Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kostunica treba da podnese ostavku-Dragan Sormaz  (Pročitano 11748 puta)
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 185
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Ајде крадикалу не лупај, Београдски споразум је био последњи покушај да се очува заједница, Црногорцима је препуштена скоро сва власт у савезној држави, све им је дато само да опстане заједничка држава, али ови су хтели по сваку цену да се отцепе, и то је наравно била воља САД и најјачих држава ЕУ.

Мислиш да он није знао ко је и шта је Николић још пре него што се показало да је западни агент, па за Николића и крадикале Борис Тадић је геније.

Beogradskim sporazumom je labava federacija pretvorena u konfederaciju i time dato pravo Crnoj Gori na samoopredljenje. Dakle, ja sam, recimo, do tog sporazuma kao građanin Novog Sada imao pravo da se pitam dali sam za to da se jedan deo moje otadžbine, makar u Budvi otcepi... Ovim sporazumom je dato pravo stanovnicima Crne Gore da o tome samostalno odlučuju, ne pitajući i mene. Meni je i taj deo zemlje do tada i formalno bio otadžbina, sada je samo u srcu... I to prostom većinom, alo pa toga nema nigde u svetu. Na stranu sada što to nije legalno, posledice su tu...

Koštunica kao stručnjak iz oblasti prava to nije mogao da ne zna. I po kom osnovu sada on kritikuje statut Vojvodine. Znači da bi sutra neko kao ti mogao da kaže, to je bio poslednji i jedini mogući pokušaj da se očuva Vojvodina u Srbiji... Hahaha, ali šta očekivati o tebe, očigledno je da si slep pred činjenicama, slep od ljubavi prema Koštunici. Ja ako i volim i poštujem, to činim uvek otvorenih očiju.

Možda je i volja SAD i najmoćnijih država, zar nije zadatak državnika da se bori za interese svog naroda i države, a ne da ih prevodi žedne preko vode... Verujem i da je tebi, bar tako kažeš, kao i Koštunici bolji Šutanovac kao ministar odbrane ili Drašković kao ministar spoljnih poslova od nekog radikala. Meni nije i nikada neće. Tebi na ponos i Koštunici na diku. I Tadić ti je bolji kao predsednik, svaka čast...

Ali ja znam da ti samo braniš ono za šta nema odbrane, bitno je da malo progledaš i zato ti se obraćam... Bez ikakve nadmenosti. Zar bilo ko ovde može da bude ndmen, pa u govnima smo do guše... U zdravlje.
Ма тако је... да споразума није било Црна Гора се не би отцепила... како да не... ко још верује у то... Smile
А какви су радикали били најбоље се види по Николићу и екипи око њега...


Drago mi je da si citirao ovu prostu istinu. Iako ti nisi u stanju da je priznaš siguran sam da na ovom sajtu postoje i oni koji pomalo pamte, razmišljaju i imaju čime...

Neka takvi razmisle kakva je suštinska razlika između statuta Vojvodine i onog Koštunicinog beogradskog sporazuma i čemu to vodi...

I da, dok Koštunica i njegovi nisu petog oktobra došli na vlast Đukanović nije smeo ni da pomene javno nekakvu nezavisnost. Čak je pobedio na izborima sa sloganom za Jugoslaviju. Ali kada je došao isti pion i u Beograd na vlasto onda...

Ima ko pamti, ima i ko će jednog dana suditi takvima.... Makar to bili moji sinovi i istorija. Za bolju i lepšu i slobodnu Srbiju.

I jebali te radikali i Nikolić..., kad već ne znaš ništa pametnije da kažeš.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.