Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kostunica treba da podnese ostavku-Dragan Sormaz  (Pročitano 11751 puta)
Krajnje beznadezan


Dođoh, videh, osvojih!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10979
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Nokia 6300
Kao што је испалио Вучину  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Citat
Da li ćete ostati u DSS ako Koštunica ne ode?
- To postaje besmisleno! S njim, takvim kakav jeste, DSS neće preći cenzus na sledećim izborima, a ja želim da se borim da u Srbiji bude bolje.

Naravno, to sam ja rekao pre godinu dana Smile

Ja im ne verujem nijednom, ko zna kakve su tu politicke igre u pitanju

свима је одавно јасно да ДСС пропада, до сада је вероватно и Коштуница сконтао ... биће овога још вероватно. Брод тоне, пацови траже нови ...
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2754
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Ne bih se slozio - prerano otpisujes DSS .  DSu  sledi cepanje .
IP sačuvana
social share
“The quick brown fox jumps over the lazy dog.”

Najsladje se smeje onaj koji prvi puca .
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


alitur vitium vivitque tegendo

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17042
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Nokia 3510
Коштуница је долазио на власт углавном кад је био на граници цензуса. Ја мислим да се његови противници прерано радују Smile
IP sačuvana
social share
У пороку је слађе: сви порок грде, а сви у њему живе, само што сви крију...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.9
Ne bih se slozio - prerano otpisujes DSS .  DSu  sledi cepanje .
To mesas DS sa G17 i SRS-om

Srbija ti ide na 2 tabora:SNS i DS, sve ovo ostalo ce morati da bira stranu ako hoce da opstane na politickoj sceni
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19852
Zastava Šabac , Srbija
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.1.249.1064
mob
Sony 
aaauuu ljudi šta ste se napalili oko ovakvih glupih izjava iz ko zna kog izvora.... Meni samo nie jasno šta se sada opozicija rasipa , stvarno mi ne ide u glavu..... Sada bi imali najveće šanse na izborima da pobede , naravno ako ne bude opet radila Tadićeva i expertska mašina , na principu , džak brašna , 5l ulja , 2 džaka krompira i slično....
Коштуница је долазио на власт углавном кад је био на граници цензуса. Ја мислим да се његови противници прерано радују Smile
to je tačno , ali ipak se mogu radovati jer jee nekad Košta znao da dobije i 15-20% na izborima , a sad ga je nešto osiromašio...
« Poslednja izmena: 12. Maj 2010, 22:53:09 od Pouckovic »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Дај људи не зајебавјте се ... Коштуница је највише гласова скупљао на фору ''ко сме да вас погледа у очи'' и ''никад више ни црвено ни црно'' односно када су људи гласали против Милошевића и кад им је био пун 'рац ДОС-а предвођеног ДС-ом и оног одузимања мандата ДСС-у ... дакле мало људи је гласало ЗА Коштуницу већ против неког... уосталом као и за ДС ... није било ЗА ДС него против радикала. Али ДС уз све глупости које је направио није показао ту црту аутизма, необавештености и одсуства додира са стварношћу као Коштуније. Кадровски су много јачи од ДСС-а, што и није тешко ... и не неће се поцепати то је превише добро разрађена машинерија.

И да се разумемо, пре него што вам прораде пљувачне жлезде јер у посту видите жуту боју ... не, никада нисам нити ћу гласати за ДС.
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


alitur vitium vivitque tegendo

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17042
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Nokia 3510
Неће још Србија на два табора. Још увек ће комби странке диктирати парламентарну већину и састављање владе. Након раскола, мислим да ће ДС бити минорна странка која неће моћи самостално на изборе. Добар де ће се утопити у ЛДП, један део у СНС. Бота и Ђелић сигурно прелазе  код Николића у СНС Smile, а Шутановац на сметлиште историје српског парламентаризума. Кроз пар година нико га се више неће сећати Smile

Коштуница добија председничке изборе 2012 Smile
« Poslednja izmena: 12. Maj 2010, 23:11:38 od Persona grata »
IP sačuvana
social share
У пороку је слађе: сви порок грде, а сви у њему живе, само што сви крију...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
e jбга ... ако си озбиљан, јави се кад почнеш да једеш великом кашиком и сконташ да Деда Мраз не постоји  Smile
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2754
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Дај људи не зајебавјте се ... Коштуница је највише гласова скупљао на фору ''ко сме да вас погледа у очи'' и ''никад више ни црвено ни црно'' односно када су људи гласали против Милошевића и кад им је био пун 'рац ДОС-а предвођеног ДС-ом и оног одузимања мандата ДСС-у ... дакле мало људи је гласало ЗА Коштуницу већ против неког... уосталом као и за ДС ... није било ЗА ДС него против радикала. Али ДС уз све глупости које је направио није показао ту црту аутизма, необавештености и одсуства додира са стварношћу као Коштуније. Кадровски су много јачи од ДСС-а, што и није тешко ... и не неће се поцепати то је превише добро разрађена машинерија.

И да се разумемо, пре него што вам прораде пљувачне жлезде јер у посту видите жуту боју ... не, никада нисам нити ћу гласати за ДС.


Ni na kraj pameti mi nije da se sa tobom prepirem - cak i da jesi za DS - a znam da nisi ..... Sacekajmo malo - razbistrice se uskoro ...... Ako Bog da bicemo ovde - ja placam pice ako DSS pukne .... a i ako DS ne pukne ...

Jel fer ??
IP sačuvana
social share
“The quick brown fox jumps over the lazy dog.”

Najsladje se smeje onaj koji prvi puca .
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.