Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kradja kredita  (Pročitano 6556 puta)
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


A-electronic

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5040
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8
mob
HTC desire s
@lukpot kome si to rekao meni ili nekom drugom? a ako nisi meni znas li mozda odgovor na moje pitanje
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Лонг лив ћирилица!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 6247
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Nokia Lumia 1020
Karić je manje krao Smile


Kazes da je manje krao....Seti se pre 6-5 god kada si morao da potrosis kredit za mesec dana da ti ga ne bi uzeli, ili kada smo kupovali dopune od 200 din kredita po ceni od 350 din? Smile Smile
tema nije o karićima
@lukpot kome si to rekao meni ili nekom drugom? a ako nisi meni znas li mozda odgovor na moje pitanje
na prvu poruku sam odgovorio
ti si možda ubacivao karaktere tipa € koji su sastavljeni od više njih, a telefon možda ne prijavljuje to
IP sačuvana
social share
Молим паметније да више не попуштају.
Стање је веома критично.
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Jedan je Fidel

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 4447
Zastava Nishville
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8
mob
Samsung Galaxy S
LJudi o kakvim vi nemackama i ostalim Evropama pricate ... Covek je postavio temu a ona ode u drugom prevcu. Mene licno takodje veomza zanimaju iskustva mobtelovih/telenorovih korisnika a u vezi sa kreditom. Ja nisam imao nekih posebnih losih iskustava, osim toga da mi je zaduzenje vec 1. u mesecu po 40, 50 pa i vise dinara, a znam da nisam imao kada to da napravim. Onda mi je izvesni Boban sa call centra objasnio da se obracunski period pocinje racunati od 28. do 30./31. tako da moze da se desi da je moj broj tj moje zaduzenje obracunato jos 28. pa su tih 50ak dinara napravljena za tih par dana do pocetka novog meseca. Sve u svemu listing mi se slaze ... nisam uspeo da provalim neke nepravilnosti. E sad desava se nesto bezveze ... kazali su da ce svim starim korisnicima dati 30 minuta besplatnog razgovora, tj na kraju meseca ce odbiti pola sata u lokalu. Ta prica je isla za septembar.... ja nisam dobio taj popust. Pitao sam i rekli su da ce svi oni koji nisu dobili za septembar taj popust dobiti za oktobar. Ja ga nisam dobio ni u oktobru. Ocekivao sam ga u novembru i opet nista. Iskreno i mrzi me da se smaram sa njima ... racunce mi je hiljadarka tako da ono ... neka ga. Znam da gresim, trebalo bi da se iscimam, da trazim svoja prava, mozda ce to i drugima pomoci, ali yebi ga ... Jel imao jos neko problem sa tim popustom od 30 minuta? Sve to, naravno za stare postpaid korisnike i jedini uslov je bio da se racun izmiri do 20. u mesecu
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


A-electronic

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5040
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8
mob
HTC desire s
Karić je manje krao Smile


Kazes da je manje krao....Seti se pre 6-5 god kada si morao da potrosis kredit za mesec dana da ti ga ne bi uzeli, ili kada smo kupovali dopune od 200 din kredita po ceni od 350 din? Smile Smile
tema nije o karićima
@lukpot kome si to rekao meni ili nekom drugom? a ako nisi meni znas li mozda odgovor na moje pitanje
na prvu poruku sam odgovorio
ti si možda ubacivao karaktere tipa € koji su sastavljeni od više njih, a telefon možda ne prijavljuje to


Znam za te sve fore i bas nisam to uradio, stalno pazim na to tj nikada i ne koristim takve zezalice Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 174
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
A zasto ne predjete na MTS (Jeftiniji razgovor, jeftinije poruke, nisam primetio da kradu) ?
Mozda bi to bilo jedino resenje! Ako operateri zive od nas korisnika, najveca kazna im je da predjes kod drugog!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Novi Sad-najlepsi grad

