Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 05:55:57
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 15 16 18
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Koštunica hoće da ruši Vladu  (Pročitano 19370 puta)
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 27614
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.18
ДСС: Обарање власти

Омладинци, симпатизери и чланови ДСС-а лоптом обарали чуњеве са ликовима политичара из владајуће коалиције. Акција омладине ДСС-а одржана је под слоганима "Срушимо власт" и "Реална политика-јака Србија".

Омладина Демократске странке Србије одржала је у центру Београда акцију под називом "Срушимо власт" на којој су лоптом обарали чуњеве са ликовима политичара из владајуће коалиције.
DSS2.jpg


 Smile Smile
Омладинци ДСС-а, симпатизери и чланови те странке, као и функционер Милош Алигрудић су у Кнез Михаиловој улици лоптом обарали чуњеве са ликовима политичара са власти - председника Србије Бориса Тадића, премијера Мирка Цветковића, министара Ивице Дачића и Драгана Шутановца, градоначелника Београда Драгана Ђиласа и лидера Г17 плус Млађана Динкића.

Међу сликама политичара из владајуће коалиције на чуњевима се нашао и лик Чедомира Јовановића из Либерално-демократске партије, чија је странка опозиција у Скупштини Србије, али подржава градску власт у Београду.

Милош Алигрудић је рекао да је владајућа коалиција довела Србију "до пропасти" и да је "народ гладан", као и да верује да ће грађани на изборима сменити "лошу" власт и гласати за оне који могу да помогну привреди.

"Довели су земљу на ивицу пропасти, а народ на руб глади", рекао је Алигрудић и навео да је ДСС доказао да је способан да реши проблеме с којима се суочавају грађани Србије.

Посланик ДСС-а Милан Димитријевић додао је да та странка, на овај начин, жели да покаже какво је стање у држави, и да, сматра он, Влада није социјално одговорна, стога јој је "крајње време да се помери, како би Србија могла да крене напред".

Акција омладине ДСС-а одржана је под слоганима "Срушимо власт" и "Реална политика - јака Србија".

« Poslednja izmena: 07. Jul 2011, 17:32:23 od Gale10 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 27614
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 6.0.2
Отворено писмо Војиславу Коштуници
   PDF    Штампа    Ел. пошта
Љубомир Т. Грујић   
петак, 23. септембар 2011.

Поштовани господине др Коштуница,

Био сам у исељеништву непрекидно од 16. новембра 1992. до јуна/ јула 2002. Тамо сам био преко е-поште обавештен да сте Ви добили уставну већину држављана СРЈ за избор за председника СРЈ. Томе сам безрезервно веровао.

Доња преписка показује како је дошло и шта ме наводи да Вам се обратим с молбом да јавно разјасните следећа питања:

- Какав је био тачан извештај СИК о резултатима председничких избора одржаних 24. септембра 2000. године:

1. Колико сте гласова добили Ви, колико Слободан Милошевић, а колико је по Уставу било потребно најмање гласова за избор у првом изборном кругу и који документ те податке утврђује (из приложене копије књиге од Милене Арежине то не може да се утврди)?

2. Јесу ли поништени резултати избора на Косову и Метохији?

3. Је ли утврђено да су избори завршени у првом кругу или да треба да се понови гласање на Косову и Метохији или да треба да се одржи други круг?

- Ко се све у Ваше име, или Ви лично,на шта, на основу чега, када, и коме (СИК-у и/или Уставном суду) жалио, на тај извештај?

- Како је гласило решење СИК-а од 30. септембра 2000. године?

- Како се процес даље одвијао:

1. Колико је коначно гласова утврђено да сте добили Ви, колико Слободан Милошевић, и ко их је и када утврдио?

2. Је ли СИК заседала после одлуке Уставног суда од 4. октобра 2000. и када?

3. Пошто је Уставни суд био поништио решење СИК од 30. септембра зар није било неопходно да се понове избори на Косову и Метохији?

4. Ко је од меродавних органа утврдио пре 5. октобра 2000. да сте Ви уставно изабрани?

5. Ко је оспорио ту одлуку, на основу чега и коме је упутио приговор?

6. Шта је довело до масовног бунта 5. октобра 2000; је ли он настао због непоштовања Устава (од стране кога) и/или из других (којих) разлога?

Према тврђењу у књизи Милене Арежине, ни Ви ни Слободан Милошевић нисте добили уставну већину за избор у првом кругу. Слободан Милошевић је председничком заклетвом био обавезан да штити Устав, и у таквој ситуацији како је описује Арежина, био је обавезан да захтева од свих институција, организација и држављана потпуно поштовање Устава: проверу свих резултата избора и деловање по Уставу.

