Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Koštunice – PEVAJ! , skup 26.03.2011. Beograd, Trg Republike u 15:30  (Pročitano 1830 puta)
22. Mar 2011, 20:48:08
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 141
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
Citat
Inicijativa >>Koštunice – „PEVAJ“!<< nastala je na Fejsbuku na osmu godišnjicu atentata na premijera  Zorana Đinđića.  Skupili smo se iza stava da niko ne može i ne sme biti amnestiran od odgovornosti i obaveze da odgovori na neka pitanja, pa ni sam Vojislav Koštunica. To što su iza njega stali neki akademici, i neke druge javne ličnosti nije ništa do pritisak na pravosudne organe ove zemlje i to se ne sme dozvoliti. Akademici i sam Vojislav Koštunica nisu ništa vredniji građani ove zemlje od NAS.

A mi imamo pravo da znamo istinu. Mi želimo da znamo istinu!

Iako se on pravda da ne postoji razlog da on odgovara na pitanja u istražnom postupku vezano za političku pozadinu atentata, razloga ima dovoljno.

Zašto je Vojislav Koštunica podržao protest JSO? Zašto su se ljudi iz njegovog okruženja viđali sa ljudima iz zemunskog klana i JSO? Zašto su se visoki državni funkcioneri, članovi DSS i bivši članovi njegovog kabineta videli sa Legijom one noći kada je uhapšen, a suprotno zakonima države Srbije? Šta su se „na vrhu“ konsultovali i obećali Dejanu Milenkoviću Bagziju gospodin J. i gospodin B.? Zašto su sabotirali suđenje za atentat na Zorana Đinđića?

http://kostunicepevaj.wordpress.com/
http://www.pescanik.net/content/view/6581/62/
« Poslednja izmena: 22. Mar 2011, 20:48:35 od BucaKrtalic »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4404
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Ретардирани смрадови.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3134
OS
Windows 7
Browser
Chrome 10.0.648.151
Molio bih moderatore da ne zatvore ovu temu, biće zanimljivo!

Prvo, ja se prvi slažem da Koštunica treba da se sasluša. Medjutim, ovde se ne radi o spontanoj akciji gradjana na facebook-u, nego o organizovanoj akciji LDP-a.

Drugo, o svim tim dogadjajima bi morali mnogi da svedoče a ne samo Koštunica

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 141
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
gde pise da se radi o akciji LDP-a?

Ni meni nije najjasniji koncept skupa. Razumno bi ga bilo pod ovim naslovom odrzati da je zvanicno i formalno Kostunica pozvan da posvedoci ,da iskaz ili nesto tako- a on se o to oglusio.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Question everything.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 5329
Zastava Beograd
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0b9
Šuntavilo Smile
IP sačuvana
social share
Deus ex machina.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
mob
Nokia 
hoće li i čedomor pevati, i njega su viđali sa jso, zemuncima i raznim drugim gamadima, a bio je i visoko pozicioniran u vladi Z.Đ.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 141
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
nije da ga branim, ali on je vec pevao. cini mi se da je bio pozivan i svedocio je
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


alitur vitium vivitque tegendo

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17042
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
mob
Nokia 3510
Колико знам и сам др Булевар је друговао са истима  Smile

Дегутативно је да у времену кад нацији прети биолошки опстанак давати публицитет обрачунима из подземља. Нека прво правосудни органи и тужилаштво поврате свој кредибилитет, да се коначно макну са дна лествице институција у коју грађани имају најмање поверења.  Smile
IP sačuvana
social share
У пороку је слађе: сви порок грде, а сви у њему живе, само што сви крију...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
mob
Nokia 6230
Nesumnjivo da je Voja u pravu sto se tice hajke na DSS. Ali ima i on svoje debele falinke. Na kraju krajeva u pitanju je saslusanje kod Javnog Tuzioca i ne vidim zasto bi on, legalista to zatezao?
Drugo, oni ne mogu da dokazu nista sto se tice njegove licnosti, ali njegovi postupci su vec postali dosadni.
Cim je u opoziciji i pada rejting, seti se srpstva, drzavotvorstva itd.
Pre bih rekao da akcija Kolubara je narucena os SPS-a da spere sa sebe ljagu koja se ne moze sprati. Naime oni su te lopine koje su napravile ovo drustvo kao predplemensko.
Lepa izvedba, da se u Kolubari optuzi DSS a oni 20 godina prave tamo urnebes a takodje i prica sa Zeleznicom gde od 89-e kada je MInis postavljen za generalnog do dan danas su urnisali milijarde, a montirali da se strpa Veljin Saran u bajbok a covek nije stigao ni do prvog miliona.
Ali DS je zato napravio LDP. Da udara kontre Voji, a da ne budu optuzeni oni.
Oni su usli u ljubav sa SPS i sada su u fazi ekstaze.Ali opet je Voja problem, jer cim dobije malo vlasti, evo njega okruzenog julovcima i socijalistima. Izgleda da on stvarno nema kadar da napravi come back.
A ako hoce da nadju pozadinu ubistva, onda neka reformisu KOS, odnosno da traze u VBA. Tamo je narucilac, isto kao sto je tamo narucilac ubijanja civila Jugoslavije od strane JNA.
Ja ne mislim da Voja ima blage veze sa ubistvom Djikija.
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3134
OS
Windows 7
Browser
Chrome 10.0.648.151
gde pise da se radi o akciji LDP-a?
Ni meni nije najjasniji koncept skupa. Razumno bi ga bilo pod ovim naslovom odrzati da je zvanicno i formalno Kostunica pozvan da posvedoci ,da iskaz ili nesto tako- a on se o to oglusio.

Ne piše nigde, ali se prepoznaje. Naravno, ti ne moraš da veruješ u to
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.103 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.