Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 17 18 20
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Космополите, интернационалисти, мондијалисти...  (Pročitano 17780 puta)
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 13134
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0
Citat
Ако тражиш примере руске толеранције могао си споменути Хазаре, малопре наведене Пољаке, Ингуше. Smile

И Јевреје. Smile Smile


Ходорковски
Абрамович
Гусински
Лавров
Каспаров (Вајнштајн)
...
...
Не видим да су нестали у погромима, чак штавише, руски Јевреји који су се иселили у Израел често се враћају мајчици Русији.


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan

Ма......

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10661
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6;M
mob
Samsung 
Руски Јевреји који су преживели те погроме. Smile

А мајчици се враћају ако осете да је могу мало исисати. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Једна стара радост - Зора Новог дана

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 6599
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ја немам ништа против Романа Абрамовича и мало мање познатог Алексеја Милера.

У вези овог другог има једна анегдота везана за други форум...
Тих дана је био неки покушај геј-праде у Москви (још мало руске толеранције Smile ), наглашавам покушај који је неславно пропао Smile
И онда се саблажњавали локални "хуманисти", па је извесни Александар почео да сваку тему почиње са геј-парада у Прагу, геј-парада у Дамаску... није битно, свуда где су се догађале ствари које нису по вољи домаћим "Американцима".

Онда се догодило да Гаспром потпише споразум који му даје монополски положауј у Аустрији, или нешто слично. Потписници - Алексеј Милер и аустријски министар финансија, веома сличног имена и презимена.

Наслов теме: Геј парада у Бечу, батине на све стране, Аншлус аустрије

Садржај: <пренета агенцијска вест и измишљени дијалог>
Јеврејин1: Шта те брига за њих?
Јеврејин2: Само сам им министар финансија, али у праву си, шта ме брига
Јеврејин1: Да им се осветимо за Холокауст и зарадимо неке паре?
Јеврејин2: Важи, где треба да потпишем?
Јеврејин1: Ево овде, шалом!
Јеврејин2: Шалом!


Наравоученије: Јевреји су добри ако су на правој страни.
IP sačuvana
social share
У свом срцу он чува путеве мира, али ипак држи своје оружје у приправности... То је живот самураја, начин на који зарађује своју одећу, храну и заклон; при том се његово срце одмара, а он је спреман да на дуге стазе отплаћује своје обавезе према господару и свој дуг према родитељима...
Наша храброст у рату плашила је странце. Нас странци никада нису поробили, нити су нам одузели земљу.
Јамага Соко
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3215
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.15
???????????????????????????????????????????????????

Mislio sam da ignorišem tvoje baljezgarije, ali evo podatak za tvoju opštinu, po popisu iz 1991. godine, da vide ljudi ko piše laži i izmišljotine.

Pucarevo (Novi Travnik)
hrvati - 39,6 %
muslimani - 38 %
srbi - 13,35 %
jugosloveni - 6,9 %
ostali - 2 %


@ Duh

Džaba ti verbalne akrobacije i zamena teza u pokušaju, Rusi su omrznuti svuda gde su bili "oslobodioci", među slovenima podjednako kao i među njihovim neslovenskim žrtvama.

Pojedini ruski vladari su ostali poznati u istoriji po masovnim pokoljima, krvoločnosti i bestijalnosti koju nisu mogli da zamisle čak ni španski inkvizitori. Prelistaj malo istorijske udžbenike, počni od Ivana Groznog preko Petra Velikog pa sve do Staljina.

Stvarno nema potrebe da nas zasmejavaš sa tim glupostima o ruskoj tolerantnosti, dovoljno je prošetati moskovskim ili peterskim ulicama i shvatiti kolika je rasna netrpeljivost običnih "belih" Rusa prema kavkaskim ili mongoloidnim imigrantima u predgrađa velikih ruskih gradova.