- Је ли председник Милошевић тражио после одлуке Уставног суда од 4. октобра од свих институција, организација и држављана потпуно поштовање Устава: проверу свих резултата избора и деловање по Уставу?

- Јесте ли прихватили само на основу усменог обавештења, а не на основу писмене одлуке Уставног суда, Ваше инаугурисање за председника Републике?

- Познавајући Вашу приврженост поштовању права, а пошто сте прихватили да сте изабрани за председника СРЈ, молим Вас, да на крају објасните чињенично и правно на основу чега сте то прихватили.

Надам се да ћете јавно да одговорите на ова питања (која сам Вам поставио јер сам Вам јавно из исељеништва непрекидно пружао потпуну подршку), те Вам се унапред захваљујем.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 27614
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.23
Коштуница: Без илузија о ЕУ

Привредни развој и заштита уставног поретка најпречи су циљеви Србије, које може да оствари само ако остави иза себе "илузије о рају које доноси ЕУ", изјавио председник ДСС Војислав Коштуница.

Председник Демократске странке Србије (ДСС) Војислав Коштуница оценио је да су привредни развој и заштита уставног поретка најпречи циљеви које Србија може да оствари, само ако остави иза себе "илузије о рају које доноси ЕУ", преноси Бета.
Kostunica-527.jpg
архивска фотографија

Коштуница је оценио да је "добра вест да грађани у значајној мери мењају свој однос према ЕУ".

"То показује да народ има много трезвеније и разумније мишљење о ЕУ него садашња власт. Важно је што већина грађана није прихватила догму да ЕУ нема алтернативу, коју власт годинама покушава да наметне. Нема ништа погрешније од успостављања идолопоклоничког односа према ЕУ", навео је лидер ДСС-а.

Коштуница је оценио да је "грађанима више него јасно да су интереси ЕУ и НАТО умногоме супротни националним и државним интересима Србије" и да се то "не може сакрити никаквом пропагандом и демагогијом".

"Исто тако, грађани виде и да је огромна криза у многим државама ЕУ, које због тога потресају снажни социјални и политички немири. Због свега тога треба послушати глас народа који позива да је крајње време да се Србија окрене самој себи и својим економским, националним и државним интересима", навео је председник ДСС.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 27614
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 8.0
Војислав Коштуница: Обавестити Брисел да наш државни циљ више није приступање ЕУ  Smile
   
недеља, 11. децембар 2011.

Београд - За живот Србије добијање статуса кандидата за чланство у Европској унији не значи апсолутно ништа. Да је Србија 9. децембра добила кандидатуру, од тога никакве користи не би имали ни грађани, ни привреда, нити би кандидатура на било који начин допринела заштити наших државних и националних интереса.

Једину важност питање кандидатуре има за власт, јер је изашла са незрелом паролом „ЕУ или пропаст“. И за власт ово јесте пропаст њене политике. Крах политике која све животне снаге и све интересе Србије подређује Бриселу зарад добијања статуса кандидата - каже за Данас председник ДСС Војислав Коштуница.

Имајући у виду стање на северу КиМ, колико је реално да власт у Београду за два месеца спроведе споразуме које је постигла са Приштином?

- Уместо да јуримо да за два месеца ухватимо ту маглу која се зове статус кандидата, Србија треба трезвено да сагледа свој положај и да се пронађе прави пут за нову националну политику и нови државни циљ. Уместо што је ЕУ одбила Србију за кандидатуру, требало је да Србија саопшти Бриселу да наш државни циљ више није приступање ЕУ.

Опозиција, укључујући и ДСС, оптужује власт да опструкцијом скупштинског одбора за КиМ онемогућава институционално решавање косовског питања. Шта опозиција конкретно намерава да учини да се о КиМ расправља у парламенту?

- Остаће забележено да је ова власт понизила свој народ и да је месецима упорно одбијала да се у Скупштини Србије расправља о Косову. Иза леђа народних посланика државни чиновници у Бриселу воде преговоре о судбини земље и власт се не удостојава да о томе обавести Народну скупштину. ДСС је због тога и напустио Скупштину и то је начин на који се боримо против ове незапамћене ароганције власти.

Како коментаришете процене аналитичара да би због изостанка статуса кандидата „Србију могли да преузму екстремисти“?

