Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kostunica treba da podnese ostavku-Dragan Sormaz  (Pročitano 11749 puta)
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 185
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Kostunica je dobar momak i iz dobre porodice .

Bice to sve ok .....

Sormazu mrs iz stranke . Smile

Dobar momak? Pa, jel to botoks stigao i u Srbiju?
Iz dobre porodice? Jel zato otac Koštunice promenio svoje prezime? Samo mi nije jasno šta je pisac hteo da kaže.
Šalu na stranu, vic o Jočiću je baš bedan. Jadno je sprdati se nečijoj nesreći.
Pročitajte pesmicu čika Jove Zmaja o cicanu Marku. Toliko, kad nema ozbiljnijeg razgovora.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Citat
ja placam pice ako DSS pukne .... a i ako DS ne pukne ...

ја у супротном ... само да се договоримо шта је пуцање за ДСС а шта за ДС?

Pucanje za DSS je da ne udju u sledecu vladu , a pucanje za DSa je raskol u stranci i gubljenje izbora ..... Osim ako ne naprave , kako rece njihov predsednik ,, nekonvencionalni i ekscentricni zaokret u spoljnoj politici ,, - a svi znamo sta bi to trebalo prakticno da znaci . Ja licno mislim da nemaju mooda da to naprave - pa ce se lepo razici na par frakcija .  Smile

мени је пуцање ДСС-а не прелазак или прелазак цензуса за пар промила, без обзира да ли ће неком затребати тих евентуалних десетак посланика за већину ... а пуцање за ДС резултат испод 20%

углавном договорили смо се, опклада је пала  Smile
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4404
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Ајде крадикалу не лупај, Београдски споразум је био последњи покушај да се очува заједница, Црногорцима је препуштена скоро сва власт у савезној држави, све им је дато само да опстане заједничка држава, али ови су хтели по сваку цену да се отцепе, и то је наравно била воља САД и најјачих држава ЕУ.

Мислиш да он није знао ко је и шта је Николић још пре него што се показало да је западни агент, па за Николића и крадикале Борис Тадић је геније.

Beogradskim sporazumom je labava federacija pretvorena u konfederaciju i time dato pravo Crnoj Gori na samoopredljenje. Dakle, ja sam, recimo, do tog sporazuma kao građanin Novog Sada imao pravo da se pitam dali sam za to da se jedan deo moje otadžbine, makar u Budvi otcepi... Ovim sporazumom je dato pravo stanovnicima Crne Gore da o tome samostalno odlučuju, ne pitajući i mene. Meni je i taj deo zemlje do tada i formalno bio otadžbina, sada je samo u srcu... I to prostom većinom, alo pa toga nema nigde u svetu. Na stranu sada što to nije legalno, posledice su tu...

Koštunica kao stručnjak iz oblasti prava to nije mogao da ne zna. I po kom osnovu sada on kritikuje statut Vojvodine. Znači da bi sutra neko kao ti mogao da kaže, to je bio poslednji i jedini mogući pokušaj da se očuva Vojvodina u Srbiji... Hahaha, ali šta očekivati o tebe, očigledno je da si slep pred činjenicama, slep od ljubavi prema Koštunici. Ja ako i volim i poštujem, to činim uvek otvorenih očiju.

Možda je i volja SAD i najmoćnijih država, zar nije zadatak državnika da se bori za interese svog naroda i države, a ne da ih prevodi žedne preko vode... Verujem i da je tebi, bar tako kažeš, kao i Koštunici bolji Šutanovac kao ministar odbrane ili Drašković kao ministar spoljnih poslova od nekog radikala. Meni nije i nikada neće. Tebi na ponos i Koštunici na diku. I Tadić ti je bolji kao predsednik, svaka čast...

