Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Krenula cistka na Terazijama u FSSiCG..  (Pročitano 4807 puta)
21. Avg 2004, 03:10:53
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Krenula cistka na Terazijama u FSSiCG...


Da li zbog ogromnog pritiska medija i javnosti ili iz nekih drugih razloga, tek Dragan Stojković Piksi je doneo odluku da se povuče sa funkcije predsednika Fudbalskog saveza Srbije i Crne Gore.

(02. May 2007, 21:32:25)
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
ЕКСКЛУЗИВНО: ПОСЛЕ ДЕБАКЛА ФУДБАЛСКЕ РЕПРЕЗЕНТАЦИЈЕ НА ОЛИМПИЈСКИХ ИГРАМА

Одлазе Стојковић и Петковић

О разлозима одласка двојица челника ФССЦГ обавестиће организацију и јавност следеће недеље

   

Драган Стојковић није више председник Фудбалског савеза Србије и Црне Горе. Илија Петковић није више селектор „А” тима.

Ексклузивна вест коју „Политика” објављује у овом тренутку баца у засенак и учешће наших спортиста на Олимпијским играма. Фудбал је најпопуларнији домаћи спорт, а организација и „А” репрезентација су њени темељи. Оне су остале без вођа.

Стојковић и Петковић ће о заједничкој одлуци информисати сараднике и надлежне органе почетком следеће недеље. После тога ће одржати конференцију за новинаре и објасниће разлоге који су их навели на овај корак.

И док чекамо на њихово изјашњавање јасно је да су у питању морални разлози. Стојковић и Петковић – играчке легенде наше земље, дугогодишњи репрезентативци и у свету признати чланови фудбалске породице су схватили да Стојковић (председник) и Петковић (селектор) не могу више успешно да раде у датим околностима. Подношењем оставки то признају.

Српско-црногорски фудбал, посебно његова организација и репрезентација као најважнија грана, доспели су у веома тешку ситуацију. Репрезентација је на Олимпијским играма доживела тотални дебакл, пораз за поразом од знатно мање угледних тимова тешко је оправдати. Криза већ дуже траје.
Александар Бошковић
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 890
Zastava Beograd
Sta reci..."otisao je  nas fudbal u propast"
Trebace malko vise vremena da se sve to vrati na normalu.
Sve smo gori i gori mislim ni u kom pogledu se ne vidi napredak.
Secam se '98.godine na svetskom prvenstvu u francuskoj rangirani medju prvih 10.
A sad ko zna

Bice bolje
IP sačuvana
social share
Pozdrav, IvanR !!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3051
Otiso si Dragane
ostala je nevera
uvek cete voleti
Delije sa Severa

Mislimd da tu Piksi nije nista kriv .... vec oni napucani manekeni koje boli kurac za raprezebtaciju , za nas fudbal vec samo gledaju kako da uvale svoje dupe u neki klub preko , da uzmu kes i da im se jebe za sve ... e tako ne moze ....
ili ce da igraju ili nece .... sve bi ja to razjurio pizda im materina ....

