Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Krema za lice  (Pročitano 5791 puta)
13. Nov 2003, 21:06:53
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Žena
Poruke 1110
Zastava
mob
Nokia 2760
Koju kremu za lice koristite. Da li vam je bitno da li je krema firmirana ili ne.

Probala sam mnoge. Od onih ''naj...'' do nekih manje poznatih i ni jedna mi ne odgovara. Tačnije odgovara mi prva dva-tri dana a nakon toga se pojavi crvenilo. Koža lica mi je suva i osetljiva.

Potreban mi je savet i neka vaša iskustva.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5190
Gde me nadje sa temom Smile

Ovako.... da krenem redom

Imam izrazito osetljivu kozu lica koja je uz to sto je suva podlozna i bubuljicama kao i perutanju, da moja nesreca bude veca na sve moguce kreme mi se javlja alergija... Do neke svoje 19-20 godine sam probala bukvalno sve moguce kreme, od nivea-e pa do garinierovih krema, takodje sam isla i u apoteke da mi prave spec kreme ali nista i od toga, ili nisu bile dovoljno hidrantne ili masne ili mi je izlazila alergija u vidu crvenila peckanja itd
E a onda sam prosle godine pocela da se bavim Avonom i krenula sam bukvalno da probam kremu po kremu i konacno sam nasla odgovarajucu...
Zove se Krema sa vitaminom E, nocna je krema zbog vit E i stvarno mi savrseno odgovara, pored nje mi se koza preporodila, nije previse masna i dovoljno je hidrantna, a i lepo mirise Smile
Sto se tice dnevne kreme to mi je bas problem da nadjem odgovarajucu... imam dve koje menjam svremena na vreme ali nije to to sto meni treba, tako da sam jos u fazi istrazivanja oko toga...


Sto se tice cene i proizvodjaca to mi ni najmanje nije bitno, kao ni kod ostalih preparata za dekorativnu kozmetiku, bitno  mi je da mi prija, da li licu ili telu i da mi se svidja, ostalo nije bitno, ne pitam ni za cenu...

E sad u cemu je tacno tvoj problem, kakvo crvenilo se javlja?!

Najbolji nacin da isprobas neku kremu je da je namazes na delu kod lakta sa unutrasnje strane, tu je koza najosetljivija i tu ce se prvo javiti alergija... kad kupujes kreme trazi testere i obavezno ih isprobaj pre nego sto stavis na lice, takodje gledaj da kreme budu hidrantne jer suva koza je koza bez vode i moras joj vratiti izgubljenu vodu kao i elasticnost. Takodje jako je bitno sa cime se umivas i koji puder koristis, ako ga uopste koristis, da li koristis maske pilinge itd...
IP sačuvana
social share
William Boetcher:"Teskoce i borbe koje imamo danas, nisu nista drugo nego cena koju moramo da platimo za pobede koje nas cekaju sutra."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Žena
Poruke 1110
Zastava
mob
Nokia 2760
Ne mogu da verujem Smile  Juče sam od koleginice naručila tu kremu sa vitaminom E (Avon). Ona me je ubeđivalika da je super pa kao da probam.
Do sad sam koristila Niveu, Loreal, Garnijer, Oil of Olaz... i ni jedna mi ne prija. Ustvari kad neku kremu prvi put stavim na lice oduševim se i to traje 2-3 dana. Nakon toga svako naredno nanošenje kreme mi stvara crvenilo i jasno je da je više ne mogu koristiti. Pritom ne verujem da je za tako kratko vreme došlo do zasičenja.
Inače imam mešoviti tip kože. Nemam problema sa bubuljicam osim u periodu PMS-a a ti je samo ponekad.
Što se tiče maski vrlo retko stavljam ali uglavnom one koje ja pravim (a imam gomilu tih recepata).
Pudere uglavnom Pupin - kameni a skoro sam našla Lorealov - tečni (iako ne volim tečne pudere i ovo je prvi put da koristim) Visible lift.

Sad jedva čekam da vidim rezultate ove Avonove kreme ako je to ista o kojoj i ti pričaš. :wink:
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5190
E ne znam da li ce tebi bas odgovarati, ali u principu sto odgovara suvoj moze i mesovita koza da koristi... kazem ti moje lice se pored te kreme preporodilo... i samo jos nesto... nemoj je stavljati danju jer zbog vitamina E moze da se desi da izadju pegice ili flekice na suncu...
IP sačuvana
social share
William Boetcher:"Teskoce i borbe koje imamo danas, nisu nista drugo nego cena koju moramo da platimo za pobede koje nas cekaju sutra."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 6424
Ja imam masnu kozu lica i nikakvu kremu ne koristim leti,samo tonik za ciscenje lica Lorealov ili Nivein ... Zimi koristim kremu,Slovenacke firme neznam kako se zove,to je jedina krema koju mogu da stavim na lice,i uvek mora neko da mi je salje iz NS jer ovde je nema Smiley Inace zimi moram jer mi koza ispuca od vetrova...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1717
Obavezno cistim lice Lorealovim tonikom. Ne bih mogla da zaspim dok mi lice nije cisto. A od krema upotrebljavam od nivea "pure energy", ali samo nocu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5190
@sanja

Da nije mozda Vitaskin?! Oni imaju isto ok liniju za kreme... moja mama samo njihove kreme moze da koristi na ostale je alergicna!
IP sačuvana
social share
William Boetcher:"Teskoce i borbe koje imamo danas, nisu nista drugo nego cena koju moramo da platimo za pobede koje nas cekaju sutra."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 6424
Mislim da jeste,mrzi me da idem sad u kupatilo  
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 52
Vitaskin-ove kreme su najbolje!
IP sačuvana
social share
DiJaLiJa NoSfeRaTu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.