Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 38 39 41 42 ... 298
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kosovo i Metohija - Sve ili nesta - Zadnje poglavlje? - Vase misljenje 3  (Pročitano 308230 puta)
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12623
Zastava
Ја сам мислио да је далеко више земаља увело санкције Русији...а оно англосаксонске државе и Европа и то не цела а од Азије само Јапан...Африка ништа...латинска Америка ништа... Smile

IP sačuvana
social share
What about love?

Overrated. Biochemically no different than eating large quantities of chocolate.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 2747
Ako ako ... i ne treba ništa da dobijemo, kad smo se pržili na titovo balansiranje i "uzimanje od istoka i zapada".
Završili se ovo oko Kosmeta tako da ćemo ih priznati, a da pri tome ne dobijemo ništa ... biće to sasvim zaslužen ishod našeg oportunističke, tj qrvinske spoljne politike.  I neće za to biti odgovoran jedan Vučić ili Tadić samo, nego ceo narod koji ne može ni danas da skapira da nema više Juge, da ne može da se preko nesvrstanih rade neki poslovi i prodaje neutralnost zapadu i istoku. I zapad i istok zaboli patka dal je Srbija neutralna, podneli bi i jedni i drugi sasvim dobro čak i ako bi se mi pridružili njihovim neprijateljima. Problem je što se takav odnos, prosto rečeno ne ceni. Kome treba nepouzdan partner za kojeg nikad ne znaš dal je sa tobom ili razmišlja da pređe kod tvoje konkurencije?
Ko će da ulaže u takvu državu, njenu ekonomiju i vojsku? Pa očigledno ni Rusi ni zapad za takvu Srbiju nisu preterano zainteresovani. Sa druge strani Šiptari su Amerima saveznici i sasvim je logično da će ih oni podržati jbga ... tako to funkcioniše.
Sad ovi naši debili traže od SAD da pritisnu svoje saveznike Albance da bi ispoštovali neutralnu Srbiju. Pa brate nemamo mi 100 milja stanovnika, jebačku ekonomiju i vojsku da bi nekom bilo toliko bitno da mi ostanemo neutralni.  Naravno da Ameri neće pritisnuti Albance, baš naprotiv boksovaće da oni dobiju što više, a mi što manje, znači potpuno normalno i logično. Al ok ... mi smo rešili da masu stvari radimo protiv svake logike, pa što ne bi tako vodili i međunarodnu politiku, na kraju krajeva.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 27614


Признајем Косово!
Много се претходних година причало и прича о „признавању Косова“. Ето, дође и на мене ред да признам Косово (и Метохију). Кад нас већ толико терају да то признамо, ево ја га признајем! Добро сте прочитали – признајем Косово! Признајем Косово као своју колевку и колевку Србије! Признајем га као родно место косовског мита, а са њим и као родно место свих јунака српског народа! Признајем га као Његошеву живу рану! Признајем га као неодвојиви део Србије, јер Косово јесте Србија и Србија је Косово! Признаћу и то да је Милош Ћирковић косовски витез у чијој личној карти као место рођења слободно може бити наведен управо Косовски бој! Признајем Косово као територију на којој светле српске цркве и манастири и почивају душе и тела највећих мученика и светаца српског народа! Признајем Косово са више престоница од којих су највеће: Високи Дечани, Богородица Љевишка, Грачаница, Девич и Бањска. Признајем да је на Косову и срце моје православне цркве – Пећка Патријаршија! Признајем Призрен као некадашњу престоницу! Признајем да је на Косову и после званичног краја боја, он настављен и у наше дане! Признајем да је Косово место на којем је Србија од, кажу изгубљеног, боја добила себе саму! Признајем да је мој народ на Косову страдао више и бруталније него било који други! Признајем и то да је на Косову данас Срба мање него пре, али исто тако верујем да Бог зна шта ради, иако се то не може рећи за оне који о тим људима морају бринути! Признајем да сам плакао за Косовом и за страдалим Србима! Признајем да сам се тресао када сам гледао како руше и пале српске светиње копајући очи и ружећи лица светаца на фрескама!
Признајем да сам покушао да помогнем! Признајем да нисам обишао цело Косово и Метохију и признајем да ме је због тога срамота, иако то није само моја кривица! Признајем да је Косово света земља и да самим тим мора бити област мира, а не прогона! Признајем да цркве на Косову сијају три пута јаче него игде у свету! Признајем да је на Косову раздаљина између небеске и земаљске Србије мања него на највишој планини!
Признајем да на Косову реке бујају од српских суза! Признајем и да су планине сваке године све више због српских жртава које се на њих додају! Признајем да се тамо тужно живи јер нема довољно дечјег смеха! Признајем да је тихо у изостанку литургија у свим порушеним манастирима и црквама! Признајем да се Косова не можемо надостити иако знамо да је српско док је света и века!
Међутим, да признам да је Косово независна држава, то не могу! Сва сам признања на папир изнео, тако да не могу рећи светски моћници да нисам признао Косово! Признао сам га онолико пута колико сте то тражили, али на начин на који га једино могу признати! Кад сам га већ признао, сад ми не можете рећи да то није оно што сте тражили! Признао сам све оно што је истина, а ако се то вама и вашима не свиђа, онда то само значи да нас терате да пристанемо на лаж! А ако се ваша политика своди на лажи и насиље, радите то бар некоме ко то кроз своју историју није прошао и ко вас не зна као Срби.
Кад већ само Србија од свих држава на свету има Косово, морали бисте и ви признати да нам завидите на њему! На Косово свакодневно већ вековима ударају и моћнији од вас пругасто-звезданих моћника, али никако да схвате да Бог живи на Косову! А ко удара на Бога, од њега нити има веће будале и срамоте својих родитеља, нити бољег кандидата за неког новог ђавола, јер се стари постидео онога што сте на Косову чинили!
А вама браћо и сестре који још увек живите на Косову и Метохији заједно самном, признајем да сте понос целе Србије, земље чији сте држављани и која без вас не би ни била то што је!

