Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 35
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kratko tumacenje natalnih karata (uslov min 50 poruka)  (Pročitano 143403 puta)
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
@marye

Evo,tranzitni Jupiter upravo ulazi u tvoju V kucu ljubavi,07.februara ce zakucati na tvoja vrata,ti samo treba da ih otvoris...da pustis da ljubav udje. Smile
On ce doci,iz tvoje IV kuce koja je u sazvezdju Struijelca,pa je moguce,da ce se desiti neko ko dolazi iz inostranstva a domaceg je porijekla.
03 februara i tranzitna Venera ulazi u tvoju kucu ljubavi,pa ce se pridruziti Jupiteru....eto,februar bi mogao biti u znaku ljubavi Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 477
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Evo imam tu čast da se među prvima upišem na temu...  Smile

Mene zanima ljubav i fakultet...
Što se tiče faksa, student sam treće godine, i zanima me nastavak školovanja i karijera uopšte...
A ljubav... u vezi sam 2 godine, pa me interesuje dalji tok...

 Smile

link ka natalnoj karti
Vjerujem da ces i dalje ic na fakultet , samo nemoj odustat. Trenutno venera u strijelcu tebi seta kroz 5 kucu , sto vjerujem da ti je zabavnoi ugodno. Zajedno sa natalnim saturnom daje jako duge veze, uran, neobican mladic, cak i zabava.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Budi uvek ti!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 14178
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Samsung E870
Evo i mene malo ovde kod vas... Smile

Molim nekoga ko je dovoljno zainteresovan da mi pomogne, da mi protumaci malo natalnu kartu...Zanima me sve, ali neka to budu samo zanimljivi detalji koje vidite u bilo kojoj kuci (npr. redom, posao, kuca, ljubav...)

Unapred hvala! Smile


Evo moje karte

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

neloo7_th.gif
(4.66 KB, 102x165)
IP sačuvana
social share
Zivot je put kojim treba trcati sa prijateljem koji ce nam osmehom, cutanjem, daljinom, postojanoscu, strpljenjem i secanjem dokazati da vredimo onoliko koliko znamo da volimo...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
SonyEricsson 
Evo ja za brata da pitam...
Nemam konkretno pitanje,samo ako moze po par recenica od svega vezano za buducnost...znaci,ljubav(u vezi je),posao(trenutno je u vojsci i nema posao koji ga ceka kada odsluzi) i naravno zdravlje.

Hvala! Smile

Brat ce biti uspjesan,sa lakocom nalazi posao,finansije ce biti jako dobre.Njegov brat,mohuce u jednom dijelu ziovta da ide u inostranstvo,a moguce je i on da bar dio zivota provede u inostranstvu.
U ljubavi je sklon prekidima veza i dosta je hladan.
Znaci koji su bitni za njegov brak i partnerski odnos su Ovan,Jarac i Rak,moze biti znak podznak ,mjesec u tim znakovima.
Povremeno voli da se osami,to mu je potrebno,da napuni baterije.Jako je emotivna osoba u sustini. Smile

Занима ме само љубав. Тј. кад ће доћи! Много ми се свиђа једна вага, али помало и један рак... Ма, у суштини, само да ми неко нешто каже шта ми види у љубави, ништа друго ме не занима

Sredinom februara divno vrijeme za partnerske odnose,skoro pa zamalo da pomislis da bi bilo olijepo udati se Smile
Inace u ljubavi znas da se brzo ohladis ,kao i da tezis promjenama,brzo ti dosadi odnos ili budes ti ostavljena.
Mislim i kad se udas,da ces jednim dijelom zeljeti da to bude ljubav zauvjek,da drugim djelom da ces zeljeti da uteknes iz bracnih okova.

Mislim da ces se udati za osobu iz inostranstva da ce to biti iznenada,moguce osoba sa nekom licnom planetom u znaku strijelca. Smile

Dakle, zanima me kakvi su mi izgledi za ljubav u narednom periodu, sada nisam u vezi i stanje na fakultetu (redovan sam student).
Unapred hvala!

