Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 20:40:11
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kravata - "cravate"  (Pročitano 7682 puta)
Moderator
Krajnje beznadezan


I sometimes wish I'd never been born at all

Zodijak Pisces
Pol
Poruke 14665
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
Citat: RASMC link=topic=382561.  msg6002872#msg6002872 date=1221748574
Citat: *stallion* link=topic=382561.  msg6002841#msg6002841 date=1221748004
Citat: Duh Sekire link=topic=382561.   msg5998370#msg5998370 date=1221658787
Citat
Dok je u Europi bjesnio tridesetogodišnji rat (1618.   -1648.   )

То је било онда када је на црквама у Немачкој писало "Сачувај ме Боже куге и Хрвата" :flower:

To je bilo onda kada ste bili turska provincija.   Dok ste vi bili podjarmljeni (pola tisučljeća) od strane Osmanlija, mi smo bili planetarno poznati po hrabrosti naše vojske.   Zato je na crkvama u Njemačkoj to pisalo jer su, kao i ostatak Europe i svijeta bili u neopisivom strahu od veličanstvenog naroda koji je unatoč svim izgledima u svakom ratu izašao kao pobjednik.   Zato su se s pravom bojali da ih ne osvojimo.   .   

Planetarno poznati.   I Aboridžini su se plašili da ih ne osvojite.   Koga ste vi osvajali kada niste imali državu?
Kakva količina gluposti Smile Smile Smile

Nigdje nisam ni napisao da smo mi osvajali, jer ne želimo tuđu zemlju, rđava je.   Već sam napisao da smo unatoč svim izgledima u svakom ratu izašli kao pobjednici.   Svaki rat koji smo vodili bio je obramben (i pobjednički)  kako bi sačuvali svoju zemlju.   Nepojmljivo puno puta istaknuli smo se u borbama protiv mrskih neprijatelja, bili to Turci, Srbi, ili tko zna već tko.   Njemci su nas se s pravom bojali jer smo bili uspješna i hrabra vojna sila, ali nisu znali da mi nemamo nikakvu želju da ih osvojimo jer volimo svoj narod i svoju zemlju, ali i poštujemo druge.   Hrvatska postoji od ranog 10.   stoljeća.  

Postanak Hrvatske države datira iz 925.   i krunidbe kralja Zvonimira, a Hrvatska je do dan danas sačuvala svoj suverenitet.   Personalna unija s Mađarima 2.   stoljeća kasnijne (1102.  ) u kojoj je Hrvatska imala status samostalne države, Austrugarska u kojoj smo također imali status samostalne države, 1.   Jugoslavija u kojoj također imali status samostalne državei, NDH  :D, 2.   Jugoslavija u kojoj smo isto imali status sanostalne države, sve do Titove smrti nakon koje se rasplamsao četnički pokret želeći potpuno uništiti taj Hrvatsku.   Stvari su kulminirale 91.   kada je sa brojčano neusporedivo nadmoćnijom srbiziranom JNA, četnicima, crnogorcima te muslimanima hrabra Hrvatska vojska nakon 4 godine brutalne borbe u kolovozu 95.  -te ostvarila veličanstvenu pobjedu epskih razmjera u kojoj smo obranili i zauvijek sačuvali Hrvastku od okupatora.  
Vodili smo se našom drevnom mišlju:"Tuđe nećemo, svoje ne damo.  " Nikada nismo htjeli niti jedan pedalj tuđe zemlje.  
Hrvatska pobjednička povijest ostat će zlatnim slovima vječno upisana u svjetsku povijest.   

Da nije bilo tebe ne bih saznao da su Hrvati u WWI i WWII vodili odbrambeni rat. Smile
Da mi je tvoj mozak na dva dana da se odmorim kao čovek.
IP sačuvana
social share
Uostalom, smatram da Kartaginu treba razoriti!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 37
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Sluge Austro Ugarske,Ustase i Nacisticke pascad,Opet ustase 91 pucali deci i starcima u ledja to je tvoja hrabrost?

