Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 06:05:39
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: kratka prica...  (Pročitano 2593 puta)
27. Feb 2006, 13:18:25
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
LG 4X HD
Kao da sam ce zivot proveo na ovoj klupi u kraju.
I danas sedim na njoj,gledam decu kako trce oko svojih mladih roditelja okupljenih
na klupi preko puta.Ne cujem ih od decje graje,ne moram,znam o cemu pricaju.
Muskarci o sportu ili politici a zene o
o cenama ili upali uha njihovog deteta.

Kisna kap mi prekida misli,i roditelji dozivaju decu i naredjuju pokret,pravac kuci.

"Kuci",kako to dobro zvuci.A mene kuci niko ne ceka,niko se nece zabrinuti sto sam pokisao
,niko me nece prekoriti sto sam se toliko zadrzao.
Postavicu veceru za sebe,drustvo ce mi praviti tupi udarci kasike po starom tanjiru.
utonucu polako u toplo blato uspomena


Vrema je da i ja krenem,sve jace pada...

Kishne kapi se slivaju niz moje izborano lice,
medju njima jedna suza,
staracka,
teska kao ceo vek samoce...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Žena
Poruke 12370
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
uh  Smile dje me nadje... Smile poznajem osecaj o kojem govoris...znam za samocu koja ume tako da razjeda...i da boli...ponekad ljudi osecaju tu istu samocu i kada imaju porodocu..i kada imaju nekoga ko ce im praviti drustvo za vecerom, kada imaju nekoga ko ce im otvoriti vrata, nasmesiti se i pitati kako si proveo dan..to je nesto sto dolazi iznutra..delom iz glave, delom iz srca..i razdire onim prigusenim bolom..tinja, lagano, dok jednog dana ne bukne kao plamen...onda shvatis da si protracio godine i godine zivota...onda se setim svog potpisa pa mi dodje da polupam sve oko sebe...jer shvatis da si sam..okruzen milionima ljudi..ipak si sam..jer ne umes da se radujes zivotu..ne umes da uzmes ono sto ti pruza..a sigurna sam da pruza..pa i ako ne pruza sam..a ti uzmi sam...zgrabi od njega.Ne dozvoli da sedis sam na klupici u parku.Ne dozvoli da zivot prolazi pored tebe..glavu gore i..bice bolje..mora biti bolje..veruj mi Smile
IP sačuvana
social share
Veliki deo svog zivota propustila sam cekajuci da se stvari dese..same od sebe..a nisu se desile..plasim se da cu se jednog dana okrenuti..i iza sebe necu videti nista drugo do hrpu neostvarenih snova , zelja i nadanja, gomilu lazi, izrecenih i neizrecenih...gomilu promasenih investicija i ulaganja sebe...i tek onda cu shvatiti da su sve male stvari u zivotu prosle pored mene..dok sam ja trazila i cekala velike da se dese..nisam umela da citam znakove...trazila sam vise...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
LG 4X HD
srecom,nisam pisao o sebi...usao mi dedica u lokal.pitam ga ja u vezi posla dal' ce tad i tad neko biti kod kuce,a on mi kaze:sine,ja zivim sam,bicu ja kuci,nemam gde drugde...i ode covek,a napolju pada sneg.bash sam se izbedachio.nije iskljuceno da sam se uplasio takve sudbine pa me zato pogodilo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Žena
Poruke 12370
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
ma nema veze kome se desava..nekad se desava i meni....savet vazi za svakoga.. Smile
IP sačuvana
social share
Veliki deo svog zivota propustila sam cekajuci da se stvari dese..same od sebe..a nisu se desile..plasim se da cu se jednog dana okrenuti..i iza sebe necu videti nista drugo do hrpu neostvarenih snova , zelja i nadanja, gomilu lazi, izrecenih i neizrecenih...gomilu promasenih investicija i ulaganja sebe...i tek onda cu shvatiti da su sve male stvari u zivotu prosle pored mene..dok sam ja trazila i cekala velike da se dese..nisam umela da citam znakove...trazila sam vise...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
LG 4X HD
kapiram,i meni. al mi tesko da sebi priznam
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Žena
Poruke 12370
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
meni nije..nimalo...vrlo cesto prolazim kroz te svoje faze..odatle covek izvuce puno korisnog..boli, ali naucis  Smile
IP sačuvana
social share
Veliki deo svog zivota propustila sam cekajuci da se stvari dese..same od sebe..a nisu se desile..plasim se da cu se jednog dana okrenuti..i iza sebe necu videti nista drugo do hrpu neostvarenih snova , zelja i nadanja, gomilu lazi, izrecenih i neizrecenih...gomilu promasenih investicija i ulaganja sebe...i tek onda cu shvatiti da su sve male stvari u zivotu prosle pored mene..dok sam ja trazila i cekala velike da se dese..nisam umela da citam znakove...trazila sam vise...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 12613
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
e pa vas dvoje kao da imate po 100 godina!
aman trgnite se!
pogledas samo kako lepo pada sneg napolju, mlad si, zdrav, sta ti vise treba?
ljubav ce doci, pa i proci, ali uvek ostaje nesto cemu se radujes.... ne gledajte crno na sve
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
LG 4X HD
ja imam 200 i kusur,
znam da nije sve tako crno,samo me na trenutak spopadne...

bilo bi lepo da jos neko napise neku svoju pricicu.po mogucstvu veseliju
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


vasa reklama ovde?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 2642
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.52
mob
Nokia 7370
bas dan prije nego sto cu navrsiti 200. godinu, noc se cudno razbistrila i mjesec je raspustio svoje zvjezdice po nebu, cudan nemir sjeo mi je u stomak, a maca, koja je inace vrijeme provodila spavajuci u mom narucju, veselo je trcala po sobi i gledala me ogromnim okicama kao da mi zeli reci nesto vec dugo sluceno sa njene strane.
ujutro su cetiri zida zasjala suncanom bjelinom, tepih mi se pretvorio u travu od kasmira, kafa je imala cudesno sladak ukus i svaka minuta bila je popunjena smijehom. dijete u meni ljubilo je njegove snene oci i skidalo tijesnu odjecu umorne starice.
svako sledece jutro bijese jos sladje, dijete u meni sve budnije i sreca me pratila u san svaku noc i budila me u zoru.
kad bih dosla sa posla, pogledima bi ljubila svaku stvar koja nije bila pomaknuta mojom rukom, dok bi spremala rucak, vec sam ga vidjela kako sjedi za stolom i smjeska se dok mu donosim jelo. zavoljela sam i crveno nocno ljubljansko nebo, jer je njega fasciniralo, a ja ga do prije par dana mrzila iz dna duse. i kad sam sama, sretna sam, jer znam da postoji, jer znam da sam njegova i on moj, jer znam da ustvari nisam vise sama.
IP sačuvana
social share
If life flashes before your eyes, you better make sure it's fun to watch.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
LG 4X HD
 Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 06:05:39
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.