Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kredit bez kreditne sposobnosti ?  (Pročitano 4983 puta)
03. Maj 2014, 19:45:44
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 592
Browser
Opera 12.17
mob
Nokia N70
Pozdrav svima

Ja vec nekoliko godina primam svoje "parce hleba" preko Skrill racuna (bivsi moneybookers) jer radim za inostranu kompaniju.

Omanji problem je sto je moj posao odnosno moj radni odnos bez ikakve vrednosti srbima ovde, za sta sam kriv i ja, i nase banke, pa da opisem situaciju:

Ja sa mog skrill-a prebacujem u manjim kolicinama, na nekoliko racuna. Izbegavam porez takoreci, ali sa razlogom: Srbija, kao i maticna zemlja firme za koju radim bi mi kolektivno uzimali oko 40% plate, da je ona regularno prijavljena. Da zivim bilo gde drugde, ne bih imao problem sa tim, ovde u srbiji imam. Necu da dajem nikom 40% zaradjenih para, pogotovo jer te moje pare u krajnjoj crti idu na politicke ratove bez cilja. citaj - Djilasov most od 1Km preko reke od 270m, placanje profita pa sve do besplatne struje kompaniji FIAT gde nijedan srbin ne dobija dinara, kriminalci sa 20 krivicnih setaju bez problema i ugrozavaju nas normalne a sud, milicija primaju redovne plate... itd.


Hteo sam da podignem omanji kredit - 2000e, koji bih bez problema mogao da vratim.

Hipotekrani ne mogu, jer nemam nekretninu odgovarajucu za tako nesto.

Pokusao sam da odem u Kombank i da im kazem: ljudi, imam mesecni protok na vasoj platnoj kartici od 80k dinara minimum, vec 4 godine. dajte mi kredit na osnovu toga ? Kombank: ne moze. Ironija je sto Credit Agricole u parizu dao lokalnom prosijaku kredit, jer znaju da ima zaradu ...

Ima li neko ideju, pored hipotekarnog kredita, kakav jos postoji a da omogucuje privatnom licu koje nije zakonski kreditno sposobno, da podigne kredit ?

hvala svima u napred.
IP sačuvana
social share
There is no Knowledge that is no power
DBZ on Burek forumz

Edit by shone83: Regulisana velika slova u potpisu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.9.2
Browser
Chrome 33.0.1750.154
mob
Apple iPhone SE 2020
Ako ti bas nije frka... sacekaj jos koji mesec...
Treba da bude donesen zakon o finansijskim instutucijama, kao trecoj ...hm... grani koja ce se baviti poslovnima platnog prometa i davanja kreditima... te elektronskom novcu...

U principu, radi se o tome da ce moci da se osnuju privatne firme koje ce pruzati ove usluge, a nisu poslovne banke ili NBS.
Zakon je vec trebalo da bude donesen krajem prosle godine, ali je zbog izbora sve pauzirano...

U Hrvatskoj posluju vec par godina... tipa: http://kreditnaunijazagreb.hr
« Poslednja izmena: 03. Maj 2014, 20:15:19 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows 7
Browser
Chrome 34.0.1847.131
радиш за инострану компанију... не плаћаш порез у Србији, јер имаш проблем са тим да ти Србија узима 40% зараде, а не би имао тај проблем да си негде другде... сав си угрожен овде док у Паризу просјаци могу да дижу кредите... јебеш ми све ја не могу да скапирам зашто не одеш кад ти не одговара ништа па ни та могућност да избегаваш плаћање пореза 4 године...  Smile

нађи неког ближњег да узме кредит уместо тебе... или иди код зеленаша...
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Бранилац државе

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9228
OS
Windows
Browser
Chrome 33.0.1750.154
Citat
Izbegavam porez

А хоћеш кредит? Smile

Citat
Ironija je sto Credit Agricole u parizu dao lokalnom prosijaku kredit, jer znaju da ima zaradu ...

Лепо одеш у Француску и подигнеш кредит Smile


Citat
Ima li neko ideju

Чика Змај лепо рекао...код другова зеленаша и камата 30% недељно Smile


Citat
imam mesecni protok na vasoj platnoj kartici od 80k dinara

Па ако ти је већ толики проток што се не стиснеш 6 месеци и уштедиш тих потребних 2.000 евра?
IP sačuvana
social share
"Једном су ми пустили Балашевића. Од тада сам у бесповрат изгубио пословну способност."


Неки лик са Твитера  Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 592
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.17
mob
Nokia N70
tacno sam znao da ce da se jave "moralisti" cija je moralno-kognitivna percepcija na nivou deteta iz osnovne skole.

Zmaj:

zasto ne odem, je moja licna stvar i moze da postoji hiljadu jedan razlog za to, a da si procitao dve ipo knjige u zivotu mozda bi ti se prosirila masta dovoljno da ti scenario za bilo koju stvar ne deluje crno-beo. Evo, da pocnes: bolestan clan porodice, briga o bliznjima, neraskidive poslovno-zakonske obaveze koje zahtevaju prisustvo, itd.

mrgec:

Da, izbegavam. Jesi gled'o Djokovica kako pika tenis .. ? milioni sine - sve u monte karlo. A slike njegove na zidu drzite.

Pritom, procitaj

1. sta su uradili sa FIAT-om:

http://www.dnevno.hr/vijesti/regija/121542-fiat-u-srbiji-strana-investicija-stoljeca-ili-katastrofa-na-pomolu.html

2. Most na adi kostao pola milijarde evra, jos nije zavrsen. Pogledaj Milau Viaduct:

http://en.wikipedia.org/wiki/Millau_Viaduct

3. Kolubara pljacka - ne znam da li si gledao insajder, zakljucak je da ce ekstra malo energetski zahtevna Srbija po prvi put u svojoj istoriji uvoziti elektricnu struju.


