Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kraljevo, grad izgubljenih srca!!Da ili ne?  (Pročitano 21979 puta)
11. Nov 2006, 22:09:59
Pocetnik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Samsung sgh-x450
Da li je neko imao problema da u KV-u nadje ribu ili decka?


Obavestenje: Poruka je preseljena od strane moderatora Anea (Vreme: 24. Aug 2009, 14:42:55)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows 98
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
neko je imao problem,jer je u KV ostvaio srce Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Za pobede,za miran san,za titule,za Partizan !

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 4579
Zastava Vrnjacka Banja
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Qtek HP h6300
Kad odem u Kreljevo pa vidim po centru kako se setaju seljaci u starkama i kariranim kosuljama...PRvo niko se ne oblaci normalno,drugo nema gde da se izlazi,trece sve seljaci...Dodji do Vrnjacke banje u Poodrum, diskoteka ima 600 kvadrata pa ako tu ne nadjes ribu onda je problem u tebi...Inache bio sam i u Faraonu , M-u i u Kvartu i nisu ni prici Poodrumu...Gde zivis inache ti ?
IP sačuvana
social share


Sta je pesnik hteo da kaze ?

e ovi svi sto ljude treniraju fudbal,kosarku,ragbi i tako dalje bar neki sport recimo fudbal da trenira ronaldinjo mi bi isto bili kao drugi timovi al bi  bili malo losiji od drugix

muskarac je sam po sebi erogena zona   Smile
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 147
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8
Valjda je podroom al nema veze
Kao prvo nije istina za Kraljevo da su svi seljaci i nije da nema nigde da se izlazi,a ja se nesto ne secam da ima 600 kvadrata,mnogo je to bre,M i Faraon jesu malo mali i zagusljivi ali nije bitno kada si sa dobrim drustvom...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Za pobede,za miran san,za titule,za Partizan !

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 4579
Zastava Vrnjacka Banja
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Qtek HP h6300
Valjda je podroom al nema veze
Kao prvo nije istina za Kraljevo da su svi seljaci i nije da nema nigde da se izlazi,a ja se nesto ne secam da ima 600 kvadrata,mnogo je to bre,M i Faraon jesu malo mali i zagusljivi ali nije bitno kada si sa dobrim drustvom...

Ima 600 sa oba sanka i veceom...Znaci racunaj 500, malo li je ?! M je rupa..Faraon je Ok, ako ti nista ne odgovara idi do Carapana on je cini mi se jos veci od podruma...
IP sačuvana
social share


Sta je pesnik hteo da kaze ?

e ovi svi sto ljude treniraju fudbal,kosarku,ragbi i tako dalje bar neki sport recimo fudbal da trenira ronaldinjo mi bi isto bili kao drugi timovi al bi  bili malo losiji od drugix

muskarac je sam po sebi erogena zona   Smile
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 76
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
LJudi...pa Kraljevo je zlatno Smile...Dodjite vi u Uzice...da vidite sta su seljaci( trenerka pamucna i kozna jakna( ono kao gucci ili D i G ))...i sta znaci kad nema gde da se izadje....Inace bila sam u Podroom-u nekoliko puta ...za vreme letnjeg i zimskog raspusta....i ludo sam se provodila kad god sam otisla....
TAKO da za podroom ocena 10....

Veliki poz iz ue.... Smile

IP sačuvana
social share
life is beautiful!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Za pobede,za miran san,za titule,za Partizan !

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 4579
Zastava Vrnjacka Banja
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Qtek HP h6300
Valjda je podroom al nema veze
Kao prvo nije istina za Kraljevo da su svi seljaci i nije da nema nigde da se izlazi,a ja se nesto ne secam da ima 600 kvadrata,mnogo je to bre,M i Faraon jesu malo mali i zagusljivi ali nije bitno kada si sa dobrim drustvom...
I u Podroom-u je zagusljivu posto je za DJ Max-u koji je smarac nevidjeni uvek 500 ili vise ljudi...Inache kad je neki koncert to nije normalno , npr za Dzeja je bilo 2000 ljudi koji ne znam gde su stali ali znam da sam od separea do wc-a isao blizu 45 min...
IP sačuvana
social share


Sta je pesnik hteo da kaze ?

e ovi svi sto ljude treniraju fudbal,kosarku,ragbi i tako dalje bar neki sport recimo fudbal da trenira ronaldinjo mi bi isto bili kao drugi timovi al bi  bili malo losiji od drugix

muskarac je sam po sebi erogena zona   Smile
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


Skorz,apsolutno,sasvim najveci baja

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 411
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
SonyEricsson T610
Sto je kraljevo grad seljaka?Zato sto je 95 posto grada retardirano...Znam,ja sam iz KV. Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
Izvinjavam se sto sam oziveo ovu outdated temu, ali sam morao zbog gomile gluposti napisanih u ovom thread-u.  .  .  .  

Citat: Hellboy321 link=topic=160051.  msg2083005#msg2083005 date=1163332421
Kad odem u Kreljevo pa vidim po centru kako se setaju seljaci u starkama i kariranim kosuljama.  .  .  PRvo niko se ne oblaci normalno,drugo nema gde da se izlazi,trece sve seljaci.  .  .  Dodji do Vrnjacke banje u Poodrum, diskoteka ima 600 kvadrata pa ako tu ne nadjes ribu onda je problem u tebi.  .  .  Inache bio sam i u Faraonu , M-u i u Kvartu i nisu ni prici Poodrumu.  .  .  Gde zivis inache ti ?

Mesta koja si posetio u Kraljevu govore o tebi da si veliki "gradjanin".   

Citat: Hellboy321 link=topic=160051.  msg2461161#msg2461161 date=1168949022
I u Podroom-u je zagusljivu posto je za DJ Max-u koji je smarac nevidjeni uvek 500 ili vise ljudi.  .  .  Inache kad je neki koncert to nije normalno , npr za Dzeja je bilo 2000 ljudi koji ne znam gde su stali ali znam da sam od separea do wc-a isao blizu 45 min.  .  .  

Iz ove tvoje recenice se nazire da je u Banji i Oklolini zastupljen iskljucivo "drustveni krem", kome verovatno i ti pripadas, i koji se iskljucivo prati dogadjaje visoke kulturoloske vrednosti.   
Cuo sam da se Dzej dvoumio izmedju Kolarca i Podrooma, al se odlucio za ovo drugo jer se tamo ipak okuplja "krem iz Banje i Okoline".  

Iako vise ne zivim u Kraljevu i dalje se osecam kao Kraljevcanin i evo reci cu vam par cinjenica u vezi Kraljeva:
-to je prelep gradic, malo gradova u Srbiji se moze porediti sa njim,
-devojke su mozda cak i najlepse u Srbiji (velika koncentracija dobrih riba na malom prostoru),
-devojke su mnogo uobrazene,
-imamo mnogo kosovara (sto me licno najvise nervira u vezi Kraljeva)

Tako.  .  .   Srdacan pozdrav i obavezno posetite Kraljevo :)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 2560
Zastava DE-Munchen...SRB-Krusevac
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia N 73
ja sam bio u Kraljevu vise puta ... i sta da kazem ... inace ja sam iz Krusevca ... u Kraljevu mi se ne svidja nocni ziwot ... to je u KS daleko bolje ... ribe s OK ... kao i svuda u Srbiji ... kao sto ste i rekli ima bre puno kosovara , a to ne valja ... pozz Kraljevcanima i svratite u Ks ...  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Der Mann muss sehr geduldig und beharrlich sein, wenn er etwas erreichen will
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.103 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.