Gle, shvaćam ja da tebe jebe u mozak činjenica da ste bili turska provincija 500 godina i da su današnji Srbi potomci janjičarske kopiladi i cigana, ali to je tvoj problem. Uzmi neke anti depresive, bit će ti lakše.
Sluge Austrugarske nikad nismo ni bili, bili smo u ravnopravnmom položaju.. Ne piši o nečemu o čemu nemaš pojma. i što ti je Milošević rekao da je "istina".
Domovinski rat nema nikakve veze sa ustašama. Razjebali smo vašu vojsku i nanjeli joj nepojmljive gubitke, sjećaš se?  Smile
A vi ste ti koji ste ubijali civile, po tome ste općepoznati u svijetu. Vidio si valjda slike iz Vukovara, Srebrenice, itd., itd.
Ili si naprosto zaslijepljen četničkom propagandom 90.-ih pa misliš da nijedan zločin niste napravili?


Citat: RASMC link=topic=382561.  msg6002872#msg6002872 date=1221748574
Citat: *stallion* link=topic=382561.  msg6002841#msg6002841 date=1221748004
Citat: Duh Sekire link=topic=382561.   msg5998370#msg5998370 date=1221658787
Citat
Dok je u Europi bjesnio tridesetogodišnji rat (1618.   -1648.   )

То је било онда када је на црквама у Немачкој писало "Сачувај ме Боже куге и Хрвата" Smile

To je bilo onda kada ste bili turska provincija.   Dok ste vi bili podjarmljeni (pola tisučljeća) od strane Osmanlija, mi smo bili planetarno poznati po hrabrosti naše vojske.   Zato je na crkvama u Njemačkoj to pisalo jer su, kao i ostatak Europe i svijeta bili u neopisivom strahu od veličanstvenog naroda koji je unatoč svim izgledima u svakom ratu izašao kao pobjednik.   Zato su se s pravom bojali da ih ne osvojimo.   .   

Planetarno poznati.   I Aboridžini su se plašili da ih ne osvojite.   Koga ste vi osvajali kada niste imali državu?
Kakva količina gluposti Smile Smile Smile

Nigdje nisam ni napisao da smo mi osvajali, jer ne želimo tuđu zemlju, rđava je.   Već sam napisao da smo unatoč svim izgledima u svakom ratu izašli kao pobjednici.   Svaki rat koji smo vodili bio je obramben (i pobjednički)  kako bi sačuvali svoju zemlju.   Nepojmljivo puno puta istaknuli smo se u borbama protiv mrskih neprijatelja, bili to Turci, Srbi, ili tko zna već tko.   Njemci su nas se s pravom bojali jer smo bili uspješna i hrabra vojna sila, ali nisu znali da mi nemamo nikakvu želju da ih osvojimo jer volimo svoj narod i svoju zemlju, ali i poštujemo druge.   Hrvatska postoji od ranog 10.   stoljeća. 

Postanak Hrvatske države datira iz 925.   i krunidbe kralja Zvonimira, a Hrvatska je do dan danas sačuvala svoj suverenitet.   Personalna unija s Mađarima 2.   stoljeća kasnijne (1102.  ) u kojoj je Hrvatska imala status samostalne države, Austrugarska u kojoj smo također imali status samostalne države, 1.   Jugoslavija u kojoj također imali status samostalne državei, NDH  Smile, 2.   Jugoslavija u kojoj smo isto imali status sanostalne države, sve do Titove smrti nakon koje se rasplamsao četnički pokret želeći potpuno uništiti taj Hrvatsku.   Stvari su kulminirale 91.   kada je sa brojčano neusporedivo nadmoćnijom srbiziranom JNA, četnicima, crnogorcima te muslimanima hrabra Hrvatska vojska nakon 4 godine brutalne borbe u kolovozu 95.  -te ostvarila veličanstvenu pobjedu epskih razmjera u kojoj smo obranili i zauvijek sačuvali Hrvastku od okupatora. 
Vodili smo se našom drevnom mišlju:"Tuđe nećemo, svoje ne damo.  " Nikada nismo htjeli niti jedan pedalj tuđe zemlje. 
Hrvatska pobjednička povijest ostat će zlatnim slovima vječno upisana u svjetsku povijest.   