Ali ja znam da ti samo braniš ono za šta nema odbrane, bitno je da malo progledaš i zato ti se obraćam... Bez ikakve nadmenosti. Zar bilo ko ovde može da bude ndmen, pa u govnima smo do guše... U zdravlje.
Ма тако је... да споразума није било Црна Гора се не би отцепила... како да не... ко још верује у то...  Smile
А какви су радикали били најбоље се види по Николићу и екипи око њега...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

disident Burek-foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10067
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Motorola 
Nisam navraćao na forum koji mesec i vidim da je stanje redovno - maligno...Pošto plaćam tv-pretplatu,radujem se što ću Šormaza gledati manje no obično...i što će Zmaju stići tura fraj pića taman kad otopli dogodine.
« Poslednja izmena: 15. Maj 2010, 02:46:33 od Torivoje »
IP sačuvana
social share
Od Vučića pedera do Ane lezbejke : Srpska Napredna, stranka kontinuiteta
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2754
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Zasto si tako rezigniran - vidis da mozemo lepo da  razmenimo misljenja  , iznesemo svoje prognoze , posle toga odemo ko ljudi na pice ,  ako Bog da  . Zar to nije u skladu sa najvisim standardima ? ... Pa civilizovanija je ovde atmosfera nego u Skupstini .  Smile ... Ne moze svako jednako da misli , bre ....

Tvoj post je relikt jednopartijskog sistema  .. i jednoumlja ....  Smile
IP sačuvana
social share
“The quick brown fox jumps over the lazy dog.”

Najsladje se smeje onaj koji prvi puca .
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
LG Frizider
Tri džokera čuvaju vladu

BABOVIĆ, 14.05.2010 20:53:00    

AKO bi voljom vladajuće većine Dragan Šormaz zadržao mandat, otvorile bi se šanse da vlast uz tandem nezavisnih poslanika - Vladana Batića i Jovana Damjanovića - dobije još jednog povremenog ”džokera”.

Šormaz je već obavestio skupštinu da samostalno raspolaže mandatom i da niko ne može da aktivira njegovu ostavku. Sada tu pat poziciju može da preseče jedino Administrativni odbor parlamenta.
- Ako vladajuća većina bude korektna prema Ustavu i pravu, onda će morati Šormaza da liši mandata - kaže Miloš Aligrudić, šef poslaničke grupe DSS.

Predsednik Administrativnog odbora Nenad Konstantinović rekao nam je da do petka popodne nije dobio nikakav
dopis niti ostavku:
- Pre bilo kakve odluke o sednici, odbor bi trebalo da se upozna sa tekstom izjave koju je priložila DSS, a koji u ovom trenutku nemamo. Ne postoji zakonski rok u kojem bih morao da zakažem sednicu.
Šormaz se, braneći mandat, indirektno pozvao i na slučaj bivšeg radikala Jovana Damjanovića, koji je lane napustio klub SRS, osnovao novu partiju, i prešao u ”slobodnjake”.

Administartivni odbor je tada odlučio da Damjanović može da zadrži mandat, jer je stav DS bio da poslanik mora lično da podnese ostavku ili ovlasti nekog da to učini u njegovo ime.
Ukoliko odbor Šormazu sačuva poslaničku knjižicu i on odluči da postane ”solo igrač”, mogao bi, poput Batića i Damjanovića, da bude zlatna rezerva vlasti.
Taj tandem je već nekoliko puta pomogao vladajućem bloku kada je bilo gusto. Očigledni primeri su Zakon o informisanju i budžet koji su ”pogurani” i glasovima pomenute dvojice.
- Nije tačno da nam vlast sugeriše kako ćemo da se opredeljujemo, niti je u tom smislu ikada bilo pritisaka - ubeđuje nas Damjanović.

Batić je imao nešto drugačiji put. Mandat je dobio na listi LDP, a potom je sporazumno istupio iz njihovog kluba, kada su ”čedisti” ušli u Liberalnu internacionalu. Ali, i na njega je vlast mogla da se osloni, kada je bilo ”stani-pani”.

