Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

TotalCar: Pocetna | Vesti | Specijal | Video | Foto | Test | Akcije | Saveti | Moto
Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: kragujevacka zastava- da ili ne  (Pročitano 8951 puta)
07. Okt 2007, 21:37:51
Clan u razvoju


naj...

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 42
Zastava sabac
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson k510i
 Sta mislite kakve bi automobile danas vozili da nije kragujevacke zastave ciji se interesi cuvaju visokim carinama za uvoz automobila? Nisu je cak ni prodali nekoj jacoj auto-kuci pa da se proizvode dobra kola nego jos uvek kaskamo za svetom 30 godina. Zasto se nisu prusmerili samo na proizvodnju oruzja jer automobil ne znaju da naprave.


Obavestenje: Poruka je preseljena od strane moderatora Anea (Vreme: 27. Oct 2007, 23:34:29)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 182
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
mob
Nokia n73
Postojanje zastave,vise stete donosi stanovnicina srbije,nego bilo ceka dobrog!
Dok u evropi placaju da in se unisti auto star 12-13god,mi u Srbiji vozimo jos Golfa starog 20 i nesto godina,jer znate to je golf (neunistiv)!
A i da se proda fabrika,verovatno ce kupac traziti da takav zakon ostane na snazi jos neko vreme!
Ziveo na Golf jos dugo,dugo...!!! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 9
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
mob
SonyEricsson 
 Da nema Zastave pretpostavljam da bi i nabildovane cene polovnih automobila bile niže!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
Bile bi normalne, da su ovi mamuni normalni. Samo u Srbiji Golf 2 star 20 godina sa D2 motorom košta 3000 evra. U italiji Ford star 10 godina i Euro2 motorom košta 1000 evra plafon, a ima i niže, u malo lošijem stanju. Eto šta su postigli sa Euro3 normom i čuvanjem Zastave. Vozimo traktore stare 20 godina, na kojima možemo da propadnemop kroz patos.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Rajd of Kurta tu rajd on Murta

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 851
Zastava Jagodina/Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
mob
SonyEricsson k700i
Da nema zastave...ne bih imao auto
IP sačuvana
social share

Sopen bi mi svirao, Mocart bi mi pevao, ako niste znali al sam bio mali. Glava mi je velika mozak mi je mali, nadimak mi dali i Palma me zvali. Jasno kao dan, ja sam tutuban...
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
Imao bi, samo malo bolji. Grci ne prave ni jedan auto, pa ne idu peške.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


naj...

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 42
Zastava sabac
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson k510i
Imao bi, samo malo bolji. Grci ne prave ni jedan auto, pa ne idu peške.
Svaka cast za konstataciju prijatelju!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 29017
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
zastava  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.0
vozim yugo floridu....nije losa....uzasna je Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Život je kurva! Zato treba biti makro životu!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 99
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
Ziveo na Golf jos dugo,dugo...!!! Smile

Gnoj!!!!  Smile ( da ima smajli koji označava povraćanje, njega bih sada ubacio ovde i to 101 put ) ..... šta ima tako dobro na kolima koja su stara 20 godina a koštaju 2500 evra u proseku? Pa evo , odgovor je vše turskih delova kupljenih na Najlon pijaci/Bubanj potoku, nego originalnih Nemačkih....stoga, isti qurac kao dotični Yugo je taj Gnoj, pardno, Golf 2....

.....Što se tiče utiska da je zabranjen uvoz polovnjaka zog zastave, grdno se varate ljudi!

Ajde da nešto razjasnimo! Ko je zabranio slobodan uvoz polovnjak starijih od 6 godina, pa potom na Euro 3 normu kao minimum? ....neznate? Pa Dinkić! Ministar finansija!

I meni je tada delovalo malo debilno da se zabranjuje uvoz automobila od strane ministra finansija, ali vreme je prošlo i ja sam uviđao da bi sa slobodnim uvozom, tj uvozom bez ograničenja starosti automobila, iz Srbije otišlo enormno mnogo para, što bi dovelo do destabilizacije ionako veoma lošeg ekonomskog stanja.....

Nemogu ni ja da se pohvalim sa svojim ekonoskim stanjem, ali mogu samo da zamislim kako bi bilo, da iz Srbije svake godine više stotina miliona evri ako ne i nekoliko milijardi.....mislite da je mnogo to para? Pa evo dođite do rašunice da bi svake godine bilo uvezeno po 100000 automobila....neka je svaki automobil u proseku 2000 evri ....dođe se do cifre od 200 miliona evra.....to je neki najmanji mogući srednji proračun....ALO! 200 miliona evri....malo li je za ovako posrnulu ekonomiju slabašne Srbije.....

JBG, ni ja nisam zadovoljan što vozim Astru iz 92 godine ( pre tri godine vozio Z 101 ), ali ako tako mora, onda jebeš auto...bolje mi je da se vozim u nekom kršu ali da znam da ekonomija nepropada zbog nekih gluposti.....ali dao bog da Srbija ojača, te da se oslobodi uvoz svih polovnjaka.....

....elem,pa ni CG, nema fabriku automobila a sad je kod njih isto na snazi zakon da se nemože uvesti auto koji nema najmanje euro 3 normu izdfuvnih gasova...razmislite malo, pre nego se počne sa pljuvačinom Zastave.....

Mada, Zastava zaslužuje da se pljuje zbog iks drugih tema, ali po ovoj ovde nikako!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.