove vezane sto za izgled, obrazovanje i mnogo drugih stvari. Ali to je u samim ljudima, i ovo sto rekoh tj. svako misli da zasluzuje najbolje.

Citat
Naime,momak je rekao kako se gadi cura sa tetovažom jer takva sjutra ne može da bude dostojna majka i brukala bi ga.
Ja ne volim tetovaze u globalu pa ga donekle razumem ali razlog mu je zaista bezveze. Eto, jos jedan trip.  Smile

Citat
Koliko su se u vaš život i do koje mjere miješali da bi od vas napravili 'dobre ljude
Dosta su se mesali. Prvenstveno roditelji pa i prijatelji. Ne bih bio nigde bez dobrog vaspitanja(posebno od strane moje pokojne bake koja je bila veoma mudra i od koje sam saznao dosta o svetu pre nego sto sam i sam iskusio neke stvari) ali i prijatelja kao i stvari koje su mi se desavale. I hvala svima na tom mesanju, postadoh dosta kvalitetna indidividua u procesu.  Smile

Citat
koje su to stvari koje su vama normalne ili koje ste na kraju uradili,a vašoj porodici i okolini su bile i ostale nezamislive?
Nisam nesto isao van nezamislivog al eto, porodica ne razume kako mogu da ostanem do kasno u gradu ili kako mogu da budem toliko lenj kada su u pitanju neke stvari. Ali dobro, to dodje onako normalno, posto nisam izlazio iz nekih okvira vaspitanja. Ucili me kakav treba da budem i otprilike sam takav. I jos jednom, hvala im na tome.  Smile

Citat
Koliko znate dobrih po standardima okoline,a srećnih ljudi?
Pa po standardima okoline vrlo malo. Okolina obicno smatra da moras zavrsiti faks, naci neki dobro placeni posao, ozeniti/udati se 25 i imati buljuk dece. A to nije tako lako izvesti a i da izvedes opet imas ljudi koji bi ti nasli neku manu. Ima vrlo kvalitetnih ljudi i vrlo srecnih samo sto je bezveze mlatiti po JUS standardima da bi ih nasli.
« Poslednja izmena: 01. Avg 2012, 17:56:49 od marko 284 »
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.7.4
Browser
Safari 534.56.5
mob
I-mate 30 Pro
Zabole me kako izgleda,sta moze a sta ne moze,da li nosi pegave gace,da li ima mladez na guzi...generalno...za sve me zabole....samo da moze normalno da se razgovara,da ne frikuje,i da ne zamislja da je mega zvezda...eto...ja mislim da to nije puno....
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


"Uvek ima neko jači".

Zodijak
Pol Žena
Poruke 46661
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 20.0.1132.57
Ma, to je sve povrsan nacin razmisljanja.
Neko ko se iskolovao i sazreo, ko je ziveo i video najbolje i najgore u ljudima,
ne moze partnera da gleda samo kroz posao.
Jer, danas direktor, sutra bankrot.
Ali dobro, uvek ce biti tih zenica koje gledaju samo da se dobro udaju.

Sto se tice muskarca koji se grozi tetovirane zene i smatra da bi ona bila bruka za njega i njihovu decu,
ma on je cepidlaka i verovatno neki iskompleksirani smarac, koji je sam po sebi blam
bas zbog takvog razmisljanja. Jbt 21.vek je, svi su slobodni da rade sta zele,
na drugima je samo da prihvate.   
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.7.4
Browser
Chrome 20.0.1132.57
mob
Apple iPhone SE 2020
Citat
Znači,što se ovog dijela tiče,zanima me koliko parova znate gdje je žena obrazovanija i koliko im to igra ulogu? Koliko se slažete sa gore pomenutim ženama i zašto da zapravo moramo biti 'istog ranga' po tome ?
Pomenuli su se i pomorci,i to oni samo sa srednjom,ali njih niko nije kritikovao jer su dobrostojeći. Čini li nas to latentnim sponzorušama?

Dosta. Od moje porodice, pa nadalje...