4. Plenjenje imovine: Djuricu, Beku, se uzimaju Forma Ideale raspali ormani pod navodom da se sme uzimati samo ono sto je u vlasnistvu pravnog lica, a oni u privatnom vlasnistvu imaju avione kamione mercedese, dok se ljudima za 2-3 neplacena racuna uzima (pre par dana na moje oci) SVE iz kuce, sa sve interventnom koja prati izvrsitelje i guraju uplakanog coveka da se skloni dok mu iz kuce iznose stvari koje su osnovna zivotna potreba.


Kad narkomani sa 20 krivicnih poput US zakona budu osudjeni na maksimum (u americi nema sudjenja za trece krivicno, vec maks kazna propisanog dela), Kad SVI zakoni koji je doneo mali krsta sa Jejla direktno budu prestali da udaraju PRVO po sirotinji, Kad neki veliki projekat krene da doprinosi zaposlenima oko istog, kad se donese normalan a ne prepisan zakon o radu - prvi sam u redu da platim porez, i da ulozim u domace.
IP sačuvana
social share
There is no Knowledge that is no power
DBZ on Burek forumz

Edit by shone83: Regulisana velika slova u potpisu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 28.0
Nije Srbima u krvi da placaju porez, ostao taj gen jos od turskog haraca pa se prenosi sa kolena na koleno  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Бранилац државе

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9228
OS
Windows
Browser
Chrome 33.0.1750.154
tacno sam znao da ce da se jave "moralisti" cija je moralno-kognitivna percepcija na nivou deteta iz osnovne skole.

Zmaj:

zasto ne odem, je moja licna stvar i moze da postoji hiljadu jedan razlog za to, a da si procitao dve ipo knjige u zivotu mozda bi ti se prosirila masta dovoljno da ti scenario za bilo koju stvar ne deluje crno-beo. Evo, da pocnes: bolestan clan porodice, briga o bliznjima, neraskidive poslovno-zakonske obaveze koje zahtevaju prisustvo, itd.

mrgec:

Da, izbegavam. Jesi gled'o Djokovica kako pika tenis .. ? milioni sine - sve u monte karlo. A slike njegove na zidu drzite.

Pritom, procitaj

1. sta su uradili sa FIAT-om:

http://www.dnevno.hr/vijesti/regija/121542-fiat-u-srbiji-strana-investicija-stoljeca-ili-katastrofa-na-pomolu.html

2. Most na adi kostao pola milijarde evra, jos nije zavrsen. Pogledaj Milau Viaduct:

http://en.wikipedia.org/wiki/Millau_Viaduct

3. Kolubara pljacka - ne znam da li si gledao insajder, zakljucak je da ce ekstra malo energetski zahtevna Srbija po prvi put u svojoj istoriji uvoziti elektricnu struju.


4. Plenjenje imovine: Djuricu, Beku, se uzimaju Forma Ideale raspali ormani pod navodom da se sme uzimati samo ono sto je u vlasnistvu pravnog lica, a oni u privatnom vlasnistvu imaju avione kamione mercedese, dok se ljudima za 2-3 neplacena racuna uzima (pre par dana na moje oci) SVE iz kuce, sa sve interventnom koja prati izvrsitelje i guraju uplakanog coveka da se skloni dok mu iz kuce iznose stvari koje su osnovna zivotna potreba.


Kad narkomani sa 20 krivicnih poput US zakona budu osudjeni na maksimum (u americi nema sudjenja za trece krivicno, vec maks kazna propisanog dela), Kad SVI zakoni koji je doneo mali krsta sa Jejla direktno budu prestali da udaraju PRVO po sirotinji, Kad neki veliki projekat krene da doprinosi zaposlenima oko istog, kad se donese normalan a ne prepisan zakon o radu - prvi sam u redu da platim porez, i da ulozim u domace.

Дечко...пролупа ти за пишљивих 2.000 евра Smile Smile Smile

Какав Ђоковић, Беко, иконе на зиду? Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
"Једном су ми пустили Балашевића. Од тада сам у бесповрат изгубио пословну способност."


Неки лик са Твитера  Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 29.0
mob
Nokia 

Prosto receno : ti u Srbiji ne postojis. Nigde nema koliko zaradjus, niti to banka moze da sazna.

Savetujem otvaranje racuna i protok plate, plati porez, godinu dana, uzmi kredit.

Kamate nisu povoljne.

Ako imas iznad 43 godine ici ces i na kardio pregled, plus ces lacati osiguranje kredita.

Moj krajnji savet : pozajmi 2000e
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


samo nabijam kompresiju i tancujem u stilu kondora

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 11251
Zastava beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 28.0
Brate pozajmi pare od rođaka ili prijatelja. To što tražiš su tvoje 3 plate. Pa kakav ti je to kredit? Razumeo bih da tražiš 50k - 100k € za kupovinu nekretnine ili početak nekog novog biznisa.
IP sačuvana
social share
Teško je reći VOLIM TE, ali još teže je reći KRALJICA KLARA KRALA KLARINET.
Pogledaj profil WWW Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Бранилац државе

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9228
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 29.0
Citat
Prosto receno : ti u Srbiji ne postojis. Nigde nema koliko zaradjus, niti to banka moze da sazna.

Нормално...али је зато господин одмах кренуо са Ђоковићем и сличним глупостима Smile
Па данас не можеш узети ни телефон на постпејд ако ти прво не провере кредитну способност у кредитном бироу а да не причамо о кредиту Smile
IP sačuvana
social share
"Једном су ми пустили Балашевића. Од тада сам у бесповрат изгубио пословну способност."


Неки лик са Твитера  Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.097 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.