Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Košunica: Odricanjem Kosova odričemo se prava na Republiku Srpsku  (Pročitano 5326 puta)
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46914
Zastava Босна
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung Galaxy S6 edge+

Najbolje i mozda najlogicnije rjesenje bi bilo da Kosovo dobije nezavisnost a Republika Srpska se pripoji Srbiji uz korekcije granica normalno. Neke djelove RS recimo bi mogli da dadnemo muslimanima, kao recimo Srebrenica i te zajebancije tamo. Zaokruziti granice, udariti onaj zid o kome sam pricao gore i uhvatiti se posla...

Kako ćeš dati Srebrenicu muslimanima kada danas tamo žive većinom Srbi ?  ( preko 66%).   

To bi bilo isto kao tražiti teritorije u hrvatskoj
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Дошао је тихо и отишао у легенду...

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 8641
Zastava Beograd - Dorćol
OS
Windows XP
Browser
Avant Browser Nepoznat
mob
Nokia 5610
Nije budala, već ispravno zbori. Ja ga inače ne volim mnogo, ali ovo što je rekao o Kosovu sasvim je u pravu.

Šiptari, ustvari šiptari jer oni ne zaslužuju da se pišu velikim slovom, oni su svi od reda ubice, zlikovci i srbomrzitelji.

I red je da im se već jednom osvetimo.

Jednom ste probali...dobili po tintari i sada bi opet neku osvetu...i vidite jos dan danas Srbija kroji drugim drzavama u susjedstvu buducnost...jos uvijek Srbija i njihov poglavar ima pretenzije na Republiku Srpsku...to je napad na integritet BiH i za to ce kasnje jos samo Srbija debelo da plati jer covijek je upravu izgubicete obadvoje...radi ovakvih politicara...nije u stanju Srbiju da sredi a on bi da se siri...
On ne gaji pretenzije prema Republici Srpskoj. Narod RS zeli da se prikljuci Srbiji. Vec uveliko skupljaju potpise za raspisivanje referenduma o prikljucenju Srbiji. Mi smo jedan narod koji Drina deli!!!
IP sačuvana
social share
                         C' вером у Бога за Краља и Отаџбину - Слобода или смрт                              
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46914
Zastava Босна
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
On ne gaji pretenzije prema Republici Srpskoj. Narod RS zeli da se prikljuci Srbiji. Vec uveliko skupljaju potpise za raspisivanje referenduma o prikljucenju Srbiji. Mi smo jedan narod koji Drina deli!!!

i deli i deli...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Дошао је тихо и отишао у легенду...

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 8641
Zastava Beograd - Dorćol
OS
Windows XP
Browser
Avant Browser Nepoznat
mob
Nokia 5610
Nece jos dugo...Nadam se...
IP sačuvana
social share
                         C' вером у Бога за Краља и Отаџбину - Слобода или смрт                              
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Manijak sa severa

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5136
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
mob
Apple Iphone 5
Nije budala, već ispravno zbori. Ja ga inače ne volim mnogo, ali ovo što je rekao o Kosovu sasvim je u pravu.

Šiptari, ustvari šiptari jer oni ne zaslužuju da se pišu velikim slovom, oni su svi od reda ubice, zlikovci i srbomrzitelji.

I red je da im se već jednom osvetimo.

Jednom ste probali...dobili po tintari i sada bi opet neku osvetu...i vidite jos dan danas Srbija kroji drugim drzavama u susjedstvu buducnost...jos uvijek Srbija i njihov poglavar ima pretenzije na Republiku Srpsku...to je napad na integritet BiH i za to ce kasnje jos samo Srbija debelo da plati jer covijek je upravu izgubicete obadvoje...radi ovakvih politicara...nije u stanju Srbiju da sredi a on bi da se siri...
Jes bre napad na integritet drzave koju ne priznaje vise od 50% stanovnistva. Ja pre tri meseca pomenuo u Banja Luci "vasa Bosna" oni hteli da mi otkinu glavu! Ajde bre pa vise mi iz Srbije priznajemo BIH nego Srbi tamo. Ne kenjaj iz te Svabije leba ti...
IP sačuvana
social share
"Srbin sam, rodjen u Hrvatskoj, imam grchki pasosh i gradjanin sam SAD. Mozda sam spijun?" - Predrag Stojakovic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 963
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Nokia 6630
Nece jos dugo...Nadam se...