IP sačuvana
social share
Nacionalizam je, pre svega, paranoja.  ~  Danilo Kiš (1935 - 1989)

Patriotism is the last refuge of a scoundrel.  ~  Samuel Johnson
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Једна стара радост - Зора Новог дана

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 6599
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Комшија Земунац, ја те не питам да ли неко воли или не воли Русе. Нормално је да се од јаких зазире, да се слаби организују против њих попринципу "два лоша убише Милоша". Зато многи нису волели Немце, а богами ни Србе не воле (ето ту ја видим много већу сличност са Немцима, за разлику од оних будала које су у прошлом веку цркавале за Французима).
Дакле, ни Србе многи не воле, што не значи да су Срби друге угњетавали. Комлекси су чудо, зар не...

Дакле, драги комшија Земунац, јеси ли се погледао у огледало па сам себи рекао: "У Сједињеним Државама је очувана већа разноликост аутохтоних народа него у Руској Федерацији." Овде по форумима свако воли да буде у праву и његова последња, али ето учини тако нешто, изведи мали експеримент. Не мораш рећи шта си закључио.
У сваком случају, нигде другде у Европи, у окружењу католика или протестаната не можеш наћи на народ који је очувао своја паганска веровања - и то директно и формално. А овде где је доминирала Русија и православна црква то се ипак догодило. А то нешто само по себи значи.
Такође, ови народи у Русији су очували и своје језике. Шта је остало од келтских језика по Европи?!
IP sačuvana
social share
У свом срцу он чува путеве мира, али ипак држи своје оружје у приправности... То је живот самураја, начин на који зарађује своју одећу, храну и заклон; при том се његово срце одмара, а он је спреман да на дуге стазе отплаћује своје обавезе према господару и свој дуг према родитељима...
Наша храброст у рату плашила је странце. Нас странци никада нису поробили, нити су нам одузели земљу.
Јамага Соко
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3215
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.15
Комшија Земунац, ја те не питам да ли неко воли или не воли Русе. Нормално је да се од јаких зазире, да се слаби организују против њих попринципу "два лоша убише Милоша". Зато многи нису волели Немце, а богами ни Србе не воле (ето ту ја видим много већу сличност са Немцима, за разлику од оних будала које су у прошлом веку цркавале за Французима).
Дакле, ни Србе многи не воле, што не значи да су Срби друге угњетавали. Комлекси су чудо, зар не...

Дакле, драги комшија Земунац, јеси ли се погледао у огледало па сам себи рекао: "У Сједињеним Државама је очувана већа разноликост аутохтоних народа него у Руској Федерацији." Овде по форумима свако воли да буде у праву и његова последња, али ето учини тако нешто, изведи мали експеримент. Не мораш рећи шта си закључио.
У сваком случају, нигде другде у Европи, у окружењу католика или протестаната не можеш наћи на народ који је очувао своја паганска веровања - и то директно и формално. А овде где је доминирала Русија и православна црква то се ипак догодило. А то нешто само по себи значи.
Такође, ови народи у Русији су очували и своје језике. Шта је остало од келтских језика по Европи?!


Ne vredi sa tobom raspravljati, niko ne "zazire" od Rusa zato što su veliki, već ih mrze oni koji su bili njihove viševekovne žrtve. Ja nisam rekao da npr. Portugalci mrze Ruse, jer nikada nisu bili njihove žrtve. Rusi su veliki u odnosu na portugalce isto kao što su veliki za Estonce, zar ne? Veličina nije argument u ovoj raspravi.  Smile

Ni mi Srbi ne mrzimo britance, jer nas nisu nikada okupirali i tlačili, ali Irci ih ne podnose. Sve ti je to stvar istorijskog iskustva.  Smile

Ne znam šta si zapeo za SAD, pa i tamo postoje ostaci autohtonog starosedelačkog naroda (indijanci) koji su danas ravnopravni građani SAD, isto kao što u Rusiji postoje malobrojne etničke zajednice koje formalno imaju ista prava kao Rusi. Ali, to je danas tako, šta je bilo kroz istoriju, u oba slučaja?
IP sačuvana
social share
Nacionalizam je, pre svega, paranoja.  ~  Danilo Kiš (1935 - 1989)

