Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 18:41:44
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 33 34 36
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kraljeva omladina  (Pročitano 23583 puta)
Hronicar svakodnevice


Impossible is nothing

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 880
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
Nokia N95
Ili bese po mestu tvorbe  Smile

sto se tice Kosovo, prestolonaslednik je osudio proglasenje nezavisnosti i bio je na skupu protesta protiv nezavisnosti pored Kostunice, Nikolica i ekipe...

A to sto je drzavljanin UK je obicna glupost...
Mozete vi da pricate sta god hocete o povratku Monarhije ali setite se da su najveci umovi nasega doba podrzavali monarhiju kao sto su Slobodan Jovanovic, Nikola Tesla, Patrijarh Pavle, Matija Beckovic, Dusan Kovacevic, Dusan Batakovic itd....

i lepse zvuci Zivela Kraljevina Srbija zar ne.... Hrvati stalno pokusavaju da nadju nekog lokalnog feudalca da proglase za kralja, cak su i imali jednog kralja tokom NDH koji se zvao Tomislav II i bio je iz dinastije Savoja, ali lik se sgrozio pa pobegao  Smile
IP sačuvana
social share
С вером у Бога, за Краља и Отаџбину! Живела Краљевина Србија!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 11457
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Заправо, није ни прихватио круну.

Не смета ништа кад се навија - "Живела, живела"... Али нисам баш за "и срећна нам била".
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Impossible is nothing

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 880
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
Nokia N95
Koliko ja znam prihvatio je i bio je kralj do 1942. tj godinu dana.

Pa to je onda kontradiktorno, zasto bi se neko pozivao na nesto sto nepostoji vise? Verovatno zbog toga sto je Srbija bila mocna za vreme kraljeva dinastije Nemanjic i Karadjordjevic. Da nezaboravim da kazem da je kralj Petar I preporodio Srbiju i u to vreme akcije Bora su bile vece nego akcije Royal Dutcha.

Kralj Petar I Karadjordjevic je bio francuski oficir. Pricao je srpski sa francuskim akcentom.
A zasta se neko danas zalaze? Za neku republiku? Sta je ikada bila Srbija kao republika? Nista, izgubili smo sve zivo, a sto je najgore izgubili smo nacionalnu svest, izgubili smo sve zivo, od naroda pa do teritorija.

Sa povratkom krune Srbije bi se nalazila na jedan vishi prag, nemoze svako da ima kraljevsku porodicu, ponavljam niko od slovenskih zemalja na balkanu nema sopstvenu dinastiju. Hrvati se ubijaju od posla da traze lokalne bogate seljake ili sitne feudalce po nekim spisima... a nama je sve pod ruku. Svaki predsednicki izbori nas kostaju 14 miliona evra. Znaci Kraljevina Srbija bi bila mnogo jeftinija.
Ne znam za vas, ali moj deda se borio u ime kralja i Srbije a ne u ime Tita, Tadica ili kojekakve republike Srbije...

Zivela Kraljevina Srbija!
IP sačuvana
social share
С вером у Бога, за Краља и Отаџбину! Живела Краљевина Србија!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 11457
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Е, мој се борио за републику.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0

Kralj Petar I Karadjordjevic je bio francuski oficir. Pricao je srpski sa francuskim akcentom.
A zasta se neko danas zalaze? Za neku republiku? Sta je ikada bila Srbija kao republika? Nista, izgubili smo sve zivo, a sto je najgore izgubili smo nacionalnu svest, izgubili smo sve zivo, od naroda pa do teritorija.

Sa povratkom krune Srbije bi se nalazila na jedan vishi prag, nemoze svako da ima kraljevsku porodicu, ponavljam niko od slovenskih zemalja na balkanu nema sopstvenu dinastiju. Hrvati se ubijaju od posla da traze lokalne bogate seljake ili sitne feudalce po nekim spisima... a nama je sve pod ruku. Svaki predsednicki izbori nas kostaju 14 miliona evra. Znaci Kraljevina Srbija bi bila mnogo jeftinija.
Ne znam za vas, ali moj deda se borio u ime kralja i Srbije a ne u ime Tita, Tadica ili kojekakve republike Srbije...

Zivela Kraljevina Srbija!
Problem za kraljevinu je sto svijet nije stao na pocetku XX vijeka i sto danas nema nekog izdanka poput kralja Petra i sl. Mislim da je dovoljan samo prvi razlog.
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.50
Zivela Kraljevina Srbija!

 Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Impossible is nothing

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 880
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
Nokia N95

Kralj Petar I Karadjordjevic je bio francuski oficir. Pricao je srpski sa francuskim akcentom.
A zasta se neko danas zalaze? Za neku republiku? Sta je ikada bila Srbija kao republika? Nista, izgubili smo sve zivo, a sto je najgore izgubili smo nacionalnu svest, izgubili smo sve zivo, od naroda pa do teritorija.