Izuzetno dobar period za studije.Bez problema ces polagati ispite,jer ces imati pomoc sretne zvijezde Jupitera.Nadam se i da ces u februaru vec upoznati nekog tebi dragog,da mi ljubav mogla da se desi
Predispozicije za brak,krajem 2011.g.
Znak Jarca ce u jednom trenutku u tvom zivotu,odigrati vaznu ulogu Smile


 bio bih ti zahvalan da mi kažeš malo više o poslovnoj budućnosti(u zemlji ili inostranstvu),ljubavi(sadašnja ili neka buduća),brak sa lavicom,porodici Smile

Tebi se sve mota oko inostranstva...steta da dana provodis u mjestu rodjenja.Izuzetno si inteligentan,a ti najbolje mozes razmisljati,bas u inostrantsu.Tamo tvoj mozak kao da funkcionise na pravi nacin.Sudjen ti je i dom u inostranstvu,i zarada u inostranstvu,pa cak i zena,postoje predispozicije ,da bude iz inostranstva,znaci ne iz mjesta rodjenja.
Tvoja dusa ,voli osamu,povremeno ,tajne  i promjene,kao da je neki nemiri gone....
« Poslednja izmena: 26. Jan 2008, 21:56:53 od andjela pizelly »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
SonyEricsson 
Zanima me kakav cu imati brak?

Tvoja kuca braka,obuhvata Blizanca i Raka,sto znaci,da tezis intelektualnom partneru,a sto budes starija sve ce ti biti vaznije emocije.
Pored ova dva znaka,bice ti bitna osoba sa nekom licnom planetom u sazvezdju Skorpije.Suprug ce biti jako uspjesna i odgovorna osoba,a i emocije mu nece biti losija strana Smile

ljubav, brak Smile (skoro je zavrsena duzha veza) & posao (upravo zavrsila fax, pa da vidimo kakvi su izgledi za neki poslic Smile )
Hvala Hvala  Smile


Da upravo je tranzitni Saturn,presao preko tvog Mjeseca,to je bilo u avgustu u stvari,eh kako ovovrijeme leti,i donio ti rastanak sa dragom osobom,nekad on djeluje,prije konjukcije,nekad egzaktno,a nekad kad prodje planetu...u svakom slucaju cesto donosi razdvajanje.
E sad,tezak period je morao i da se desi i zbog josh jedne loshe nebeske konstelacije, i tvoja venera,planeta ljubavi,koja ima izazovan aspekt u natalu bila je pod dejstvom tranzita urana...znaci,to je odradjeno...

Ti si inace skona idealizovati partnere,ili teziti idealnom,a takvog je tesko naci.
Moguce je da ce tvoj bracni partner imati neku licnu planetu u sazvezdju Jarca,moguce je da bude i mladji od tebe,al u svakom slucaju bice dosta zreo,bez obzira na godine.
Mislim da je dobar period za posao kraj marta 2008.g.
 Smile

Molim nekoga ko je dovoljno zainteresovan da mi pomogne, da mi protumaci malo natalnu kartu...Zanima me sve, ali neka to budu samo zanimljivi detalji koje vidite u bilo kojoj kuci (npr. redom, posao, kuca, ljubav...)
Unapred hvala! Smile

Bez obzira sto bi trebala biti staticni Bik,fiksni znak,razmisljask kao Ovan i duhovnom stranom tvoje lichnosti vlada planeta Mars,koja simbolicno predstavlja Boga rata,pa za tebe nema prepreke ni nezavrsenog zadatka.
Sigurno si lijepa,zbog vladara tvog suncevog znaka Venere,a i sigurno bistrog uma,zbog podznaka u Blizancima.
Cijeli ziovt ces nesto novo uciti i zeljeti ces da stalno intelektualno napredujes.Knjiga ce biti tvoj vijerni drug.
Nekad te svi zamore i zelis da si sama,da sanjash neke svoje tajne snove.