Da nije bilo tebe ne bih saznao da su Hrvati u WWI i WWII vodili odbrambeni rat. Smile
Da mi je tvoj mozak na dva dana da se odmorim kao čovek.

A gdje sam ja to spomenuo 1. i 2. svjetski rat, ajde mi to reci?! Imaš halucinacije, ili jednostavno vidiš ono što želiš vijedti ?!

Eh, a da je meni tvoj "mozak", bio bi to odmor na kvadrat.
« Poslednja izmena: 18. Sep 2008, 22:40:43 od *stallion* »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


I sometimes wish I'd never been born at all

Zodijak Pisces
Pol
Poruke 14665
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
Samim tim što u pogrdnom smislu govoriš o Turcima i Ciganima, dokazuješ da si fašista. I vrati se na temu, jer ne vidim kakve veze ova tvoja priča ima sa kravatom.
IP sačuvana
social share
Uostalom, smatram da Kartaginu treba razoriti!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Impossible is nothing

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 880
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
Nokia N95
Zato niste ni smeli da pisnete dok je kralj Aleksandar bio ziv, uspeli ste da ga ubijete na kvarno. Bezaliste ko pacovi kod Musolinija, cak smo onog vaseg zlocinca Pavelica upucali u Argeniti i zbog rana dobijenih je umro. Smesni ste, sve sto ste dobili dao vam je Tito. Pa vasa drzava nije ni bila ni pola od ovoga sto danas vidite. O kakvoj suverenosti vi sada pricate? Kakav crni kralj? Sve sto ste imali bili su lokalni feudalci i nista viste, a ko vojnici da ne govorim. Kad ste vi vodili odbrambeni rat kad niste ni drzavu imali  Smile Smile Smile

A sto se tice cigani i to, bolje pogledaj tvoje poreklo, jel sigurno ti je neki pradeda bio Srbin Smile
IP sačuvana
social share
С вером у Бога, за Краља и Отаџбину! Живела Краљевина Србија!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 37
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Zato niste ni smeli da pisnete dok je kralj Aleksandar bio ziv, uspeli ste da ga ubijete na kvarno. Bezaliste ko pacovi kod Musolinija, cak smo onog vaseg zlocinca Pavelica upucali u Argeniti i zbog rana dobijenih je umro. Smesni ste, sve sto ste dobili dao vam je Tito. Pa vasa drzava nije ni bila ni pola od ovoga sto danas vidite. O kakvoj suverenosti vi sada pricate? Kakav crni kralj? Sve sto ste imali bili su lokalni feudalci i nista viste, a ko vojnici da ne govorim. Kad ste vi vodili odbrambeni rat kad niste ni drzavu imali Smile Smile Smile

A sto se tice cigani i to, bolje pogledaj tvoje poreklo, jel sigurno ti je neki pradeda bio Srbin Smile

Kralj Aleksandar je nitko i ništa, on je samo lutka na koncu. Možda ste ubili Pavelića , ali on vas je ubio na stotine tusuća, dakle 1 mrtav Hrvat i stotine tisučća mrtvih Srba. Zaključi tko je uspješniji  Smile.
Tito nam nije dao ništa, on je kvisling, smrtni neprijatelj hrvatskog naroda. Rješili smo se njega i zločinačke tvorevine Jugoslavije u čije pristupanje Hrvatski sabor nikada nije ni potpisao.
Meni, hvala dragom Bogu nitko nije Srbin kao i što 96.5% Hrvata nema nikoga u porijeklu tko nije Hrvat. Mi smo etnički čista država kakvu smo oduvijek i htjeli.
Ali nema veze što si ti Srbin, znaš kako se kaže: Nije grijeh biti Srbin, to je sramota.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