Patriotism is the last refuge of a scoundrel.  ~  Samuel Johnson
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Једна стара радост - Зора Новог дана

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 6599
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
А како те вишевековне жртве и даље живе, а вишевековних жртава Американаца, Енглеза, Немаца и осталих углавном више и нема?
Смешан си бре к'о биоскоп. К'о они што кукају "зауставити геноцид на Тибету". А "геноцид" почео пре педесет година. Па те ствари се раде једнократно.
На основу етничке слике лако можемо закључити да су их много чешће спроводили народи Запада, него народи Истока.
Citat
Ni mi Srbi ne mrzimo britance
Причај у своје име, ако си уопште Србин.
Ја Британце мрзим (у политичком смислу). Они су нам увалили Тита и братсво-јединство, они су нам увалили 27. март 1941, они подржавају муслимане против православних народа. Наравно, бомбардовали су нас 1944. и 1999, признали су међу првима "Kosova", сатанизовали нас где год су стигли.
Тако да стварно мрзим Енглезе, чак више него Американце.

А што се тиче "славних" Сједињених Држава немој сад да ми се вадиш како су неки "равноправни" (иначе занимљиво би било чути удружења преживелих Индијанаца шта мисле о томе).
Реци ти мени, соколе, шта је са племенима источно од Мисисипија - као што су Крик, Ленапе, Ирокез, Поватан, Талахаси... Ја сам ти навео народ запдно од Урала који је опстао поред "геноцидних" Руса 400 година, иако су ови могли да их помлате за пар дана, само да су хтели. И тај народ је задржао паганска веровања, једини у Европи. Што католици и протестанти нису били толико толеантни? Шта је са келтским језицима? Што нису опстали ако су у Русији опстали угрофински језици?!
« Poslednja izmena: 03. Jul 2008, 14:43:59 od Duh Sekire »
IP sačuvana
social share
У свом срцу он чува путеве мира, али ипак држи своје оружје у приправности... То је живот самураја, начин на који зарађује своју одећу, храну и заклон; при том се његово срце одмара, а он је спреман да на дуге стазе отплаћује своје обавезе према господару и свој дуг према родитељима...
Наша храброст у рату плашила је странце. Нас странци никада нису поробили, нити су нам одузели земљу.
Јамага Соко
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 896
Zastava Kanada
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
Motorola 
???????????????????????????????????????????????????

Mislio sam da ignorišem tvoje baljezgarije, ali evo podatak za tvoju opštinu, po popisu iz 1991. godine, da vide ljudi ko piše laži i izmišljotine.

Pucarevo (Novi Travnik)
hrvati - 39,6 %
muslimani - 38 %
srbi - 13,35 %
jugosloveni - 6,9 %
ostali - 2 %


@ Duh

Džaba ti verbalne akrobacije i zamena teza u pokušaju, Rusi su omrznuti svuda gde su bili "oslobodioci", među slovenima podjednako kao i među njihovim neslovenskim žrtvama.

Pojedini ruski vladari su ostali poznati u istoriji po masovnim pokoljima, krvoločnosti i bestijalnosti koju nisu mogli da zamisle čak ni španski inkvizitori. Prelistaj malo istorijske udžbenike, počni od Ivana Groznog preko Petra Velikog pa sve do Staljina.

Stvarno nema potrebe da nas zasmejavaš sa tim glupostima o ruskoj tolerantnosti, dovoljno je prošetati moskovskim ili peterskim ulicama i shvatiti kolika je rasna netrpeljivost običnih "belih" Rusa prema kavkaskim ili mongoloidnim imigrantima u predgrađa velikih ruskih gradova.