givnjiva motka i udri ....
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3021
mob
Nokia n80-1
Pa domaći fudbal je odavno otišao .. u pm .. krivica je kolektivna .. i tek kad to svi shvate imaćemo nešto od fudbala .. a trebaće i godine da se nove generacije formiraju .. ove naše bih vezao ko konje pa da trče u krug .. da nabiju malo kondicije ..
Neće stoka da trči pa to ti je .. ko da trče na očima ..
Ko Tajson čekaju priliku za 1 do 2  udarca i da daju gol .. e pa nije to boks ..
Žalosno je videti kako neke zemlje u kojima se do juče nije ni igrao fudbal .. mogu da drže predavanja našim fudbalerima .. ako se tako i mogu nazvati ..
IP sačuvana
social share
Svi za jednog - jedan za sve! Te noći kad me stignu potere, kurve sudbine .. sa dva lica ..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Ja mislim da Piksi nista nije kriv, ili bar ne tako mnogo, ali mislim da je njeovo postavljanje za ovu funkciju od samog pocetka bila glupa stvar, kako za njega, sto se sada vidi, tako i za nas fudbal. Piksi jeste bio legenda u fudbalu, ali mislim da mi treba da shvatimo u ovoj jadnoj zemlji, da dok svako ne bude poceo da se bavi svojim i SAMO SVOJIM poslom, tesko da cemo nesto napraviti u bilo cemu, pa i u fudbalu. Mislim da je jako glupo bivse fudbalere postavljati na mesta, poput fudbalskog saveza, pa cak i predsednike klubova. Konkretno na Piksijevom primeru. Jeste on bio veliki igrac, ali kakve to veze ima sa osecajem za razvoj fudbala, menadzment i tako dalje? Po meni, NIKAKVE i mislim da se to sada i vidi. Prvo je Miljanic upropastio nas fudbal debelo, kao bivsi igrac i covek bez skole, ne obucen za tako nesto. Sada je Piksi pokusao nesto da uradi i i pored toga sto ja verujem u njegove iskrene namere, ocigledno je bilo da on nije uspeo nista da uradi. Svi njegovi pokusaji su se sveli na promene selektora, a to nije nacin da se nesto uradi, problemi su dosta dublje prirode. Drugo u fudbalskom savezu je vlast uhvatila jedna fudbalska mafija koji je i promenom Miljanica i dalje ostala na celnim pozicijama i koja ustvari odlucuje o svemu, a Piski je tu bio samo marioneta. Slusao sam bas jednog novinara, mislim da je bio sa SOS-a, koji je pricao jednu pricu koja me je uzasnula.  To je bilo kada se jos nije znalo da li ce se mlada reprezentacija kvalifikovati za Evropsko prvenstvo. Kaze covek da je prisustvovao svim treninzima i kaze da je onaj Djoric koji je covek totalno retardiran bio glavna figura u ovdjenu reprezentacije i da Pizon nije smeo nista da uradi na svoju ruku. Takodje kaze da je licno video kao se sa tribina Djoric dere tokom utakmice i vice koju izmenu Pizon treba da napravi i tako dalje. E pa sada, razmislite vi malo kako nasem fudbalu moze da bude bolje, ako jedan takav covek poput Djorica vodi bilo sta u nasem fudbalu i odlucuje o bilo cemu. Ja se takodje plasim i to je jedna od stvari koje sam u startu zamerio Piksiju, da Miljanic i dalje sustinski vodi fudbalski savez, a da je funkcija pocasnog predsednika samo mazanje ociju. Znaci ja mislim da je samo do smene doslo zbog pritiska javnosti da bi se javnost smirila, a mislim da su celni ljudi i dalje ostali na tim pozicijama i da je njhova smena bila samo formalna, sto dokazuje i to da se nista nije promenilo. Sta mislite zasto Bajevic, Antic i pre svega Muslin, nisu hteli da prihvate funkciju selektora? Pa zato sto su znali da bi ibli samo marinete na koje bi svi pljuvali i ako ni zasta ne bi bili krivi. To vam je najbolji test da li se nesto promenilo. Kada Muslin bude bio selektor, onda znajte da je doslo do sustinskih promena.

Po meni resenje je jedino da dodje neki covek, koji je totalno anoniman i to pre svega za tu bulumentu koaj sedi tamo u savezu i koji po mogucstvu uopte ne treba da bude bivsi fudbaler, vec neki coveko ji je zavrsio neku ozbiljnu skolu, za vodjenje jedne takve institucije. Takodje to bi morao biti coveko koji nikome nista ne duguje i koji bi treba da napravi jedno ozbiljnu cistku i postavi nove i sposobne ljude, a ne ove korumpirane i koji samo gledaju kako da se ograbu od fudbalski savez. E to bio bio jedan dobar pocetak, a rezultati tako necega, bojim se da bi mogli da se vide tek posle nekoliko godina, a da li smo mi spremni za tako nesto, NE ZNAM.
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6095
mob
Apple iPhone
Ko im jebe mater svima, samo gledaju da uzmu pare... Mrs u pm i Stojkovic i Petkovic i KSS i svi kosarkasi...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Siempre contra la corriente ;)

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 2634
Zastava na izvoristu informacija!
mob
Samsung e730
Bas tako, Eniac... Sve to treba poslati u berbu malina!  
Piksi je kriv. Zasto? Komandna odgovornost. I ne samo to. Ne moze iz Francuske da se upravlja repkom.  Smile  On je bio sjajan igrac, ali to nije nikakva garancija da ce biti dobar operativac. Uostalom, to se videlo i sa njegovim oratkom Dejom, koji je "maestralno" vodio ekipu u kvalifikacijama. (Nebitno, vazno je da nas tim nosi "Lotto" opremu, a to sto je Dejo jedan od zastupnika te firme za Srbiju, nema veze. Koincidencija. Sigurno. Tesko da je flagrantna zloupotreba polozaja.    )
Kriv je zato sto je dozvolio da klubovi imaju primat ispred repke.
Pizon? I on je kriv. Umesto da je poslao Piksija gde treba na vreme (  icon_censored  ), on je resio da izigrava mucenika (ili, mozda, mu se osladilo selektorsko mesto) pa je otisao u Atinu da se lepo izblamira.
I igraci su krivi. Neozbiljni, prepotentni, preplaceni, izmanipuisani, drcni, neposlusni, bez imalo respekta prema repki.
IP sačuvana
social share
Credidi me felem vidisse!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Piksi je kriv sto je dosao na vrh i nista ispod sebe nije promenio.
Petkovic zaista nije ni za sta kriv.
Ali dobro.. mozda i treba ovako... da dodju neki novi ljudi.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Pa problem je sto ce verovatno sada Mihajlovic ili tako neko doci na celo i sve ce opet biti po starom, zato sto ce morati da trpi Djorica i kompaniju koji su opet njega zvali u reprezentaciju kada je vec postao spor i nije bio za reprezentaciju i opet ce sve biti po starom. Kazem, potreban je neki 5-ti oktobar u fudbalskom savezu, jer kod nas nazalost bez revolucije nista ne moze da se uradi. Smile
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.