2
Invalid argument supplied for foreach()
/srv/burek/vhosts/burek.com/subdomains/forum/httpdocs/Themes/default2/index.template.php: 578
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mrznje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 622 623 625 626 ... 667
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Košarkaški klub Crvena Zvezda  (Pročitano 603489 puta)
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 15606
mob
LG Nexus 4
e moj ti ,pa ja znam sve timove napamet u celoj evropi tj svakog igraca u kosarci naravno
nisam propustio nijedan mec CZ u euroligi .kosarka se voli a fudbal prate svi dunsteri koji su operisani od lopte

Pa nema pojma. Ja volim kosarku, i trenirao sam je godinama. Takodje smatram da nam je fudbal presmesan i jednima i drugima. Mozda ti nisi takav, ali realno znam gomilu grobara koji vise prate Zvezdine utakmice nego partizanove. Da se razumemo, ne vole oni Zvezdu, pa je zato prate, vec je njima bitnije da nadju zamerku na nasu pobedu, nego za partizanov poraz. Znam likove koji likuju u kolu kad je Zvezda igrala nereseno, a vi ste u tom trenutku izgubili od nekoga. Pa cekaj bre, zar nije logicnije da te vise zanima tvoj klub od rivala? Taj deo mi nikada nece biti jasan. Malo sam stariji i ranije sam bas redovno isao na utakmice. Znam da su se i grobari mnogi bunili da vam je atmosfera na tribini uvek bila najbolja kada pevate uvredljive pesme za Zvezdu, i mnogi su pizdeli sto to radite na nekim skroz levim utakmicama. Ono partizan buducnost, vi pevate sisaj Zvezdo?!?!? Mi to predstavljamo kao komplekse, mozda je nesto drugo, ali grobarima su stalno puna usta Zvezde, dok zaista retko sretnem Zvezdasa koji se opterecuje i prica o partizanu. To su cinjenice.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 547
pa ne znam sta da ti kazem, svako prati ono sto mu glavni konkurent radi i normalno da se nada njegovom kiksu ,a sto se tice navijanja to su nebitne stvari ,pesma kao pesma bitno je da se galami i pravi buka
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 547
e da mora da se nadovezem ,zvezdasi tvrde da vas ima mnoigo mnogo vise ,meni je godinama zapalo za oko rejting gledanosti utakmica CZ i par na RTS  ,nikad nije veca od 6 posto, kad kad partizam imao vise tv gledalaca
pa se logicno pitam ,izgleda da vise zvezdasa prate partizan nego obrnuto ili su to samo igre brojki
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 14336
Zastava Beograd
Okle ti taj rejting to mene zanima?
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Monkey see, monkey do.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 25164
mob
Samsung 
e da mora da se nadovezem ,zvezdasi tvrde da vas ima mnoigo mnogo vise ,meni je godinama zapalo za oko rejting gledanosti utakmica CZ i par na RTS  ,nikad nije veca od 6 posto, kad kad partizam imao vise tv gledalaca
pa se logicno pitam ,izgleda da vise zvezdasa prate partizan nego obrnuto ili su to samo igre brojki

Друже, пуца нама за баскет.
Сећам се и дан данас, био је неки радни дан и играли смо у купу против офке. Изгубили смо ту утакмицу 1-3 код куће, јер је кировски ретардиран. Након тога смо отишли као у пионир и ја сам цело полувреме размишљао о јебеном купу, иако смо водили против сасарија и прштале су тројке на све стране. На полувремену сам отишао кући јер ме није занимало. Слично се десило још једном и након тога више нисам ни ишао. Цигани прате фудбал, крај приче.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 14336
Zastava Beograd
Ja pratim basketbol
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
ti si latetni grobar
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 547
mislio sam na rejting gledanosti fudbalskih tekmi ,jer naravno na RTS osim balvana Djoke i fudbala nista drugo i nema
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Monkey see, monkey do.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 25164
mob
Samsung 
mislio sam na rejting gledanosti fudbalskih tekmi ,jer naravno na RTS osim balvana Djoke i fudbala nista drugo i nema

Ма каква кошарка Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 547
ko je normalan mogao da gleda fudbal pored ovakve kosarke  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 622 623 625 626 ... 667
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.