Drago mi je sto si lepo procackao po wikipediji i to mi je jos jedan veliki dokaz da ti je to izvor informacija a da u glavi nemas nista.
Taj popis ti je za opstinu znaci i za sam grad i za okolna sela, a u samom gradu Srbi su bili vecina i to ne mozes osporiti i samim time da Srbi nisu izbegli odnosno prognani sigurno bi bili krivi zato sto su pokusali da brane svoja ognjista, ali problem je bio sto je grad bio u dolini a oko brda puna muslimana i hrvata.

Znaci opet si ispao glup i dokazao da bio u verbalnom duelu bez wikipedije bio obicna nula -  a evo ti i dokaza

 Nacionalni sastav stanovništva - Grad Novi Travnik, popis 1991.
ukupno: 11.522

Srbi - 3.200 (27,77%)
Bošnjaci - 3.176 (27,56%)
Hrvati - 2.751 (23,87%)
Jugoslaveni - 1.887 (16,37%)
ostali, neopredijeljeni i nepoznato - 508 (4,43%)

Sada u gradu nema vise od 100 Srba od kojih ni jedan ispod 50 godina.

Prosetaj se ti Detroitom i to crnackim kvartom uz obavezu da si belac pa da vidimo kako ces proci.

A ono za crkve sto si rekao da ih Turci nisu unistavali nemas dokaze zato cuti za vjek vjekova.
IP sačuvana
social share
Srbi oprastate svojim neprijateljima, zaboravljate svoje zrtve, Srbi istorija se ponavlja
 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

No squealing remember "that it's all in your head"

Zodijak
Pol
Poruke 5365
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Комшија Земунац, ја те не питам да ли неко воли или не воли Русе. Нормално је да се од јаких зазире, да се слаби организују против њих попринципу "два лоша убише Милоша". Зато многи нису волели Немце, а богами ни Србе не воле (ето ту ја видим много већу сличност са Немцима, за разлику од оних будала које су у прошлом веку цркавале за Французима).
Дакле, ни Србе многи не воле, што не значи да су Срби друге угњетавали. Комлекси су чудо, зар не...

Дакле, драги комшија Земунац, јеси ли се погледао у огледало па сам себи рекао: "У Сједињеним Државама је очувана већа разноликост аутохтоних народа него у Руској Федерацији." Овде по форумима свако воли да буде у праву и његова последња, али ето учини тако нешто, изведи мали експеримент. Не мораш рећи шта си закључио.
У сваком случају, нигде другде у Европи, у окружењу католика или протестаната не можеш наћи на народ који је очувао своја паганска веровања - и то директно и формално. А овде где је доминирала Русија и православна црква то се ипак догодило. А то нешто само по себи значи.
Такође, ови народи у Русији су очували и своје језике. Шта је остало од келтских језика по Европи?!


Ne vredi sa tobom raspravljati, niko ne "zazire" od Rusa zato što su veliki, već ih mrze oni koji su bili njihove viševekovne žrtve. Ja nisam rekao da npr. Portugalci mrze Ruse, jer nikada nisu bili njihove žrtve. Rusi su veliki u odnosu na portugalce isto kao što su veliki za Estonce, zar ne? Veličina nije argument u ovoj raspravi.  Smile

Ni mi Srbi ne mrzimo britance, jer nas nisu nikada okupirali i tlačili, ali Irci ih ne podnose. Sve ti je to stvar istorijskog iskustva.  Smile

Ne znam šta si zapeo za SAD, pa i tamo postoje ostaci autohtonog starosedelačkog naroda (indijanci) koji su danas ravnopravni građani SAD, isto kao što u Rusiji postoje malobrojne etničke zajednice koje formalno imaju ista prava kao Rusi. Ali, to je danas tako, šta je bilo kroz istoriju, u oba slučaja?