- Милош Божидаревић -



IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
Veruje da bog zna sta radi.
Tako kaze.
Znaci bog nam je uzeo kosovo
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Kad si u Rimu ponašaj se kao Rimljanin

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 20540
Zastava
Bog i američka mornarica
IP sačuvana
social share
Da li i u političkoj sferi postoji kolonijalno potčinjavanje? Nekome se može i to pričiniti. Ali, kada Šreder ili Bler savetuju vladu, to nikako nije čin najcrnjeg ponižavanja nacije i ruganje žrtvama iz 1999. To nije ni tragična slika države koja je izgubila svako samopoštovanje. Ne, to je manifestacija mudrosti, dubokog političkog uvida i afirmacija realpolitike kakva nije viđena još od vremena kneza Miloša. Srbija je, nema sumnje, na pravom putu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
I plodnost albanki...

Inace jevreji su super iskoristili tu ideju da je bog to uradio jer su to proglasili za pravednu kaznu pa su proroci dobili priliku da se bave politickom i drustvenom kritikom. Ajd i mi to da uradimo
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Kad si u Rimu ponašaj se kao Rimljanin

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 20540
Zastava
Ma kakva plodnost albanki, skršili ih za dva meseca sukoba uz ograničenu upotrebu sile, al jebi ga ne možemo mi sa ju es nejvi
IP sačuvana
social share
Da li i u političkoj sferi postoji kolonijalno potčinjavanje? Nekome se može i to pričiniti. Ali, kada Šreder ili Bler savetuju vladu, to nikako nije čin najcrnjeg ponižavanja nacije i ruganje žrtvama iz 1999. To nije ni tragična slika države koja je izgubila svako samopoštovanje. Ne, to je manifestacija mudrosti, dubokog političkog uvida i afirmacija realpolitike kakva nije viđena još od vremena kneza Miloša. Srbija je, nema sumnje, na pravom putu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
hahahaha

pa nisam ni hteo da kazem da su albanke radjale tri vojnika dnevno
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Kad si u Rimu ponašaj se kao Rimljanin

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 20540
Zastava
Pa to ti kažem, recimo latinosi se množe kao zečevi u SAD, pa šta s tim, gadjaće tortiljama tenkove i otcepiti pola SAD?Naravno da neće.  Radiš, ćutiš i to je to.
« Poslednja izmena: 15. Mar 2018, 13:38:33 od sergio ramos »
IP sačuvana
social share
Da li i u političkoj sferi postoji kolonijalno potčinjavanje? Nekome se može i to pričiniti. Ali, kada Šreder ili Bler savetuju vladu, to nikako nije čin najcrnjeg ponižavanja nacije i ruganje žrtvama iz 1999. To nije ni tragična slika države koja je izgubila svako samopoštovanje. Ne, to je manifestacija mudrosti, dubokog političkog uvida i afirmacija realpolitike kakva nije viđena još od vremena kneza Miloša. Srbija je, nema sumnje, na pravom putu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
Pa to ti kažem, recimo latinosi se množe kao zečevi u SAD, pa šta s tim, gadjaće tortiljama tenkove i otcepiti pola SAD?Naravno da neće.  Radiš, ćutiš i to je to.
cekaj jedno 150 godina.
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 38 39 41 42 ... 298
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.111 sec za 15 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.