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1669
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia e66
Nisam imao losih iskustava,mozda zato sto sam na pri peidu...ali kradu 100posto,ljudi ovo je Srbija.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 68
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 5500
A zasto ne predjete na MTS (Jeftiniji razgovor, jeftinije poruke, nisam primetio da kradu) ?
[u][/u]
Hahaha Smile Smile
Evo jednog mog iskustva sa MTS-om
Na pre-paid-u sam.
Pre skoro godinu dana sam hteo da posaljem poruku supruzi, iskucao sam sve raspolozive karaktere, koliko moze da stane u jednu poruku, ukucao njen broj mobilnog i stisnuo SEND, na telefonu mi se pojavila informacija (sto je potpuno normalo bilo za telefon koji sam tada koristio) Send message to .... (ime moje supruge koje je telefon automatski povezao sa imenikom, kao sto to uvek radi) i izbor OK. Stisnem ja tako OK i posle 5-6 sekundi izlazi mi obavestenje na telefonu "Sending Failed" i opcije Retry i Cancel. Ako stisnem Cancel, poruka ce se obrisati i moram da je kucam celu ponovo. Naravno bio sam lenj i umesto Cancel, ja stisnem Retry.... posle 5-6 sekundi opet mi izadje obavestenje "Sending Failed"... vec sam pomislio da nije mozda los domet, posto sam bio u suterenu jedne zgrade, pa k'o veli, da probam ponovo, mozda "ubode".... I tako sam ja probavao cca. 12-13 puta i na kraju nisam ni uspeo da posaljem poruku... samim tim, moja supruga je nije ni primila.
Elem, ne budem ja lenj, pa reko, da proverim ja kredit za svaki slucaj i imam sta da vidim !!!!
Kredit mi je umanjen za 40-50 dinara (tacno za 12-13 poruka).
Pozovem ja tako tehnicku podrsku MTS-a i javi mi se neka devojka:
Ja: Izvinite, da vas pitam nesto. Ja sam jedno 12-13 puta pokusavao da posaljem sms poruku mojoj supruzi i nisam uspeo a isto tako je moja supruga nije ni primila, medjutim, meni je kredit umanjen za 40-50 dinara ? Hocete li da mi kazete kako i zasto ???
Devojka iz MTS-a: Aha, samo jedan trenutak... koji je vas broj telefona ? Aha... dobro, samo da pogledam...aha... Pa evo meni ovde pise da ste vi poslali 13 poruka na broj 9834.
Ja: ????? Molim ????
Devojka iz MTS-a: To meni ovde pise u kompjuteru. Da li ste broj na koji ste slali poruku ukucavali ili ste ga "preuzeli" iz imenika ?
Ja: ukucao sam broj, i kakve to veze ima ??? Ali cak i da sam pogresio, promasio bih neku cifru u 9-ocifrenom broju, sigurno ne bih ukucao 4-cifren broj i sigurno mi ne bi pre slanja telefon prikazao ime moje supruge ?!?!?!?!? Izmedju ostalog, ciji je taj broj 9834 ????
Devojka iz MTS-a: Ne znam sta da vam kazem, meni u kompjuteru pise da ste vi slali ......
Onda sam prekinuo vezu, jer sam shvatio da sam... sta ? OPLJACKAN !!!!
Desavalo mi se to i kasnije, ali sam onda znao za jadac, pa sam pri prvom obavestenju "Sending Failed" odustajao od bilo kakvog slanja, ali naravno, MTS nije propustio ni jednu od tih prilika da mi skine kradit za svaku od "Neuspelo-poslatih" poruka.

Toliko o kradji (bar sto se MTS-a tice).
Pozdrav
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 3334
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
Alcatel LOL
A zasto ne predjete na MTS (Jeftiniji razgovor, jeftinije poruke, nisam primetio da kradu) ?
Mozda bi to bilo jedino resenje! Ako operateri zive od nas korisnika, najveca kazna im je da predjes kod drugog!
pa ja sam sa m:ts presao na telenor bas zbog toga sto je m:ts je bas krao bar meni
e meni je bilo ja sam pricao sa mojom sada bivsom devojkom koja je bila takodje 064 i pricao sam 1min pa do minut i po zato sto sam zurio pa nisam m0ogao duze i ja da proverim kredit vidim da imam samo 120dinara a imao sam pre sigurno 500dinara jer sam tada pre zova uvek proverim kredit i tada sam bas dopunio kredzu od 500dinara pa znam sigurno da sam imao 500dindzi kredze ja njih da zovem oni kazu da sam zvao meksiko i zato ste ostali na 120dinara ja kazem vi niste zdravi kakavo crno meksiko pa ja neznam nikog u meksiku a kamo li da zovem i oni kazu vi ste zvali meksiko a ne 064/31XXXXX i nemojte da lazete i jos cemo da vam iskljucimo broj zato sto nas usnemiravate i ja sam naravno odmah sutra dan otisao u kiosk i kupio 063 broj i vec ga koristim skoro godinu dana i hvala bogu nisam imao bilo kakvih problema sa 063 i nadam se da ce da ostane tako.
« Poslednja izmena: 28. Nov 2006, 15:37:54 od sakingsny »
IP sačuvana
social share
o yeeeee
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 5
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8
A jel razmisljao neko da ih lepo ljudski zamolimo? Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


The Only Thing I Ever Really Loved Was HATE!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 223
Zastava Leskovac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8
Telenor krade?!?!?

Nemoguce... Smile

Meni su jutros skinuli polednjih 5 dinara iako nisam nikoga zvao a lista poziva prazna. Mis'im ŠTA REĆI.
Ima da kupim 064 broj.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.