- Власт непрестано застрашује грађане да ће после њих бити потоп. На репертоару ових застрашивања је да ће, ако садашња власт изгуби изборе, земља бити враћена у деведесете. Па, ако је ико земљу вратио у деведесете, то је ова власт. Сада прете грађанима да ће, ако изостане статус кандидата, Србију преузети екстремисти, а управо је власт која води политику да ЕУ нема алтернативу политички екстремна. Шта је екстремизам ако не проглашавање да нека идеја нема алтернативу. Политика да ЕУ нема алтернативу је пример политичког екстремизма.

Како сада доћи до „политички и војно неутралне и економски стабилне Србије“, за коју се ДСС залаже, ако се протеклих десетак година Београд мање или више држао „ЕУ рецепата“ од приватизације, државних реформи, до косовске проблематике?

- Србија се од 2004. до 2008. није држала, како кажете, „ЕУ рецепта“ у решавању питања Косова, него смо се строго држали Савета безбедности УН. И управо је питање Косова од највише важности за одређивање односа Србије према ЕУ. Када је Брисел 2008. стао на страну албанских сепаратиста и упро све своје снаге да нам отме територију, ДСС је на сва звона захтевао да се са ЕУ разговара и расправи да ли Брисел прихвата да цела или распарчана Србија уђе у ЕУ. ДС није хтео да нас послуша 2008. и они су кренули путем да ЕУ нема алтернативу, због чега сам као председник Владе вратио мандат народу. Поред Косова, данас постоји још један разлог због чега Србија треба да буде политички и војно неутрална. Брисел је намеравао да распарча Србију, а изгледа да управо Европску унију стиже таква судбина. Када погледам насловне странице европских новина, јасно је да ЕУ, како они сами кажу, „никада више неће бити иста“. Зато нека ЕУ иде својим путем у две или три колоне, а Србија треба да иде својим путем политичке и војне неутралности.

Јелена Тасић

(Данас)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


...on kaze zivela droga a ja ziveo Burek....

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 7270
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.60
mob
Nokia 
Jebo ma' ako ovaj Kostunica nije u pravu....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 27614
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 8.0
KOŠTUNICA TRAŽI IZBORE NA SVIM NIVOIMA

(4) Send to friend Print Utorak, 13. Decembar, 2011.| Autor:
Javnim priznanjem Vlade Srbije da je uslov za dobijanje kandidature priznavanje nezavisnosti Kosova, konačno je potpuno razgolićen slom vladajuće politike da EU nema alternativu, naveo je lider DSS


BEOGRAD - Predsednik Demokratske stranke Srbije (DSS) Vojislav Koštunica zatražio je danas vanredne izbore na svim nivoima i ocenio da je "potpuno razgolićen slom vladajuće politike da EU nema alternativu".

"Današnjim javnim priznanjem Vlade Srbije da je uslov za dobijanje kandidature priznavanje nezavisnosti Kosova, konačno je potpuno razgolićen slom vladajuće politike da EU nema alternativu", naveo je Koštunica reagujući na izjave zamenika premijera Ivice Dačića.

Predsednik DSS je ocenio da se sadašnja vlast 2008. godine "iza leđa građana okupila s koca i konopca, da bi vodila politiku ubrzanih evropskih integracija".

Prema njegovim rečima, DSS je uporno ovih godina upozoravao javnost da je nemoguća politika i Kosovo i EU i da će se proces prikrivenog priznanja Kosova na kraju pretvoriti u ucenu Brisela da je ulaznica za EU javno priznanje lažne države Kosovo.

"Minimum odgovornosti sada zahteva da se raspišu izbori na svim nivoima i za Skupštinu Srbije i za predsednika Republike, i da narod na izborima presudi da li Srbija po cenu ovog neprestanog ponižavanja i dalje treba da ima za cilj članstvo u EU, ili treba uspostaviti novi državni cilj, a to je politička i vojna neutralnost Srbije", naveo je Koštunica. Zamenik premijera Ivica Dačić rekao je ranije danas da Srbija ni u martu neće dobiti status kandidata za EU jer je uslov za to priznavanje nezavisnosti Kosova.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 27614
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
Koštunica: Saradnja sa DS nemoguća

Predsednik DSS-a Vojislav Koštunica kaže da nije moguća postizborna saradnja njegove stranke s Demokratskom strankom. Saradnja sa SNS je moguća ukoliko se otklone neka neslaganja.

