Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kosovski Albanci dolaze u Srbiju po zvanicna dokumenta  (Pročitano 22005 puta)
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Never Be Friends...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2180
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
SonyEricsson P910i
najvise bih volela da se ceo svet povuce i da ostanemo samo mi i siptari...pocepali bi ih kao svinje mastan papir  Smile


Cime? Kojom vojskom? Tadicevim reformama vojsko je na oko 10% kapaciteta u milosevicevo vreme, a da ne pricam da je sloba sjebao vojsku samo tako. U opisu radnog mesta, vojska sluzi za borbu protiv terorizma, pomoc u slucaju polava i slicnih sranja itd. Odbrana od stranih agresora se nigde ne spominje. Pa ona budala Ponos kaze "da vise necemo ratovati" Debil ustaski. Sto je najgore "reforme" i dalje traju, tako da bi nas siptari pocepali. Jedino ako se civili ne bi naoruzavali kao sto siptari rade...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
Nokia 
bez vojske..gole ruke.... Smile

ja mislim da bih sredila bar trojicu  Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32981
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
bez vojske..gole ruke.... Smile

ja mislim da bih sredila bar trojicu Smile
Tako zbori prava Srpkinja! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 310
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
Cime? Kojom vojskom? Tadicevim reformama vojsko je na oko 10% kapaciteta u milosevicevo vreme, a da ne pricam da je sloba sjebao vojsku samo tako. U opisu radnog mesta, vojska sluzi za borbu protiv terorizma, pomoc u slucaju polava i slicnih sranja itd. Odbrana od stranih agresora se nigde ne spominje. Pa ona budala Ponos kaze "da vise necemo ratovati" Debil ustaski. Sto je najgore "reforme" i dalje traju, tako da bi nas siptari pocepali. Jedino ako se civili ne bi naoruzavali kao sto siptari rade...
Није баш: ''Po Ustavu Republike Srbije, Vojska Srbije je oružana sila Republike Srbije namenjena za odbranu zemlje od oružanog ugrožavanja spolja, kao i za izvršavanje drugih misija i zadataka, u skladu sa Ustavom, zakonom i principima međunarodnog prava koji regulišu upotrebu sile. Vojska Srbije se može upotrebiti van granica Republike Srbije samo po odluci Narodne skupštine Republike Srbije.''
ако желиш више: http://www.mod.gov.yu/DOKUMENTA/dokumenta-index-s.htm. Та реформа војске није толико лоша ствар. Спроводи се идеја да су квалитет и организација битнији од квантитета.
Међутим за оно о чему неколицина вас овде пише су довољне мачете, секире и маљеви, показало се више него ефикасно у Руанди. Е сад следи главни проблем: то је болесно! 
bez vojske..gole ruke.... Smile

ja mislim da bih sredila bar trojicu Smile
Tako zbori prava Srpkinja! Smile
Smiley 1
IP sačuvana
social share
"All beings tremble before violence. All fear death. All love life. See yourself in others. Then whom can you hurt? What harm can you do?'' izvor Sutta Nipata
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Memento Mori

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 7891
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4;M
mogu samo da dobiju AK-47 od mene u glavu  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4;M
mob
Nokia 
mogu samo da dobiju AK-47 od mene u glavu  Smile

Probali i nije uspelo. Drugo rešenje?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Memento Mori

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 7891
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4;M
da ih slomimo na mrtvo da ubijemo u njima ono malo mladalacke lepote  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Dođoh, videh, osvojih!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10979
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.22
mob
Nokia 6300
pa istina je da vojska neće moći da nas odbrani od šiptara. evo 21.000 vojnika, 212 tenkova, 20 aviona i još nešto nisu uopšte dovoljni za državu sa izazovima i rizicima poput naše. još treba da šaljemo vojsku u afganistan, pa da nam se i al-kaida nakači na grbaču. šiptarima treba zabranit tranzit kroz srbiju, jer 50% njih u svojem dupetu ima marihuanu, heroin, kokain i druge stvari kojima truju našu decu. kada bih smo zabranili promet robe sa kosova  kroz srbiju i zabranili protok ljudi (šiptara) , šiptari bi potpuno propali, mora li bi da drogu šalju preko CG, BiH pa kroz hrvatsku ili kroz makedoniju pa bugarsku... potpu no bi im propala privreda!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


from dusk till dawn

Zodijak
Pol
Poruke 3116
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.22
 Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share

Metak je nestrpljiv u cijevi
u usima zvoni naredba
pucaj na sve sto je sumnjivo
momce i ne zali iredentista
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla GranParadiso 3.0a
Fora je što su naše (sve) vlasti pičke, i nemaju muda da donesu takve zakone, jer se šlihtaju zapadnjacima. Ja sam čuo da im KFOR daje neka dokumenta koja važe u svetu.
Ovo sa potpisom za celovitost Srbije ako hoćeš srpski pasoš u potpunosti podržavam.
I ovo za transport roba za šiptare podržavam, posebne takse na šiptarsku robu, a te takse usmeriti za pomoć Srbima na Kosovu.
Postoje načini, ali nema ko.... Gola govna.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.11 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.