Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 08:59:56
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Krenula Kolektiva! Kupujte sa 50-90% popusta!  (Pročitano 6492 puta)
18. Jun 2010, 11:40:40
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone 6s


Šta je Kolektiva?

Kolektiva je sajt ili bolje rečeno virtuelno udruzenje potrosaca sa idejom da se grupnim kupovinama obezbedi popust. Svaki dan urednici sajta obezbedjuju jednu ponudu koja ima od 50% do 90% u odnosu na regularnu cenu, a da bi akcija uspela mora se skupiti dovoljan broj ljudi.

Recimo, trenutna akcija, ona kojom je i otvorena cela priča za Beograd je kupon za večeru u restoranu Vapiano, vrednosti 2500 RSD čija je cena 1250 RSD a za koji je bilo potrebno da se javi najmanje 10 ljudi. Javilo se za sada 25, i svi oni imaju pravo na popust. Postoji donja, ali ne i gornja granica broja ucesnika.

Sistem podrazumeva placanje karticom, jer svako ko se prijavi, ostavlja svoje podatke i novac mu se rezerviše sa kartice. Ako akcija uspe, novac se skida, ako ne uspe, rezervacija ističe i novac se vraća u upotrebu.

U svakom slucaju, super stvar i nesto sto ne bi trebali propustiti Smiley

Link: http://www.kolektiva.rs

« Poslednja izmena: 18. Jun 2010, 12:23:13 od SerbianFighter »
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Poznata licnost


Moj licni tekst :-?

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 3589
Zastava Oreskovica
OS
Windows 7
Browser
Safari 6.0.427.0
mob
Apple iPhone 4
Juce sam imao tu cast da prisustvujem promociji Kolektive u Vapiano restoranu na Uscu i mogu vam reci da cela prica i ideja zaista puno obecava Smiley

Dodao bih samo da je Kolektiva kao ideja pre 4 meseca krenula iz Hrvatske i da je to prvi servis te vrste koji je startovao u celoj Evropi. Za samo 4 meseca postojanja, stigli su do toga da danas zauzimaju 15% online prometa kreditnih kartica u toj zemlji sto je zaista izuzetan uspeh, a da ne pricam o tome da se dnevno za svaku ponudu prijavi i kupi najmanje 10 puta vise ljudi nego sto je potrebno da bi ponuda prosla.

Iskreno se nadam da ce ovaj servis zaziveti i kod nas, jer dobiti popust od 50% do 90% nije mala stvar, tako da nikako ne mozete biti na gubitku!

Posetite www.kolektiva.rs registrujte se vec danas i krenite sa stednjom!

p.s.
Jeste li culi za Kolektivu i sta mislite o tom servisu?
IP sačuvana
social share
Pozdrav, Nenad ® !
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Pogledao sam ponudu, kao i akcije nasih suseda u dosadasnjem periodu. Veoma inovantna ideja koja ce nadam se veoma lepo zaziveti i kod nas. Sve u svemu, ideja sprovedena na konto web marketinga koji zadnjih godina dozivljava itekakav procvat. Samo napred  Smile
« Poslednja izmena: 19. Jun 2010, 07:46:06 od Belgrade »
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
LG Nexus 5
Samo da se prikljuci vise restorana i prodavnica, moz' i da ispadne nesto dobro.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Safari 5.0.375.70
Samo se nadam da nije ona fora podignes za 60% pa spustis za 50% Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


☐ worth ☑ not worth

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 23430
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Safari 5.0.375.70
mob
Tel.Me Your.Number
Pogledao sam ponudu, kao i akcije nasih suseda u dosadasnjem periodu. Veoma inovantna ideja koja ce nadam se veoma lepo zaziveti i kod nas. Sve u svemu, ideja sprovedena na konto web marketinga koji zadnjih godina dozivljava itekakav procvat. Samo napred  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
LG Frizider
На овом чуду сам га испушио на конкурсу дизајнера ових маркица јебемлига Smile

Озбиљно ово изгледа, ал баталих оне елиминационе рунде због ради заборавности.........
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 2349
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Samsung E250
Registrovao sam se na ovo cudo...Jako sam se napalio...Jel moze neko nesto da mi objasni,tj. potvrdi...Ako sam dobro skontao,preko kreditne kartice platis i kada se dovoljno njih prijavi za ono sto nude,tebi skinu sa racuna onoliko para koliko je to kostalo i ti onda dobijes e mail sa tim kuponom i ti taj kupon treba da istampas i iseces i onda s tim ides na to mesto da obavljas aktivnost i dajes im taj kupon koji si makazama isekao sa papira,dakle istampao jbt? Smile Znaci pare ti skidaju sa racuna tek kada se ispuni minimalan broj,ako se ne ispuni nece ti skidati pare ne mozes nikako da se sjebes znaci?

Sad kod narudzbine vidim i pdv 18%...Pa zar se i to placa?
« Poslednja izmena: 20. Jun 2010, 03:42:12 od Dane9444 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Poznata licnost


Moj licni tekst :-?

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 3589
Zastava Oreskovica
OS
Windows 7
Browser
Safari 6.0.427.0
mob
Apple iPhone 4
O stampanju kupona je bilo reci... tj. nekima to ne odgovara, neki nemaju stampac kuci, tako da je moguce otvoriti taj kupon koji vam je stigao putem email-a na vasem mob telefonu i pokazati ga licu u restoranu/prodavnici ili gde postoji akcija koje je zaduzeno za to, a mozda ce biti dovoljno pokazati samo identifikacioni broj vaseg kupona.

Novac se u trenutku kupovine rezervise i ako akcija prodje, isti se skida sa vaseg racuna, dok se u suprotnom rezervisana sredstva oslobadjaju i mozete ih dalje koristiti. U vecini slucajeva dobicete obavestenje od banke da vam je novac skinut odmah nakon uplate ali u stvari on je samo rezervisan i ne mozete ga koristiti za dalju kupovinu dok se isti ne oslobodi u slucaju da akcija ne uspe.

Sto se PDV-a tice, mozda bi bilo najbolje da se direktno njima obratite za objasnjenje posto o tome nije bilo reci na promociji.

Poz Smiley
IP sačuvana
social share
Pozdrav, Nenad ® !
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije

Sea shepherd

Zodijak
Pol
Poruke 23472
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Citat
Velizar 20.06.2010. 10:56

Poz.

Dali se na ovih 1250 dina dodaje i 18% pdv ?
Citat
Konektiva 20.06.2010. 13:37

PDV je uracunat u cenu
pozz...
Citat
Velizar 20.06.2010. 13:47

Hvala.
Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 08:59:56
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.