Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

TotalCar: Pocetna | Vesti | Specijal | Video | Foto | Test | Akcije | Saveti | Moto
Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: kragujevacka zastava- da ili ne  (Pročitano 8950 puta)
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 182
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
mob
Nokia n73
Ziveo na Golf jos dugo,dugo...!!! Smile

Gnoj!!!!  Smile ( da ima smajli koji označava povraćanje, njega bih sada ubacio ovde i to 101 put ) ..... šta ima tako dobro na kolima koja su stara 20 godina a koštaju 2500 evra u proseku? Pa evo , odgovor je vše turskih delova kupljenih na Najlon pijaci/Bubanj potoku, nego originalnih Nemačkih....stoga, isti qurac kao dotični Yugo je taj Gnoj, pardno, Golf 2....

.....Što se tiče utiska da je zabranjen uvoz polovnjaka zog zastave, grdno se varate ljudi!

Ajde da nešto razjasnimo! Ko je zabranio slobodan uvoz polovnjak starijih od 6 godina, pa potom na Euro 3 normu kao minimum? ....neznate? Pa Dinkić! Ministar finansija!

I meni je tada delovalo malo debilno da se zabranjuje uvoz automobila od strane ministra finansija, ali vreme je prošlo i ja sam uviđao da bi sa slobodnim uvozom, tj uvozom bez ograničenja starosti automobila, iz Srbije otišlo enormno mnogo para, što bi dovelo do destabilizacije ionako veoma lošeg ekonomskog stanja.....

Nemogu ni ja da se pohvalim sa svojim ekonoskim stanjem, ali mogu samo da zamislim kako bi bilo, da iz Srbije svake godine više stotina miliona evri ako ne i nekoliko milijardi.....mislite da je mnogo to para? Pa evo dođite do rašunice da bi svake godine bilo uvezeno po 100000 automobila....neka je svaki automobil u proseku 2000 evri ....dođe se do cifre od 200 miliona evra.....to je neki najmanji mogući srednji proračun....ALO! 200 miliona evri....malo li je za ovako posrnulu ekonomiju slabašne Srbije.....

JBG, ni ja nisam zadovoljan što vozim Astru iz 92 godine ( pre tri godine vozio Z 101 ), ali ako tako mora, onda jebeš auto...bolje mi je da se vozim u nekom kršu ali da znam da ekonomija nepropada zbog nekih gluposti.....ali dao bog da Srbija ojača, te da se oslobodi uvoz svih polovnjaka.....

....elem,pa ni CG, nema fabriku automobila a sad je kod njih isto na snazi zakon da se nemože uvesti auto koji nema najmanje euro 3 normu izdfuvnih gasova...razmislite malo, pre nego se počne sa pljuvačinom Zastave.....

Mada, Zastava zaslužuje da se pljuje zbog iks drugih tema, ali po ovoj ovde nikako!

Zabranjen je uvoz zbog zastave,jer cista logika govori da se ni jedan njihov automobil ne bi prodao ,kad bi uvoz bio dozvoljen!Mozda ima tu neke veze i sa nkonomijom,ali zasto onda to nije problem u ,Bugarskoj... jel njima mozda propala ekonomija propala zbog odliva para.

Vozimo krseve,i samim tim imamo najveci broj u evropi poginulih i povredjenih u saobracaju.Ne iskace nam Airbag nego volan u glavu!
Nasa ekonomija nemoze bas toliko da propadene,posto je vec poprilicno na dnu!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Život je kurva! Zato treba biti makro životu!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 99
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
Zato što smo trebali da vratimo dug svima kojima dugujemo...da bi ga vratili treba se akumulirati određena svota novca u bankama itd.....čista ekonomija...dojk nepovraćamo dugove i tek kad nam ekonomijakrene uzlaznom putanjom , onda se možemo nadati otvorenom tržištu......

Da li čitate....CG, nema fabriku automobila, pa sad im je na snagu stupio zakon o Euro 3 normi....zamisli šta će kod njih da bude za 10 godina ako se budu pridržavali toga te budu podizali norme kako se budu pojavljivale nove!

Šta mislite zašto su to u CG uradili? A nemaju zastavu! Zbgo sprečavanja odliva para....eto, to je presudno bilo i kod nas!
« Poslednja izmena: 28. Okt 2007, 02:35:41 od bolem »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


vidi već sam godinu dana na bureku :)

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 2935
Zastava Banjaluka
OS
Linux
Browser
Mozilla (Ubuntu-feisty)
Zato što smo trebali da vratimo dug svima kojima dugujemo...da bi ga vratili treba se akumulirati određena svota novca u bankama itd.....čista ekonomija...dojk nepovraćamo dugove i tek kad nam ekonomijakrene uzlaznom putanjom , onda se možemo nadati otvorenom tržištu......

Da li čitate....CG, nema fabriku automobila, pa sad im je na snagu stupio zakon o Euro 3 normi....zamisli šta će kod njih da bude za 10 godina ako se budu pridržavali toga te budu podizali norme kako se budu pojavljivale nove!