Lider Demokratske stranke Srbije Vojislav Koštunica izjavio je da postizborna saradnja njegove stranke sa DS nije moguća, dok je sa SNS moguća ukoliko se otklone neka neslaganja.
Vojislav-Kostunica.jpg

"Možda najveće razlike između DSS-a i SNS-a postoje oko gledanja dve stranke na odnos EU prema Srbiji. DSS smatra da EU otvoreno pokušava da otme Kosovo, dok SNS ne vidi taj problem i smatra da je moguća politika i Kosovo i EU", naveo je Koštunica u odlomcima njegove knjige "Zašto Srbija, a ne EU", koji su objavljeni na sajtu DSS.

On je rekao da je za DSS bitno da se razjasne politički stavovi oko najvažnijih pitanja od čega će zavisiti da li će dve stranke moći da sarađuju posle izbora.

Komentarišući koje je stavove potrebno razjasniti, Koštunica ukazuje da DSS zastupa stav da ne postoji nijedan razlog da se menja Ustav Srbije, dok su naprednjaci podneli zahtev za njegovu promenu.

Koštunica je rekao i da je potrebno razjasniti stavove oko Statuta Vojvodine, kao i odnosa prema partnerima u Raškoj i Crnoj Gori, dok je situacija bolja kada je reč o stavovima dve stranke u pogledu Republike Srpske.

"Mi smo otvoreni za razgovor sa SNS oko svih pitanja", rekao je Koštunica i dodao da će DSS pred građane izaći sa jasnom politikom, kao i da SNS treba da zna šta o svakom pitanju misli DSS, ali i da DSS treba da zna koju politiku zastupaju naprednjaci.

Koštunica je istakao da se politike DSS i DS gotovo u potpunosti i u svim stvarima razlikuje i da među njima nije moguća saradnja.

"Reč je o dve potpuno suprotstavljene politike. DS ima ideološki odnos prema EU i mislim da najdublje veruju u dogmu da EU nema alternativu", rekao je Koštunica i podsetio da su dve stranke već bile u zajedničkoj vladi, ali da ona nije potrajala pošto su se pojavile suštinske razlike.

rts
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 27614
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
Данас: Александар Поповић кандидат ДСС за градоначелника?
   PDF    Штампа    Ел. пошта
петак, 27. јануар 2012.

Београд - Листа будућих кандидата за функцију градоначелника Београда увелико се назире. На црту актуелном градоначелнику Драгану Ђиласу и заменику шефа напредњака Александру Вучићу изаћи ће Александар Поповић, функционер Демократске странке Србије и Немања Шаровић, председник Градског одбора Српске радикалне странке, потврђено је Данасу у овим странкама.

Социјалисти кажу да о овој теми још нису одлучивали, али, како незванично сазнајемо, највероватније неће ни имати свог кандидата. О кандидату за првог човека престонице још нису одлучивали ни у Уједињеним регионима Србије. Како је недавно најавио Млађан Динкић, УРС ће на изборе у Београду изаћи са својим фаворитом, мада се раније спекулисало да ће подржати Ђиласа у замену за његову подршку плановима УРС за формирање нових општина и јачање месних заједница.

Андреја Младеновић, председник Градског одбора ДСС, потврдио је јуче за наш лист да је та странка одлучила да по други пут за градоначелника Београда кандидује Александра Поповића. „Ту одлуку ћемо озваничити ових дана, на седници страначког Председништва“, навео је Младеновић за Данас, али није желео да одговори да ли ће одлука пасти већ на данашњој седници тог органа странке.

На нашу констатацију да су грађани можда заборавили Поповића због његовог троипогодишњег одсуствовања из политике, у ДСС кажу да је он, без обзира на то што у последње време није био превише јавно експониран, све време интензивно пратио дешавања у земљи и свету и активно је укључен у рад странке чији је потпредседник и члан Економског савета.

Поповић је, да подсетимо, био у два мандата министар науке, али и рударства и енергетике, а као кандидат за првог човека престонице на локалним изборима 2008. године освојио је треће место.

Дејан Вук Станковић, политички аналитичар, каже за Данас да је и ДСС-у јасно да ће се у финишу трке за место градоначелника надметати Ђилас и Вучић, али да кандидовање Поповића има за циљ да подигне рејтинг странке у главном граду.

Према последњим истраживањима јавног мњења, ДСС у Београду има 4,8 одсто подршке опредељених бирача, а далеко испред су ДС са 37 одсто и СНС са 27 процената. Станковић сматра да је и Српској радикалној странци и њеном кандидату за градоначелника Немањи Шаровићу јасно да нема баш много шансе у трци за првог човека Београда, али да фокусирање на једну личност у кампањи може помоћи радикалима да врате одређен број бирача.

