IN < - KOSOVSKU POLICIJU NAPUSTILA SEDMORICA SRBA: Ostavke u Leposaviću, Zvečanu i Mitr - >LO
(1/2) > >> :: Odgovori!
Autor: Fotonko :
KOSOVSKU POLICIJU NAPUSTILA SEDMORICA SRBA: Ostavke u Leposaviću, Zvečanu i Mitrovici

POLITIKA
17.08.2023. 16:55h

Sedam novih pripadnika takozvane kosovske policije iz redova srpske zajednice podnelo je ostavke, prenosi Indeks onlajn.

Prema pisanju ovog portala, ostavke su podnela četvorica policajca u Leposaviću, dvojica u Zvečanu i jedan u Mitrovici.

Prethodno su američki ambasador na Kosovu Džefri Hovenijer i šef Euleksa Đovani Pjetro Barbano saopštili da su "zabrinuti zbog ostavki trojice novoregrutovanih srpskih policajaca i da pomno prate dešavanja".

Kurir.rs/Kosovo online

https://www.kurir.rs/vesti/politika/4221962/kosovsku-policiju-napustila-sedmorica-srba-ostavke-u-leposavicu-zvecanu-i-mitrovici

Da su to neki Srbi kao što nisu oni nikada ne bi ni ulazili u to takozvanu Kosovsku policiju koja je sastavljena od pripadnika UČK. Ali šta da se radi! To je sve ionako licemerno bez časti i morala po sistemu daj samo da ja nešto zaradim. Kada su pare u pitanju onda nema veze što mi kao Srbija ne priznajemo Kosovo kao državu. Onda može sve samo da ja nešto zaradim. Takav je danas nažalost prosečan Srbin. Zato nam se i sve ovo dešava. Valjda tako jednostavno mora da bude.
Autor: RavenDark :
Ја не знам шта су требали да ураде. Ненормална је ситуација, а свакоме посао треба. Прича о КиМ је пред свршеним чином. Охридски споразум ће да заврши започето, а етничко чишћење је у најави.
Србима је једино остало да се спакују сви заједно и да дођу у Србију. То је то.
Citat: RavenDark 18. Avg 2023, 00:29:54

Ја не знам шта су требали да ураде. Ненормална је ситуација, а свакоме посао треба. Прича о КиМ је пред свршеним чином. Охридски споразум ће да заврши започето, а етничко чишћење је у најави.
Србима је једино остало да се спакују сви заједно и да дођу у Србију. То је то.

Nažalost moram reći da slažem sa tobom, a kako se situacija razvija izgleda da će tako i da bude. Na kraju će svi Srbi sa KiM da se nasele u ostatak Srbije. Možda to i nije tako loše.
Autor: gospodin vučić :
pa de će svi da stanu
Citat: gospodin vučić 18. Avg 2023, 18:36:59

pa de će svi da stanu

I to bez da se guraju.
> Odgovori
^ Povratak na viši nivo
>> Sledeća strana