Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: kradja ! :((( what to do ???  (Pročitano 9371 puta)
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 7441
Zastava Krusevac
OS
Windows XP
Browser
Opera 7.54
 Smile Smile
IP sačuvana
social share
Nabijem na kurac ceo ovaj forum i zelim svima sve najgore i da bog da svi imali retardacije i da bog da vam se svima desilo isto ko i meni sto se desilo
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 261
OS
Linux
Browser
Mozilla
mob
Nokia 6600
IMEI je sasvom dovoljan - retko ko ga pamti i zapisuje Smile
Citat
pre nego sto mi kazete da sam bu*ala(sto jesam)
Ne bi mi rekli to. Za nas je K750i kao igracka za malu decu Smile

IMEI je mozda dovaljan da lociras tj nadjes telefon, ali ne i da dokazes da je tvoj
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 7441
Zastava Krusevac
OS
Windows XP
Browser
Opera 7.54
Pa ako znas IMEI, onda je sigurno tvoj jer ljudi kojima ukradu/ne ukradu tel ne znaju IMEI brojeve svog telefona tako da je to dokaz. Ali za svaki slucaj nadji i neki drugi dokaz.
IP sačuvana
social share
Nabijem na kurac ceo ovaj forum i zelim svima sve najgore i da bog da svi imali retardacije i da bog da vam se svima desilo isto ko i meni sto se desilo
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


I'm a riddle so strong, you can't break me...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 12686
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung Galaxy Nexus
pa stevie - g cje ti najverovatnije pomocji , osim ako tel nije odneshen u inostranstvo...
ali ne znam koji bi drugii dokaz mogao da nadjesh... rachun,...  Smile Smile
IP sačuvana
social share
  

"Nobody expects the Spanish Inquisition!"
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


In the shade, therefore, we will fight!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6523
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
HTC Touch Cruise
Ma *ebes fon, nego sto mu karticu ukradose Smile  Smile
Salu na stranu, meni su ukrali 3 telefona, tako da te razumem u potpunosti, sada ikad udjem u bus ili setam negde gde je guzva, drzim cvrsto telefon! Ako ga nadjes svaka cast, ali savetujem ti da se sto pre pomiris sa tim da su ti ukrali...  ( Cisto da razumes da sam expert po ovom pitanju: sa rodjene zurke iz rodjene kuce su mi ukrali jedan, a i ukrali su mi jedanput i fosilov sat na treningu (iz svlacionice i jedino do dana danasnjeg sam saznao da je neko iz ekipe ukrao, bilo nas je preko 20 jbg!)) Zivot ide dalje...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 278
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia n70
daj pomozite coveku nemojte ubacivat neslane sale , pritisni muriju ako imas imei telefona mogu odmah da ga lociraju ali ti treba debela veza da bi to pokrenuo posto njih to interesuje samo ako je u pitanju oruzana pljacka Smile
IP sačuvana
social share
Edit by canelane: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 284
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia E72
imam IMEI,imam racun,garanciju i original kutiju to je dovoljan dokaz da je fon moj  Smile , pritiskam policiju ali kazu bez 2 nedelje nista,cekaju da lik ukljuci fon jer IMEI radi samo kada je fon ukljucen(koliko sam ja razumeo)a ko je stevie-g ??  vezu u policiji imam ali ne jaku  Smile tako likovi ako mozete pomozite  Smile inace,hvala sa savete !!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Samo da mi je...

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 599
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 5800 V40.0.005
Meni brat radi u 29-om, njemu su ukrali telefon na jednoj zurci, tako da znam postupak vracanja telefona Smile . Posto zelis da ti vrate fon, moras da sacekas dok taj kod koga je telefon ne obavi sa njega telefonski poziv. Kad pozove ide potraga za pozivanim brojem ako nemaju dobre i pouzdane informacije o broju sa koga je zvano (koji je trenutno u tvom telefonu). Tako da budi strpljiv. A koji je telefon u pitanju? Ako je telefon procenjen ispod 8000 dinara (sto je malo suludo) mozes odmah da se pozdravis sa njim  Smile Bedak
Pozdrav  Smile
IP sačuvana
social share
MS
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Trance4Ever

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 1040
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.0
mob
Nokia N95 8GB
Sta da se radi!
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 284
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia E72
brate,telefon je k750i,kosta oko 350 eura,to je malo vise od 8000 dinara  Smile , ajde  , samo mi to i preostaje............. da cekam  Smile............ ali ako ga ne nadju uskoro  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.