IN < - Kradja telefona i ogroman racun - >LO
(1/5) > >> :: Odgovori!
Autor: Slobodan Pocuca :
Sin mi je bio u Bareseloni sa folkolorom i prilikom obilaska su mu u tramvaju ukrali telefon.  Uspeo je da mi posalje poruku iz nekog kafica na fejs ali dok sam ja video pruku proslo je neko vreme dok nisam iskljucio karticu.  
Nazalost ispostavilo se prekasno jer je lik koji je ukrao telfon za tri sata uspeo da napravi racun od hiljadu evra.  
Racun je u VIP-u pa me zanima da li je neko imao slicno iskustvo i kako se sve zavrsilo.  
Inace lik je uspeo da pozove preko 80 brojeva za tako kratko vreme a neki su bili aktivni i preko sat vremena.  
Unapred hvala za svaku pomoc sta dalje ciniti ako ista moze da se ucini.  

Obavestenje: Poruka je preseljena od strane moderatora Anea (Vreme: 10. Aug 2018, 22:39:17)

Autor: inicio :
ja sam se uvek divio ljudima koji koriste roming...

moze se uciniti...idi u barselonu pa zivi...
Autor: Raven_Claw3190900 :
Citat

Inace lik je uspeo da pozove preko 80 brojeva za tako kratko vreme a neki su bili aktivni i preko sat vremena. 

Autor: bojan.c :
Nisam imao slicno iskustvo u VIPu ali sam imao iskustvo ovde u Kanadi gde je lik isto tako nabio racun jednoj zeni od preko $2000 ; na kraju je zena dokazala da je slucaj prijavila policiji sto je pre mogla (slicna situacija kao tvoja) i na kraju su joj sve to izbrisali jer postoji dokaz da je ona to prijavila i mogli su isto tako da poslusaju pozive i otkriju da to uopste nije ista osoba koja je originalni vlasnik telefona.

Kazem .. ovo je bilo ovde .. ne znam kako VIP funckionise ali ne skodi proveriti slican scenario.
Autor: Anea :
Da li je kradja prijavljena policiji? Ako jeste... prilozite to uz zalbu...
Da li je prijavljeno VIP-u da blokira karticu? Ako jeste... prilozite to uz zalbu...

U svakom slucaju, sledi puno svadje sa VIP-om...

> Odgovori
^ Povratak na viši nivo
>> Sledeća strana