(Данас)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Јер, Они нису Ми.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16345
Zastava Sirte
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
mob
Nokia 
Отворено писмо Војиславу Коштуници
   PDF    Штампа    Ел. пошта
Љубомир Т. Грујић   
петак, 23. септембар 2011.

Поштовани господине др Коштуница,

Био сам у исељеништву непрекидно од 16. новембра 1992. до јуна/ јула 2002. Тамо сам био преко е-поште обавештен да сте Ви добили уставну већину држављана СРЈ за избор за председника СРЈ. Томе сам безрезервно веровао.

Доња преписка показује како је дошло и шта ме наводи да Вам се обратим с молбом да јавно разјасните следећа питања:

- Какав је био тачан извештај СИК о резултатима председничких избора одржаних 24. септембра 2000. године:

1. Колико сте гласова добили Ви, колико Слободан Милошевић, а колико је по Уставу било потребно најмање гласова за избор у првом изборном кругу и који документ те податке утврђује (из приложене копије књиге од Милене Арежине то не може да се утврди)?

2. Јесу ли поништени резултати избора на Косову и Метохији?

3. Је ли утврђено да су избори завршени у првом кругу или да треба да се понови гласање на Косову и Метохији или да треба да се одржи други круг?

- Ко се све у Ваше име, или Ви лично,на шта, на основу чега, када, и коме (СИК-у и/или Уставном суду) жалио, на тај извештај?

- Како је гласило решење СИК-а од 30. септембра 2000. године?

- Како се процес даље одвијао:

 1. Колико је коначно гласова утврђено да сте добили Ви, колико Слободан Милошевић, и ко их је и када утврдио?

 2. Је ли СИК заседала после одлуке Уставног суда од 4. октобра 2000. и када?

 3. Пошто је Уставни суд био поништио решење СИК од 30. септембра зар није било неопходно да се понове избори на Косову и Метохији?

 4. Ко је од меродавних органа утврдио пре 5. октобра 2000. да сте Ви уставно изабрани?

 5. Ко је оспорио ту одлуку, на основу чега и коме је упутио приговор?

 6. Шта је довело до масовног бунта 5. октобра 2000; је ли он настао због непоштовања Устава (од стране кога) и/или из других (којих) разлога?

Према тврђењу у књизи Милене Арежине, ни Ви ни Слободан Милошевић нисте добили уставну већину за избор у првом кругу. Слободан Милошевић је председничком заклетвом био обавезан да штити Устав, и у таквој ситуацији како је описује Арежина, био је обавезан да захтева од свих институција, организација и држављана потпуно поштовање Устава: проверу свих резултата избора и деловање по Уставу.

- Је ли председник Милошевић тражио после одлуке Уставног суда од 4. октобра од свих институција, организација и држављана потпуно поштовање Устава: проверу свих резултата избора и деловање по Уставу?

- Јесте ли прихватили само на основу усменог обавештења, а не на основу писмене одлуке Уставног суда, Ваше инаугурисање за председника Републике?

- Познавајући Вашу приврженост поштовању права, а пошто сте прихватили да сте изабрани за председника СРЈ, молим Вас, да на крају објасните чињенично и правно на основу чега сте то прихватили.

Надам се да ћете јавно да одговорите на ова питања (која сам Вам поставио јер сам Вам јавно из исељеништва непрекидно пружао потпуну подршку), те Вам се унапред захваљујем.
Koштуници треба судити! Smile
« Poslednja izmena: 24. Feb 2012, 17:38:22 od Nksamsj »
IP sačuvana
social share
Вуковар је коштао хиљаде српских живота – добрим делом управо оних наочитих момака који су 10. марта 1991. у колонама пристигли на Теразијску чесму са Звездаре, Карабурме, Чубуре, Чукарице, и из разних приграђа.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Јер, све до слома „Шездесет осме“ у Београду би се и пролазници на улици умешали у тучу, јачему вичући: „Шта си навалио на слабијега!“
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

39 godina se nada boljim danima.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 129
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 10.0.2
Koštunica Dr. Vojislav nema snagu za rušenje Vlade. Prava snaga koja ruši Vladu Republike Srbije je sama Vlada i njen Predsednik.
IP sačuvana
social share
Fortiter in re, suaviter in modo
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 15 16 18
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 05:55:57
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.073 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.