useli se u moje srce,necu ti naplacivati kiriju...
Zodijak
Pol
Poruke
5530
Windows XP
Mozilla Firefox 3.0.8
Nokia N95 8GB
Jedan zasad neidentifikovani putnik je posle smrti pilota u toku leta prizemljio mali avion sa dva motora u Floridi i tako spasio život šestoro ljudi, prenosi AP. Zvaničnici Savezne uprave za avijaciju naveli su da je pilot preminuo ubrzo posle uzletanja sa aerodroma u Nejplsu. Avion je bio na putu za Džekson u saveznoj državi Misuri, i u trenutku smrti pilota leteo na autopilotu na visini od 3.000 metara. Putnik koji je preuzeo upravljanje avionom imao je dozvolu za upravljanje letelica sa jednim motorom ali ne i za upravljanje većih letelica tipa “King Er”.
Kontrolor vazdušnog saobraćaja pomogao je putniku da spusti avion tako što je nazvao prijatelja koji ima iskustva sa upravljanjem tog tipa aviona i telefonom mu prenosio uputstva. Avion je juče bezbedno sleteo na međunarodni aerodrom u Fort Majersu
Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.
Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.