Ja nemogu da ih zamislim, tako ni moj teca, cale, drug tako da lupas guposti za britance nema gorih ljudi od britanaca glup si primer naveo.
IP sačuvana
social share
I reach my peak, I can't speak,
call my nigga Chic, tell him that my will is weak.
I'm sick of niggas lyin', I'm sick of bitches hawkin'
matter of fact, I'm sick of talkin'.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3215
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.15
А како те вишевековне жртве и даље живе, а вишевековних жртава Американаца, Енглеза, Немаца и осталих углавном више и нема?
Смешан си бре к'о биоскоп. К'о они што кукају "зауставити геноцид на Тибету". А "геноцид" почео пре педесет година. Па те ствари се раде једнократно.
На основу етничке слике лако можемо закључити да су их много чешће спроводили народи Запада, него народи Истока.
Citat
Ni mi Srbi ne mrzimo britance
Причај у своје име, ако си уопште Србин.
Ја Британце мрзим (у политичком смислу). Они су нам увалили Тита и братсво-јединство, они су нам увалили 27. март 1941, они подржавају муслимане против православних народа. Наравно, бомбардовали су нас 1944. и 1999, признали су међу првима "Kosova", сатанизовали нас где год су стигли.
Тако да стварно мрзим Енглезе, чак више него Американце.

А што се тиче "славних" Сједињених Држава немој сад да ми се вадиш како су неки "равноправни" (иначе занимљиво би било чути удружења преживелих Индијанаца шта мисле о томе).
Реци ти мени, соколе, шта је са племенима источно од Мисисипија - као што су Крик, Ленапе, Ирокез, Поватан, Талахаси... Ја сам ти навео народ запдно од Урала који је опстао поред "геноцидних" Руса 400 година, иако су ови могли да их помлате за пар дана, само да су хтели. И тај народ је задржао паганска веровања, једини у Европи. Што католици и протестанти нису били толико толеантни? Шта је са келтским језицима? Што нису опстали ако су у Русији опстали угрофински језици?!


Ne lupaj, ne postoji ni jedan narod koga su potpono uništili Nemci, Amerikanci ili Englezi. Čak i lužički Srbi su opstali i postoje i dan danas i to u mnogo većem broju od par hiljada pripadnika neke lokalne paganske zajednice u Sibiru. Te gluposti sačuvaj za nekog patriJotu pa da se zajedno rajcate kako su rusi tolerantni, a zapadnjaci su opresori i genocidni.

Što se tiče keltskih jezika, oni se i dan danas govore, u Rep. Irskoj je jedan od tih jezika službeni, pored engleskog. Druga je stvar što današnji potomci kelta uglavnom govore engleskim jezikom, pa tako samo 20% iraca zna da čita i piše stari irski jezik, uglavnom u ruralnim područjima. Slična je situacija u Škotskoj i Velsu.

Ali, Rep. Irska je nezavisna država već 80 godina, njih niko (čitaj englezi) ne prisiljava da govore engleskim jezikom, današnje generacije Iraca smatraju irski dijalekt engleskog maternjim jezikom. To je njihov izbor.

Što se tiče tvojih ličnih emocija, tu ti mogu pomoći kvalifikovani stručnjaci za psihijatriju. Recimo, ja ne mrzim ni jedan narod generalno, pogotovo ne mrzim Ruse među kojima sam živeo i radio kraće vreme i imam uglavnom pozitivna sećanja i utiske.

Ali, uvek ću se boriti protiv političke ili ideološke opcije koja smatra da je Srbija gubernija u sastavu RF ili kao izolovana ruska (mega)kasarna na Balkanu. Srbija ni istorijski, ni geografski, ni politički nikada nije i ne može biti bliža Rusiji nego što je bliska svom bližem okruženju (čitaj civilizacijskim i društveno-političkim standardima centralne i zapadne Evrope, bar od početka 19. veka pa na dalje).

Mislim to što smo i jedni i drugi pravoslavni ne znači puno, i Ukrajina je pravoslavna pa ne vidim da hrle u ruski zagrljaj, jedva su dočekali slobodu posle vekova ruske opresije (da ne kažem okupacije).
IP sačuvana
social share
Nacionalizam je, pre svega, paranoja.  ~  Danilo Kiš (1935 - 1989)

Patriotism is the last refuge of a scoundrel.  ~  Samuel Johnson
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 17 18 20
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.094 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.