PALMINA PONUDA

KAKO sada stvari stoje, Dragan Šormaz je najbliži taboru JS. Palma ga je već prvog dana ”pobune” protiv DSS pozvao i navodno mu u polušali ponudio mesto potpredsednika stranke. Ti kontakto još traju, a Koštuničini su u petak Šormazu ukinuli broj službenog mobilnog.

линк

..................

Фриленсери, Шормаз доспео на берзу Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

disident Burek-foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10067
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Motorola 
Zasto si tako rezigniran - vidis da mozemo lepo da  razmenimo misljenja  , iznesemo svoje prognoze , posle toga odemo ko ljudi na pice ,  ako Bog da  . Zar to nije u skladu sa najvisim standardima ? ... Pa civilizovanija je ovde atmosfera nego u Skupstini .  Smile ... Ne moze svako jednako da misli , bre ....

Tvoj post je relikt jednopartijskog sistema  .. i jednoumlja ....  Smile

Pauziraj i ti koji mesec ,pa navrati.Tada će ti biti lakše da vidiš koliko je ovaj deo foruma oboleo.Da budem još precizniji - konzervativci su ostali na istom,ali su levičari postali besni psi (osetilo da im se bliži kraj),a vidim da urednici (sve više) puštaju i ultra-desne ekstreme (valjda time,po logici Bulajićevih filmova,pokušavaju da ukaljaju sve desno-misleće).Samo ti uživaj u svom ovako shvaćenom pluralizmu (sic!)...
IP sačuvana
social share
Od Vučića pedera do Ane lezbejke : Srpska Napredna, stranka kontinuiteta
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sreća je kada ti smrt zakuca na vrata a ti nisi tu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15304
Zastava Сремска Митровица
OS
Windows Vista
Browser
Safari 4.0.4
mob
Alcatel 
Torivoje, tvoj je problem što misliš da postoji samo desno i levo, probaj malo u centar. Inače , ako si navratio da nas pljuješ , nisi ni morao.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2754
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Zasto si tako rezigniran - vidis da mozemo lepo da  razmenimo misljenja  , iznesemo svoje prognoze , posle toga odemo ko ljudi na pice ,  ako Bog da  . Zar to nije u skladu sa najvisim standardima ? ... Pa civilizovanija je ovde atmosfera nego u Skupstini .  Smile ... Ne moze svako jednako da misli , bre ....

Tvoj post je relikt jednopartijskog sistema  .. i jednoumlja ....  Smile

Pauziraj i ti koji mesec ,pa navrati.Tada će ti biti lakše da vidiš koliko je ovaj deo foruma oboleo.Da budem još precizniji - konzervativci su ostali na istom,ali su levičari postali besni psi (osetilo da im se bliži kraj),a vidim da urednici (sve više) puštaju i ultra-desne ekstreme (valjda time,po logici Bulajićevih filmova,pokušavaju da ukaljaju sve desno-misleće).Samo ti uživaj u svom ovako shvaćenom pluralizmu (sic!)...

Ma daleko sam ja od toga da uzivam na ovom delu  foruma  - ja sam ovde zbog nekih drugih ... stvari ....  Smile

A sto se tice uredjivacke politike - to o cemu si pisao je potpuno besmisleno raditi na ovako malom uzorku ... ne kazem da takvo sto ne postoji - ali je , ponavljam ,  besmisleno ... ako uopste postoji  .....  Smile ... ne obracaj paznju na to , pisi sta mislis i budi cool ....  Smile
IP sačuvana
social share
“The quick brown fox jumps over the lazy dog.”

Najsladje se smeje onaj koji prvi puca .
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

disident Burek-foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10067
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Motorola 
Peruđi,ja i jesam desni centar.Levi centar ovde ne postoji.Ne pljujem (do par dana pred izbore na Voždovcu,čiji sam ishod ,btw,nerado potrefio sam okapavao na ovim stranicama),već dobronamerno (kao "dalji rođak" koga duže nije bilo) upozoravam u šta deevoluirate.
IP sačuvana
social share
Od Vučića pedera do Ane lezbejke : Srpska Napredna, stranka kontinuiteta
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.101 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.