Sa suprugom imas dobar aspekt jer vladar tvoje kuce braka Jupiter,nalazi se u konjukciji sa njegovim vladarom podznaka Neptunom.Njegova Fortuna,tachka srece je nad tvojim Mjesecom-dusom i Venerom-ljubavluju.
Duhovnosti su vam razlicite,jer tvojom vlada Mars,vatrena planeta a njegovom vlada Merkur,jer mu se Mjesec nalazi u Djevici,pa on sve analizira,kritikuje i ima dozu nesigurnposti.
On ima 2 teske planete u kuci braka,pa je moguce da vas zivot povremeno rastavlja,jer uran u VII kuci,je nepredvidiva planeta.Moguce je da ces ti moati na sluzbena putovanja cesto ili sl,makar neka fizicka razdvojenost,kad ce se on osjecati usamljen.
« Poslednja izmena: 26. Jan 2008, 22:31:13 od andjela pizelly »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Budi uvek ti!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 14178
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Samsung E870



Pa ovako- tacno je sve u vezi mene...mislim tacno je da nema nezavrsenog zadatka, knjiga-drug i napredovanje i ucenje... Smile

Ok i za mog partnera zivotnog...a ova fizicka razdvojenost mi nije bas jasna, jer smo skoro 24h zajedno...ali...ok...ponekad i jesmo udaljeni i usamljeni... Smiley 1

Hvala puno i bas si me usrecila odgovorom da znas!  Smile Smile Smile
« Poslednja izmena: 27. Jan 2008, 00:54:30 od andjela pizelly »
IP sačuvana
social share
Zivot je put kojim treba trcati sa prijateljem koji ce nam osmehom, cutanjem, daljinom, postojanoscu, strpljenjem i secanjem dokazati da vredimo onoliko koliko znamo da volimo...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
SonyEricsson 

Ok i za mog partnera zivotnog...a ova fizicka razdvojenost mi nije bas jasna, jer smo skoro 24h zajedno...ali...ok...ponekad i jesmo udaljeni i usamljeni... Smiley 1

Za osobu koja ima Uran u VII kuci,kaze se da je samac u braku,mozda osjeca tvoje odsustvo....duhovno,ako nije fizicko,al takva mu sudbina Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Budi uvek ti!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 14178
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Samsung E870

Za osobu koja ima Uran u VII kuci,kaze se da je samac u braku,mozda osjeca tvoje odsustvo....duhovno,ako nije fizicko,al takva mu sudbina Smile


Razumem draga moja, razumem i tako je ...bas tako...na zalost...ponekad bas tako!  Smile

Hvala jos jednom, dobro ti ide ovo tumacenje... Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Zivot je put kojim treba trcati sa prijateljem koji ce nam osmehom, cutanjem, daljinom, postojanoscu, strpljenjem i secanjem dokazati da vredimo onoliko koliko znamo da volimo...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Osmeh je kriva koja sve ispravlja.

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 1689
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
LG viewty
Mene ne zanima nista konkretno.. Neto osnovno... ljubav, zdravlje,  i tako to... Ovo je inace prvi put da mi neko tumaci natalnu kartu i inace malo znam o astrologiji... apsolutni pocetnik  Smile

Hvala!

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

astro_w2gw_01_rebeka_hp.40847.5423.gif
(27.88 KB, 670x471)
IP sačuvana
social share
Nemojte nikad reci da ste sreli najglupljeg čovijeka; uvijek se može desiti da ga neko pretekne!

      CARPE DIEM!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


niente paura

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 7714
Zastava Neptun
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
Samsung Galaxy Ace Fleur
_Rebeka_

Na prvi pogled, 5. kuca ti je sasvim Ok. Inace ta kuca se gleda kad se tumaci ljubav izmedju ostalog, i ljubavni zivot pre braka. Ona ti je u znaku Bika, a vladalc 5. kuce (Venera) ti je upravo u njoj sto povecava njen pozitivan uticaj, s obzirom da je to planeta ljubavi. Osim toga pravi harmonican aspekt sa Marsom, sto znaci da si otvorena i neposredna u ljubavnim odnosima i komunikaciji sa suprotnim polom. Uzivas i da izigravas posrednika u ljubavnim odnosima drugih. U ljubavi znas sta zelis i to i neposredno pokazujes. Razvijas i harmonican odnos izmedju muskih i zenskih osobina u sebi, kombinujes snagu sa elegancijom, odlucnost sa zadovoljstvom, strast sa neznoscu i tako dalje.

Posto je ovo kratko tumacenje, toliko od mene, pa neka me strucnjaci isprave ako negde gresim  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 35
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.