Šta mislite zašto su to u CG uradili? A nemaju zastavu! Zbgo sprečavanja odliva para....eto, to je presudno bilo i kod nas!

logično je ljudi, sve veći odliv para ja jedan razlog ali onaj još veći je što se samo krševi voze, pa se pokušava na bilo koji način popraviti ta situacija, da nije toga ljudi bi uvozili golfove stare 20 godina za 300 E i prodavali bi ih za 2000
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Ljudi, vodite ljubav a ne rat

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2109
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Samsung d900
 Nemamo bolje a ko dobro stoji neka vozi bolje...
IP sačuvana
social share
Fatalan
Osnovno zivotno pravilo glasi:  Nema pravila
Edit by ziledin: Regulisana velicina slova u potpisu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
Citat
da nije toga ljudi bi uvozili golfove stare 20 godina za 300 E i prodavali bi ih za 2000

Pa teško da bi ih prodavali za 2000 ako bi bio slobodan uvoz.... jer onda bi bio slobodan uvoz, pa ne bi krševi toliko vredeli. Što se tiče astre iz 92, ona realno vredi 500 evra, a ti si dao bar 2500, a to je 5 puta više. A da je carina 100 posto (neka bude i toliko), ti bi dao 500 u inostranstvo, a 500 bi gurnuo u budžet, a ovako si dao 2500 nekom koji možda te pare opet gura napolje, da uveze recimo euro3.... ili bi čuvao svih 1000 u slamarici, pa ne bi ni budžet videop vajdu. Ja sam uvek za varijantu da se omogući uvoz, i zvizni 50 % carinu, i 18 % porez, na recimo vozila koja nisu E3, pa ko ima računicu.... i opet su ta vozila očuvanija i kvalitetnija....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Život je kurva! Zato treba biti makro životu!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 99
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
Mali off:

Ako nadješ Astru F iz 92 godine ispod 3300 ( krš, zarđala, bez plina itd.. ) ja ti svoju poklonim  Smile

Ja sam svoju pre tri godine platio 3500 evra, jer je čoveku bila frka oko para......sada je mogu odmah prodati za 3500 evra......
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
Ja sam moju prošle godine prodao za 3000. Bela, karavan, 1.6i, plin, ABS, servo volan. Sada lik u oglasima traži za isti takvu 3500. I to je normalno? A moj drug platio 600 evra u beču, ove naše ne mogu vodu da joj donesu, kao lutkica je...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Život je kurva! Zato treba biti makro životu!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 99
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
Nije normalno, ali to su 'uslovi' trzishta! ...shta da ti kazem, osim da si se zajebo ako si je tako jeftino dao, pod uslovom da je bila OK!  Smile

Boli me qrac, sto nije normalno, necu da dam svoju mashinu za 3000 evra, koliko je i neki shuntavi Gnoj ,godinu,dve dana chak stariji.....a Astra, pogotovo ta 1.6i, je alfa i omega po pitanju izdrzljivosti i ekonomichnosti za Gnoja 2.....moze chovek za te pare da nadje i mladje.....evo moj cika je uzeo Fiestu 95 1.8D za 3500 pa ga zaebava ko mutava....jednostavno, kad se liberalizuje trzishte tada mozemo prichati o padu cena, ovako teshko....mada, evo za 3 godine ta granica za Euro3 motore ce podrazumevati da najstariji automobil koji se moze uvesti, moze biti star i 10 godina.....bice,jeftinih vozila sa zapada, ali ne skoro!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
1. Tada joj je to bila cena, još su mi pričali da sam lud što toliko tražim, al ona ode. Bile su po 2600 - 2800 po oglasima.            Moja bila OK, i ja bio prvi vlasnik u Srbiji, i zato i dobih 3000... Kadeti bili 1500 do 1600..   Sada su nešto opet napumpali cene u zadnjih par meseci, a znam i zašto, ali nije za javni forum  Smile

2. Te 1.6i jesu mrcine, samo kao i svaki opel, rubovi i sajtne  Smile Smile Smile .  Ali mrcine... Moja imala 270000 na satu, tako sam i prodao, nisam hteo da vraćam, motor takao nisam. Otišla sa prvim amortizerima i kuplungsetom, nikad ništa nije menjano. Čovek se i dalje tako vozi sa njom.

3.  Iskreno se nadam da će pasti cene, ali onda će majmuni da se sete da dignu carine, pa ti dodje na isto. Mnogo nam je jak lobi uvoznika novih automobila i banaka koji daju kredite i lizinge, a njima nikako ne odgovara jeftin polovnjak, osim polovnjaka kojeg oni uvezu. Svedoci smo da se hiljade izakanih i ispošćenih automobila uvoze preko raznih autokuća, kao dobri, i jesu Euro3, a vlasnici bile firme i rentakar agencije! I taj krš košta recimo na ime 4500 evra, pežo ili reno, 2003 godište.... A Srbi na vlasti nisu uopšte podmitljivi, i rade samo i isključivo za narod, pa eto ti 2 + 2 ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 61234
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
A sta bese sa famoznim modelom florida HDi,digla se prasina i kao obicno corak.Valjda su se dozvali pameti i shvatili da je to promasaj
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.097 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.