Sa povratkom krune Srbije bi se nalazila na jedan vishi prag, nemoze svako da ima kraljevsku porodicu, ponavljam niko od slovenskih zemalja na balkanu nema sopstvenu dinastiju. Hrvati se ubijaju od posla da traze lokalne bogate seljake ili sitne feudalce po nekim spisima... a nama je sve pod ruku. Svaki predsednicki izbori nas kostaju 14 miliona evra. Znaci Kraljevina Srbija bi bila mnogo jeftinija.
Ne znam za vas, ali moj deda se borio u ime kralja i Srbije a ne u ime Tita, Tadica ili kojekakve republike Srbije...

Zivela Kraljevina Srbija!
Problem za kraljevinu je sto svijet nije stao na pocetku XX vijeka i sto danas nema nekog izdanka poput kralja Petra i sl. Mislim da je dovoljan samo prvi razlog.

nevidim zasto... koliko sam ja mogao sam da vidim skoro svake nedelje je neki humanitarni dogadjaj pod pokroviteljstvi prestonaslednika... to sto su Karadjordjevici bili zacrnjeni za vreme onog Broza i nesrecnog Slobe izgleda da vazi jos danas... Koliko vidim na zastavi Srbije se nalazi kruna, vredi to potvrditi i sa drzavnim uredjenjem Smile:D:D
IP sačuvana
social share
С вером у Бога, за Краља и Отаџбину! Живела Краљевина Србија!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 684
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0
mob
HTC 
Koliko ja znam prihvatio je i bio je kralj do 1942. tj godinu dana.

Pa to je onda kontradiktorno, zasto bi se neko pozivao na nesto sto nepostoji vise? Verovatno zbog toga sto je Srbija bila mocna za vreme kraljeva dinastije Nemanjic i Karadjordjevic. Da nezaboravim da kazem da je kralj Petar I preporodio Srbiju i u to vreme akcije Bora su bile vece nego akcije Royal Dutcha.

Kralj Petar I Karadjordjevic je bio francuski oficir. Pricao je srpski sa francuskim akcentom.
A zasta se neko danas zalaze? Za neku republiku? Sta je ikada bila Srbija kao republika? Nista, izgubili smo sve zivo, a sto je najgore izgubili smo nacionalnu svest, izgubili smo sve zivo, od naroda pa do teritorija.

Sa povratkom krune Srbije bi se nalazila na jedan vishi prag, nemoze svako da ima kraljevsku porodicu, ponavljam niko od slovenskih zemalja na balkanu nema sopstvenu dinastiju. Hrvati se ubijaju od posla da traze lokalne bogate seljake ili sitne feudalce po nekim spisima... a nama je sve pod ruku. Svaki predsednicki izbori nas kostaju 14 miliona evra. Znaci Kraljevina Srbija bi bila mnogo jeftinija.
Ne znam za vas, ali moj deda se borio u ime kralja i Srbije a ne u ime Tita, Tadica ili kojekakve republike Srbije...

Zivela Kraljevina Srbija!
Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
My dream is to fly over the rainbow so high...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Јер, Они нису Ми.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16345
Zastava Sirte
OS
Windows 2000
Browser
Opera 9.26
mob
Nokia 
Citat
Nista, izgubili smo sve zivo, a sto je najgore izgubili smo nacionalnu svest, izgubili smo sve zivo, od naroda pa do teritorija.
Милионе у Првом и Другом светском рату смо изгубили као монархија Smile О којој националној свести збориш?Па Краљ нас је гурнуо са Словенцима, Латинима и Турцима у краљевину СХС! Краљ није хтео Србију, већ Алпе, Милочер, Брионе... Краљ је својим синовима да ''Србско, 'рватско и словеначко'' име, Краљ је хтео да на,Нашем,Србском, Врачару прави Храм три религије,три религије своје краљевине(да ти на крштењу певају мујeзини или свирају оргуље), Краљ је срушио Жрнов и на њему саградио свој масонски храм, Краљ је поставио оног несретног Победника свог пријатеља и усташког симпатизера Мештровића,Победник после кога Србски народ никад није остварио ниједну победу,дотад славну историју претворио у низ пораза,без краја!
Citat
nemoze svako da ima kraljevsku porodicu, ponavljam niko od slovenskih zemalja na balkanu nema sopstvenu dinastiju.
Е јако ми оправдање!
IP sačuvana
social share
Вуковар је коштао хиљаде српских живота – добрим делом управо оних наочитих момака који су 10. марта 1991. у колонама пристигли на Теразијску чесму са Звездаре, Карабурме, Чубуре, Чукарице, и из разних приграђа.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Јер, све до слома „Шездесет осме“ у Београду би се и пролазници на улици умешали у тучу, јачему вичући: „Шта си навалио на слабијега!“
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan

Ма......

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10661
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6;M
mob
Samsung 
Нису Хрвати тражили краља, већ су им га Италијани "подметнули". Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 33 34 36
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 18:41:44
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.074 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.