Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Košunica: Odricanjem Kosova odričemo se prava na Republiku Srpsku  (Pročitano 5328 puta)
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12728
Zastava germany
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
SonyEricsson k800i i D820
gdje god prst staviš na karti KiM naći ćeš jedan manastir. Tolika kulturna baština... A sve tu u ruke nevaljalih, zločestih šiptara koji su državu dobili voljom velikih sila u moderno doba.

Znam nazalost...je to tako ali nisam ja za to kriv sto Kosovo kako stoji dobija uslovno nezavisnost...
IP sačuvana
social share
Diskutiere nicht mit Dummen, sie ziehen dich auf ihr Niveau und schlagen dich dort mit Erfahrung!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1074
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
niksa zato je Kosovu i dat status jedinstvenog sluchaja da ne moglo da dodje do svih tih rasparchavanja...

Objasni to baskijskim separatistima ili skotskim ili ruskim u Istocnoj Ukrajini ako Kosovo dobije nezavisnost. Mislim, ajmo da budemo realni. Npr. ko ce moci reci Tajvanu da i on nema pravo na nezavisnost. Ili pravila vaze za sve ili ulazimo u jedan veoma opasan period koji ko zna kako ce se zavrsiti

@tiger u pravu si. Malo sam preterao. Samo sam hteo da skrenem paznju da kad god napises nesto u vezi Kosova to mhogo lici na ono sto pricaju zapadnoevropski politicari, a da je bilo onako kako su oni pricali Kosovo bi vec prosle godine bilo nezavisno. Hocu da kazem da je to veoma komplikovano pitanje koje zadire u jedno od osnovnih medjunarodnih pravila, ne menjanje granica medjunarodno priznatih drzava. Mislim da je veoma opasno igrati se sa tim jer su milioni zivota dati u WWII i WWI zbog ne postojanja tih pravila. I jos jedno, nema uslovne, nadgledane ili ne znam ti ni ja kakve nezavisnosti. Nezavisnost je nezavisnost.

Ali ipak znam bolje od tebe Srbijansko-Crnogorske odnose  Smile  Smile
« Poslednja izmena: 17. Jan 2007, 11:33:13 od niksa517 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 27
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
Bosch 
Ako mogu samo da vas podsetim da je Djindjic prvi, jos pre bombardovanja, u knjizi Kosovo , da Kosovo moramo da povezemo sa RS, jer jedino na toj klackalici mozemo da sacuvamo oba. Ali njega ubise, a onaj mutavi Voja se sad kiti njegovim idejama.
IP sačuvana
social share
Kostunica je skot
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 963
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Nokia 6630
Ako mogu samo da vas podsetim da je Djindjic prvi, jos pre bombardovanja, u knjizi Kosovo , da Kosovo moramo da povezemo sa RS, jer jedino na toj klackalici mozemo da sacuvamo oba. Ali njega ubise, a onaj mutavi Voja se sad kiti njegovim idejama.

Razlika je  sto je Djindjic o RS samo pricao  i pisao, nista nije uradjeno na povezivanju, saradnji i sl.
Sporazum o specijalnim i paralelnim odnosima RS i Srbije je prvobitno potpisan 2001. god. ali je ostao slovo na papiru.
Tek od skora, kada je inace ponovo potpisan taj dokument koji je prakticno nastavak  sporazuma potpisanog 2001., pocinje ozbiljnja saradnja. Sada je osnovano i  vece za saradnju RS i Srbije koje cine predsednici i premijeri RS i Srbije, i vidimo kakva je sada situcija.
IP sačuvana
social share
Blejanje...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Дошао је тихо и отишао у легенду...

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 8641
Zastava Beograd - Dorćol
OS
Windows XP
Browser
Avant Browser Nepoznat
mob
Nokia 5610
 Smile Smile Smile

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

Kosovo je Srbija.PNG
(196.82 KB, 373x404)
IP sačuvana
social share
                         C' вером у Бога за Краља и Отаџбину - Слобода или смрт                              
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Bogatstvo je dobrodošlo!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4077
Zastava BGD
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
BlackBerry bold 9000
Ako mogu samo da vas podsetim da je Djindjic prvi, jos pre bombardovanja, u knjizi Kosovo , da Kosovo moramo da povezemo sa RS, jer jedino na toj klackalici mozemo da sacuvamo oba. Ali njega ubise, a onaj mutavi Voja se sad kiti njegovim idejama.

Pa što ga nije povezao... imao je vremena. Priča o Đinđiću mi liči na priče Del Boja iz mućki vezanih za stvari koje mu je mama rekla na samrti... Nema stvari o kojima taj čovek nije govorio i imao najbolje moguće vizije... Priča o njemu posle njegove smrti je samo vešt rad marketinških agencija i spleta okolnosti...
IP sačuvana
social share
Hrvati su najhrabriji narod na svetu, ali ne zato što se ničega ne boje, već zato što se ničega ne stide!
Jovan Dučić

Boj se ovna, boj se govna, a kada ćeš onda živeti...
Meša Selimović
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 963
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Nokia 6630
Priča o Đinđiću mi liči na priče Del Boja iz mućki vezanih za stvari koje mu je mama rekla na samrti... Nema stvari o kojima taj čovek nije govorio i imao najbolje moguće vizije... Priča o njemu posle njegove smrti je samo vešt rad marketinških agencija i spleta okolnosti...

Odlicno si to primetio, slazem se.
IP sačuvana
social share
Blejanje...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Bogatstvo je dobrodošlo!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4077
Zastava BGD
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
BlackBerry bold 9000
Da bi se shvatio fenomen Đinđić, treba pogledati film - O pokojniku sve najlepše
IP sačuvana
social share
Hrvati su najhrabriji narod na svetu, ali ne zato što se ničega ne boje, već zato što se ničega ne stide!
Jovan Dučić

Boj se ovna, boj se govna, a kada ćeš onda živeti...
Meša Selimović
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


lepim plakate po gradu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5550
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
Predizborna patka Hadži-Koštunija da pridobije glasače poreklom sa Kosova i one Prekodrinske pa je to "državnički mudro" sastavio u jedan slogan.

Ulaskom Srbije u NATO i radom na integraciji u EU, kao i saradnjim sa Hagom, bi se značajno ojačala pregovaračka pozicija Srbije po pitanju Kosova i Republike Srpske.
IP sačuvana
social share
Izreci, pa se ispeci
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 329
Zastava Hercegovina - Lan-wars.com
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
mob
SonyEricsson P1i + 8 giga
moj dosadašnji zaključak je da kako eu , rusia i amerika odluče tako će biti.......... Smile Smile
IP sačuvana
social share
LW/klan
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.122 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.