Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kralj kocke Stiv Vin otvorio u Las Vegasu prvi hotel-kazino na svetu  (Pročitano 1490 puta)
30. Apr 2005, 02:37:09
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Kralj kocke Stiv Vin otvorio u Las Vegasu prvi hotel-kazino na svetu
Kockarski raj

LAS VEGAS - Lasvegaski kralj kazina Stiv Vin konačno je uspeo! Jedan od najvećih svetskih majstora u organizovanju igara na sreću otvorio je preksinoć po lokalnom vremenu najluksuzniji kockarski hotelski kompleks u istoriji Las Vegasa, prestonice zabave.
Tim povodom, na hiljade znatiželjnika okupilo se tačno u ponoć ispred ovog neobičnog hotela samo da bi makar spolja videlo kako izgleda raskoš od 2,7 milijardi dolara.

- Bilo nam je grozno dok smo čekali u redu. Ljudi su se gurali i svađali, ali vredelo je provesti nekoliko sati u ovoj nepreglednoj koloni - ispričala je Keti Anderson dodavši da nije želela da propusti trenutak u kojem se stvara istorija Las Vegasa.


Na licu mesta bio je i britanski milijarder Ričard Brenson koji nije krio oduševljenje prvim hotelom-kazinom na svetu.
- Ne postoji čovek koji ume da napravi lepši i zabavniji kazino. Da sam ja vlasnik nekog od njih, ne znam šta bih radio kad vidim ovakvu konkurenciju - ispričao je Brenson.
I ljubitelji ovakvih mesta tvrde da je Vin, inače vlasnik i "Belađa", "Miraža" i "Ostrva s blagom", ovog puta stvarno nadmašio samog sebe kreiravši neobičnu zaobljenu građevinu od čak 2.700 soba, koje plene luksuzom i prefinjenim stilom. Štaviše, i arhitekte se slažu da je reč o revolucionarnom poduhvatu.

Za razliku od zadimljenih kockarnica, lovce na sreću ovog puta očekuje prava lepota koja se odlikuje širinom, brojnim vodopadima, alejama orhideja, prostranim golf terenima, mnoštvom elegantnih purpurnih tepiha i soba u kojima preovlađuju umirujuće zelena i boja čokolade - ništa što bi moglo da asocira na kič. U ovom kazinu nalazi se i Vinova kolekcija impresionističkih slika, ali i neka od najskupljih dela Pabla Pikasa, Sezana, Gogena, Vermera, Rembranta... U ovom neobičnom prostoru, koji nimalo ne podseća na običnu kockarnicu, svoje mesto među prvima su našli i magovi mode poput Luja Vitona ili pak automobilski giganti kao što je Ferari-Maserati.

Uporedo s ovim čudom od kockarnice, Vin je gradio još jedan hotel-kazino pod imenom "Sidro" koji bi trebalo da bude otvoren 2008. U taj projekat ovaj bogataš uložio je 1,4 milijarde dolara.
S. Đ. Pijevac
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 10108
Zastava Beograd
Nisam siguran o kojim zadimljenim kockarnicama autor prica ali u Vegasu na Stripu (nesto kao glavna ulica) je sve lepsi od lepseg kazina.

I svaki kazino je hotel-kazino tamo (svi nude sobe, jako luksuzne), ne znam sta je hteo time da kaze.

Inace, Vin je glavna faca za osmisljavanje i izgradnju kazina, trenutno poseduje skoro pola vegaskih kazina, dok drugu polovinu drzi MGM (ne znam tacno koji pojedinac je vlasnik).
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Mnogooooo dobra. . . . .

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 1841
mob
Nokia 
Uf,uf,uf kako bih volela da sam njegova zena [smilie=frisko59.gif] i da igram rulet danonocno, a da znam da mi ne ide iz dzepa vise nego u dzep!Kako se u Srbiji ne otvori neki dobar kazino-hotel?Daleko je Amerika.
IP sačuvana
social share
Mudra zena ne kaze sve sto misli,ali misli sve sto kaze...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 10108
Zastava Beograd
Nemamo mi standard za to, ne bi bilo dovoljno igraca. Vegas je jedinstven, svi kazini u Evropi su na drugaciji kalup.

A ima i boljih igara od ruleta, cekaj da probas pa ces da vidis!  Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.