Nece, postace Drina kicma Srbije  Smile
IP sačuvana
social share
Blejanje...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


tra la la

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 448
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
SonyEricsson K310i
Pa mislim da bi trebali, posle Kosova, tražiti neko bolje rešenje za Bosnu... ovo kako sad izgleda  mi više liči na neko kratkotrajno rešenje. Jbg, Dejton je bio pre 12 godina skoro... Smiley

...sad kakvo bi to bilo rešenje, stvarno ne znam... previše mi to izgleda komplikovano, a nisam nikad bio u Bosni Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 963
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Nokia 6630
U tom slucaju prvo i osnovno je da se mora resiti pitanje koridora, tj. dati deo teritorije u zamenu za veci koridor kod Brckog, sto ne bi bio neki problem.
IP sačuvana
social share
Blejanje...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ekstrem

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6621
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
ne znam o cemu pricate.

kakav referendum? otkad se srbi u republici srpskoj pitaju o bilo cemu?
pa imali smo skupljanje potpisa za referendum i sta bi od toga? utopise se u SNSD kako sam i predvidjao, donijese mu vlast koju bi, istina, i onako morao da dobije. a referendum? kakav referendum.  umjesto toga ostacemo bez simbola, dobicemo zajednicku policiju i pitane je vremena kad ce nas podijeliti u kantone, u kojima ce vladati ovi sto su trenutno na vlasti. dok su narodu punili usi otcijepljenjem od FBiH i samostalnosti, potpisivali su sporazume o reformi ustava i policije.

Ja iskreno ne vidim ko moze da nas trgne iz ovog u sta tonemo. vi u Srbiji ste toliko podijeljeni i iscjepkani da vas je zlo slusati i gledati. tadic i kostunica su takodje doprinijeli ovom svemu sto se posljednjih dana desava kod nas. umjesto da su nam pomogli da steknemo vecu samostalnost ekonomsku i politicku, da zadrzimo svoja obiljezja i institucije, oni su zbog svojih dilova svojski pogurali lika koji je to prokrcmio prije nego sto je dosao na vlast. i sad nesto pricaju?

IP sačuvana
social share



ma taj eduardo je cigan obicni. bilo bi super da mu je noga ostala u terenu. ili jos bolje, taylor trci, a eduardova noga se zapetljala u pertle u vuce se za njim... ili da je ostala na stadionu, pa da se igra umjesto charity shielda, Kup eduardove noge... da pobjednik u finalu dobija nogu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12728
Zastava germany
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
SonyEricsson k800i i D820
Nije budala, već ispravno zbori. Ja ga inače ne volim mnogo, ali ovo što je rekao o Kosovu sasvim je u pravu.

Šiptari, ustvari šiptari jer oni ne zaslužuju da se pišu velikim slovom, oni su svi od reda ubice, zlikovci i srbomrzitelji.

I red je da im se već jednom osvetimo.

Jednom ste probali...dobili po tintari i sada bi opet neku osvetu...i vidite jos dan danas Srbija kroji drugim drzavama u susjedstvu buducnost...jos uvijek Srbija i njihov poglavar ima pretenzije na Republiku Srpsku...to je napad na integritet BiH i za to ce kasnje jos samo Srbija debelo da plati jer covijek je upravu izgubicete obadvoje...radi ovakvih politicara...nije u stanju Srbiju da sredi a on bi da se siri...
Jes bre napad na integritet drzave koju ne priznaje vise od 50% stanovnistva. Ja pre tri meseca pomenuo u Banja Luci "vasa Bosna" oni hteli da mi otkinu glavu! Ajde bre pa vise mi iz Srbije priznajemo BIH nego Srbi tamo. Ne kenjaj iz te Svabije leba ti...

Ajde ne seri care...ti spomenuo vasa Bosna i oni ti glavu htjeli otkinuti ma jeli...u kojem si ti drustvu onda i o cemu ti pricas kada si u Srpskoj Banja luci da mi je znati!!! Zvezdas ajde idi gledaj crtice....ako neznas nista pametno pricati!

Citat
On ne gaji pretenzije prema Republici Srpskoj. Narod RS zeli da se prikljuci Srbiji. Vec uveliko skupljaju potpise za raspisivanje referenduma o prikljucenju Srbiji. Mi smo jedan narod koji Drina deli!!!
Kamiondzija kada jedan covijek na poziciji kao Kostunica kaze da se sa odricanjem Kosova odricemo i prava Republike Srpske onda to nije govor Srba iz Bosne ili RS nego jednog politicara iz Srbije...znaci on ima pretenzije na jednu priznatu drzavu...da je to rekao neki politicar u BiH onda ok..ali ovako da on nesto prica to znaci da on zeli da se oduzima jednoj drzavi teritoriji i njegovoj se prikljuciva na sta on nema pravo...vidis kako to Albanija radi nista ti od njih necujes da zeli da se pripoji Kosovo njima ali eto opet oni dobise kako izgleda novu Albansku drzavicu...
IP sačuvana
social share
Diskutiere nicht mit Dummen, sie ziehen dich auf ihr Niveau und schlagen dich dort mit Erfahrung!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.