I sometimes wish I'd never been born at all

Zodijak Pisces
Pol
Poruke 14665
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
Zato niste ni smeli da pisnete dok je kralj Aleksandar bio ziv, uspeli ste da ga ubijete na kvarno. Bezaliste ko pacovi kod Musolinija, cak smo onog vaseg zlocinca Pavelica upucali u Argeniti i zbog rana dobijenih je umro. Smesni ste, sve sto ste dobili dao vam je Tito. Pa vasa drzava nije ni bila ni pola od ovoga sto danas vidite. O kakvoj suverenosti vi sada pricate? Kakav crni kralj? Sve sto ste imali bili su lokalni feudalci i nista viste, a ko vojnici da ne govorim. Kad ste vi vodili odbrambeni rat kad niste ni drzavu imali Smile Smile Smile

A sto se tice cigani i to, bolje pogledaj tvoje poreklo, jel sigurno ti je neki pradeda bio Srbin Smile

Kralj Aleksandar je nitko i ništa, on je samo lutka na koncu. Možda ste ubili Pavelića , ali on vas je ubio na stotine tusuća, dakle 1 mrtav Hrvat i stotine tisučća mrtvih Srba. Zaključi tko je uspješniji  Smile.
Tito nam nije dao ništa, on je kvisling, smrtni neprijatelj hrvatskog naroda. Rješili smo se njega i zločinačke tvorevine Jugoslavije u čije pristupanje Hrvatski sabor nikada nije ni potpisao.
Meni, hvala dragom Bogu nitko nije Srbin kao i što 96.5% Hrvata nema nikoga u porijeklu tko nije Hrvat. Mi smo etnički čista država kakvu smo oduvijek i htjeli.
Ali nema veze što si ti Srbin, znaš kako se kaže: Nije grijeh biti Srbin, to je sramota.

Znači to je taj odbrambeni rat kada ste pobili na stotine tisuća Srba? Zanimljivo.
Tema
IP sačuvana
social share
Uostalom, smatram da Kartaginu treba razoriti!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 37
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Zato niste ni smeli da pisnete dok je kralj Aleksandar bio ziv, uspeli ste da ga ubijete na kvarno. Bezaliste ko pacovi kod Musolinija, cak smo onog vaseg zlocinca Pavelica upucali u Argeniti i zbog rana dobijenih je umro. Smesni ste, sve sto ste dobili dao vam je Tito. Pa vasa drzava nije ni bila ni pola od ovoga sto danas vidite. O kakvoj suverenosti vi sada pricate? Kakav crni kralj? Sve sto ste imali bili su lokalni feudalci i nista viste, a ko vojnici da ne govorim. Kad ste vi vodili odbrambeni rat kad niste ni drzavu imali Smile Smile Smile

A sto se tice cigani i to, bolje pogledaj tvoje poreklo, jel sigurno ti je neki pradeda bio Srbin Smile

Kralj Aleksandar je nitko i ništa, on je samo lutka na koncu. Možda ste ubili Pavelića , ali on vas je ubio na stotine tusuća, dakle 1 mrtav Hrvat i stotine tisučća mrtvih Srba. Zaključi tko je uspješniji Smile.
Tito nam nije dao ništa, on je kvisling, smrtni neprijatelj hrvatskog naroda. Rješili smo se njega i zločinačke tvorevine Jugoslavije u čije pristupanje Hrvatski sabor nikada nije ni potpisao.
Meni, hvala dragom Bogu nitko nije Srbin kao i što 96.5% Hrvata nema nikoga u porijeklu tko nije Hrvat. Mi smo etnički čista država kakvu smo oduvijek i htjeli.
Ali nema veze što si ti Srbin, znaš kako se kaže: Nije grijeh biti Srbin, to je sramota.