Zenama generalno nije problem da budu sa nekim ko je manje skolovan, ali je problem kada je taj iskompleksiran. A iskompleksiran je jer ga potpiruje njegova sredina.
Posebno ako zaradjuje manje.

Muska sujeta tu bolje dolazi do izrazaja od zenske... Muskarci su strasno osetljivi na to da su manje vredni, a veliki broj njih je sjeban od detinjstva kada im je na ovaj ili onaj nacin govoreno da moraju da budu bolji, da su stub porodice, da moraju sve da obezbede i sl.

Mislim da jako malo veza... na duze moze da opstane ako je zena sposobnija.

Ja nisam stava kao gornje zene, ali isto tako sumnjam da one imaju kvalitetne veze i brakove.

Citat
Čemu  cure po vašem mišljenju treba da teže i koliko su sposobne da obezbijede same? I u zajednici,koliko ih smatrate sposobnim da učestvuju i sjutra,ne daj bože,u slučaju razvoda ili smrti supružnika,da brinu o porodici?

Ja sam vaspitana tako da je moj zadatak da ja sebi obezbedim svoj dinar.
To se za ovih x godina ispostavilo kao krajnje tacno, jer taj finansijski momenat usred gore opisane sujete vazan i predstavlja monetu za potkusurivanje u vezama u kojima neko bolje zaradjuje.

Meni nije problem da moj decko\muz bolje zaradjuje od mene ili bude manje obrazovan, ali meni licno smeta da ja u toj vezi nikako ne doprinosim.

Takodje, za mene je minimum minimuma da ima bar za neke svoje zenske stvarcice i da ne moram da trazim i zavisim od nekoga da li cu imati pare za depilaciju i tampone, a u toj poziciji se iz ovih ili onih razloga zene nalaze.

Isto tako, mislim da muskarac treba da pomogne i obezbedjuje porodicu, a da ne bude ako u mnogim kucama da mama sve placa, a cale da 10.000 i ostatak potrosi na pizdarije...

Ostalo.. kasnije...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
androidNepoznat
Browser
Opera 11.10
mob
Samsung 111111
tetovaza na zeni no no
obrazovanje nebitno
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.52
mob
Nokia 
Ono što je paradoksalno je situacija da smo ranije imale maalo izbora ili ga nismo imale uopšte i tad je bilo--doći će i naših 5 minuta i dokazaćemo i sebi i drugima da smo dovoljno sposobne. A sad kad toliko toga možemo,mi umjesto da se izborimo protiv predrasuda ,još ih podržavamo i pretvaramo u činjenice  Smile

Sad svako završava fax,nije mi to nikakvo mjerilo da je neka osoba kvalitetna.
Prva priča navodi na nešto što je prilično žalosno..  i kad je neko normalan i siguran u sebe i svoju vezu,tu je čuveno 'dobronamjerno i sveznajuće' okruženje  koje sije komplekse i pravi od nas...idiote  Smile

Druga mi je priča smiješna... dečko konstatuje kako mu takva neće ući u kuću (jer je kao neki šljam,šta već.. ). I sad,ja još nemam nikakvu tetovažu i imam jaku želju da uradim vremenom jednu---dvije,max 3. ništa drastično i drečavo. samo nešto što mi znači. i  ko ima pravo da mi zabrani ili da me osudjuje,da iznese debilan zaključak da me to čini sramnom i lošom? van pameti

naše tijelo je samo naš hram,tako da... svoga posla
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
androidNepoznat
Browser
Opera 11.10
mob
Samsung 111111
naci ti si tako psihicki nestabilna da moras nesto da izneses kroz tatu a
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.52
mob
Nokia 
otkad su tetovaže,pritom nimalo napadne,odraz nestabilnosti?

pazi ovo-ja završavam ekonomiju,ako budem radila u struci,postojaće odredjeni dress code koji ću morati da poštujem. i tu je jasno-gledaš i na duže staze,ne stavljaš tetovažu na odredjena mjesta. ali niko nema pravo da ti odredi da li ćeš uopšte staviti ili ne
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 02:18:09
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.094 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.