Znači to je taj odbrambeni rat kada ste pobili na stotine tisuća Srba? Zanimljivo.
Tema

Opet imaš halucinacije? Nitko nije napisao ni da je to bio rat, ni da je obrambeni, već je lik spomenuo Pavelića pa sam mu morao objesniti neke stvari kad ga je već spomenuo.
I ne možeš odgovoriti na post koji si krivo shvatio i očekivati da se vratimo na temu.
Ali, evo ako baš hoćeš, o temi mogu reći da nije ni čudo da je kravata nastala u Hrvatskoj jer je masa stavri upravo nastala u Hrvatskoj. Neke od stavri koje mi padaju na pamet: padobran (Faust Vrančić), torpedo, penkala (Slavoljub Penkala), itd., itd.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Impossible is nothing

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 880
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
Nokia N95
Zato niste ni smeli da pisnete dok je kralj Aleksandar bio ziv, uspeli ste da ga ubijete na kvarno. Bezaliste ko pacovi kod Musolinija, cak smo onog vaseg zlocinca Pavelica upucali u Argeniti i zbog rana dobijenih je umro. Smesni ste, sve sto ste dobili dao vam je Tito. Pa vasa drzava nije ni bila ni pola od ovoga sto danas vidite. O kakvoj suverenosti vi sada pricate? Kakav crni kralj? Sve sto ste imali bili su lokalni feudalci i nista viste, a ko vojnici da ne govorim. Kad ste vi vodili odbrambeni rat kad niste ni drzavu imali Smile Smile Smile

A sto se tice cigani i to, bolje pogledaj tvoje poreklo, jel sigurno ti je neki pradeda bio Srbin Smile

Kralj Aleksandar je nitko i ništa, on je samo lutka na koncu. Možda ste ubili Pavelića , ali on vas je ubio na stotine tusuća, dakle 1 mrtav Hrvat i stotine tisučća mrtvih Srba. Zaključi tko je uspješniji  Smile.
Tito nam nije dao ništa, on je kvisling, smrtni neprijatelj hrvatskog naroda. Rješili smo se njega i zločinačke tvorevine Jugoslavije u čije pristupanje Hrvatski sabor nikada nije ni potpisao.
Meni, hvala dragom Bogu nitko nije Srbin kao i što 96.5% Hrvata nema nikoga u porijeklu tko nije Hrvat. Mi smo etnički čista država kakvu smo oduvijek i htjeli.
Ali nema veze što si ti Srbin, znaš kako se kaže: Nije grijeh biti Srbin, to je sramota.

Hahahahahahahaha, pa vi ste sami pozvali nasu vojsku da vam brani granice kvazi drzave SHS, da nije bilo nas, ko zna sta bi bilo od vas danas, ko zna da li bi uopste i postojali, nazalost mi smo vam poklonili drzavu.

A sto se tice Tita, smesni ste. Trebalibi vasem najvecem sinu da napravite spomenik na sred Zagreba. Posto sa njime ste prvi put videli Hrvatsku zastavu nad Dubrovnikom!

Niko i nista? On je bio vas kralj, onaj kojim ste vi morali da se klanjate, uostalom to nije uobicajno za vas, posle svabe morate srbinu da se klanjate  Smile



Sto se tice kravate, iskreno, i da je hrvatskog poreklo bas me briga, nisu svi hrvati budale... ima svugde budala!
IP sačuvana
social share
С вером у Бога, за Краља и Отаџбину! Живела Краљевина Србија!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


I sometimes wish I'd never been born at all

Zodijak Pisces
Pol
Poruke 14665
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
Citat
Svaki rat koji smo vodili bio je obramben (i pobjednički)  kako bi sačuvali svoju zemlju.

Jesu li ovo tvoje reči?

Ako jesu, šta se onda iščuđavaš što ja pominjem WWI i WWII?
IP sačuvana
social share
Uostalom, smatram da Kartaginu treba razoriti!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 37
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Citat: molc90 link=topic=382561. Msg6004951#msg6004951 date=1221772773
Citat: *stallion* link=topic=382561. Msg6004872#msg6004872 date=1221772040
Citat: molc90 link=topic=382561. Msg6004791#msg6004791 date=1221771267
zato niste ni smeli da pisnete dok je kralj aleksandar bio ziv, uspeli ste da ga ubijete na kvarno. Bezaliste ko pacovi kod musolinija, cak smo onog vaseg zlocinca pavelica upucali u argeniti i zbog rana dobijenih je umro. Smesni ste, sve sto ste dobili dao vam je tito. Pa vasa drzava nije ni bila ni pola od ovoga sto danas vidite. O kakvoj suverenosti vi sada pricate? Kakav crni kralj? Sve sto ste imali bili su lokalni feudalci i nista viste, a ko vojnici da ne govorim. Kad ste vi vodili odbrambeni rat kad niste ni drzavu imali :p :p :p

a sto se tice cigani i to, bolje pogledaj tvoje poreklo, jel sigurno ti je neki pradeda bio srbin Smile

kralj aleksandar je nitko i ništa, on je samo lutka na koncu. Možda ste ubili pavelića , ali on vas je ubio na stotine tusuća, dakle 1 mrtav hrvat i stotine tisučća mrtvih srba. Zaključi tko je uspješniji  :d.
tito nam nije dao ništa, on je kvisling, smrtni neprijatelj hrvatskog naroda. Rješili smo se njega i zločinačke tvorevine jugoslavije u čije pristupanje hrvatski sabor nikada nije ni potpisao.
meni, hvala dragom bogu nitko nije srbin kao i što 96. 5% hrvata nema nikoga u porijeklu tko nije hrvat. Mi smo etnički čista država kakvu smo oduvijek i htjeli.
ali nema veze što si ti srbin, znaš kako se kaže: nije grijeh biti srbin, to je sramota.

hahahahahahahaha, pa vi ste sami pozvali nasu vojsku da vam brani granice kvazi drzave shs, da nije bilo nas, ko zna sta bi bilo od vas danas, ko zna da li bi uopste i postojali, nazalost mi smo vam poklonili drzavu.

a sto se tice tita, smesni ste. Trebalibi vasem najvecem sinu da napravite spomenik na sred zagreba. Posto sa njime ste prvi put videli hrvatsku zastavu nad dubrovnikom!

niko i nista? On je bio vas kralj, onaj kojim ste vi morali da se klanjate, uostalom to nije uobicajno za vas, posle svabe morate srbinu da se klanjate  Smile



sto se tice kravate, iskreno, i da je hrvatskog poreklo bas me briga, nisu svi hrvati budale. . . Ima svugde budala!

vaša vojsku nismo nikada zvali nizašto jer ste kao smrtni neprijatelji hrvatskog naroda htjeli da nestanemo sa lica zemlje, ali niste uspjeli ! ! ! ! ! ! ! !
a tko se to klanjao aleksandru, da mi je znati? Četnici?
ne znam iz kojeg si ti udžbenika učio povijest, ali sigurno ga je napisao ortodoksni četnik ispuzao iz miloševićevog šupka.
i nikad se mi vama nismo klanjali, ne laži si. Taj "kralj" o kojem ti govoriš morao se svakodnevno klanjati legitimnim hrvatskim vlastima da ga ostave na životu.

Citat: rasmc link=topic=382561. Msg6004971#msg6004971 date=1221772964
Citat
svaki rat koji smo vodili bio je obramben (i pobjednički) kako bi sačuvali svoju zemlju.

jesu li ovo tvoje reči?

ako jesu, šta se onda iščuđavaš što ja pominjem wwi i wwii?

spominji ti što god hoćeš, ali to neće promijeniti činjenicu da mi danas imamo državu kojom se možemo ponositi , za razliku opd vas.


[Edit by RASMC: Pisanje teksta velikim slovima [ALLCAPS] zabranjeno Pravilnikom Burek Foruma. Koristite blagodeti formatiranja teksta ako zelite nesto naglasiti!]
« Poslednja izmena: 18. Sep 2008, 23:38:33 od RASMC »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 20:40:11
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.127 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.